X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston jak bierzecie?
Odpowiedz

Duphaston jak bierzecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam pytanie. Czy w trakcie brania dupjastonu mozna dostac @? Mam brac az dostane okres. A wszedzie czytam ze @ przychodzi dopiero po odstawieniu. Co mam robic? Brac caly czas tak jak mialam brac? Biore na wywolanie okresu bo i tak cykl bezowulacyjny. Dzisiaj bedzie 8 dzien brania. Okres powinnam dostac na dniach. Bo raczej mam regularne cykle. Poradzcie czy mam przerwac i dzis juz nie brac?

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:12

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi, przeczytaj ulotke, posze tam jasne,ze w niektorych ptzypadkach nalezy brac az do 1dnia nastepnego cykle, z czego wynika,ze okres mozna dostac biorac dupka ;-) ja biote pierwszy cyklu 1x1 pprzez 10dni, od 27 do 27dc

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam @ przy braniu Duphastonu a miałam dawkę 3x1 więc tak, można.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi czy przy braniu dupka jesli ma sie dlugie cykle, to czy po pewnym czasie organizm tak sie reguluje (oczywiscie caly czas biorac progesteron) ze owulacja jest wtedy ksiazkowo do 15-16 dc? czy dupek az tak nie dziala?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio dostałam okresu podczas brania progesteronu w dawce 300 mg na dobę, więc jednak można ;)

    Girl, ja sobie myślę, że to zależy od przyczyn długich cykli.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na dzien dzisiejszy chodzi tylko o niski poziom progesteronu... PCOS wykluczone i inne choroby tez

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ