X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston a okres
Odpowiedz

Duphaston a okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 8 lutego 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio bylam u ginekolog. Po wykonanym usg stwierdziła u mnie przerośnięty pęcherzyk (niepęknięty) - 24mm i zaleciła mi branie duphastonu przez 10 dni 2x dziennie. Wczoraj zakończyłam kuracje.
    Czy która z Was miala taka sytuację? Do ilu dni maxymalnie powinien pojawić się okres? Dzis czuje delikatny ucisk w podbrzusza a nie ciągły tylko czasami go odczuwam. A może któraś z Was miala sytuację, że taki przypadek kończył się ciążą? 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk wrote:
    Ostatnio bylam u ginekolog. Po wykonanym usg stwierdziła u mnie przerośnięty pęcherzyk (niepęknięty) - 24mm i zaleciła mi branie duphastonu przez 10 dni 2x dziennie. Wczoraj zakończyłam kuracje.
    Czy która z Was miala taka sytuację? Do ilu dni maxymalnie powinien pojawić się okres? Dzis czuje delikatny ucisk w podbrzusza a nie ciągły tylko czasami go odczuwam. A może któraś z Was miala sytuację, że taki przypadek kończył się ciążą? 🙂
    Ja dostawałam po 2-3 dniach po odstawieniu :)

  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 13 lutego 2022, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nadal brak okresu 😐

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1415 1898

    Wysłany: 13 lutego 2022, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam w srode ostania tabletkę i dzisiaj dostałam okres, a wcześniej plamilam cały czas :/

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 1985 2125

    Wysłany: 2 marca 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po dupku miałyście normalny okres? Bo ja mam tak skąpy, że nawet nie wiem czy to liczyć jako 1 dc 🤷

    👩‍💼 29 lat
    07/2021 HSG - prawy ok, lewy lekko udrożniony
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 35 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    18dpt - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, crl=0,07 cm
    27dpt - jest serduszko ❤️
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    Hiperstymulacja -> transfer odroczony

    ~ Nienarodzone dzieci nie odchodzą. One tylko zmieniają datę przyjścia na świat 😇
    age.png
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 3 marca 2022, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam okres po 11 dniach od odstawienia. Ale był tak bolesny, nie mogłam wytrzymać bez leków. Ale okres dostałam pod koniec dnia wiec akurat ta końcówka dnia była bolesna i kolejny dzień.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ