X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duże skrzepy w krwi miesiączkowej
Odpowiedz

Duże skrzepy w krwi miesiączkowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 16 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie przejrzałam całego forum, jeśli podobny temat był to przepraszam z góry za powielenie... problem dotyczy moich miesiączek... Oczywiście pare miesięcy temu żadnego problemu nie miałam, aniz długością cyklu, ani z wyglądem śluzu, a tym bardziej wydzieliny miesiączkowej. W poprzednim cyklu okres dostałam 2 dni przed terminem @, krew była jasnoczerwona, jaśniutka jak nigdy, ale były w niej widoczne strzępki tkanek, krwawienie trwało 2 dni,a później do 6-go dnia tylko plamienie. W tym miesiącu @ przyszła 4 dni przed spodziewanym terminem, pierwsza doba - bardzo silne krwawienie (środa-czwartek), wczoraj lekkie krwawienie, a dziś znów mnie "zalewa", dziś wyjątkowo ciemnoczerwona krew, aż prawie brunatna, ale najbardziej mnie zaniepokoił mnie skrzep - galaretka długości 5-8 cm! Rany, jak się wystraszyłam (obrzydziłam nieco też), przejrzałam różne strony w necie i nie wiem, co to może być. Nie mam stałego lekarza, ostatnia lekarka mówi, że wszystko jest ok, żadnych badań hormonalnych nie robiłam, nadżerki nie mam, problemy pojawiły się dopiero, jak wspomniałam od momentu, gdy się staramy o dzidziusia... Ale staramy się ok. pół roku, nie choidzłam na monitoring cyklu, nie badałam grubości endometrium itd... Może któraś z Was miała podobny problem? Skrzepy we krwi? Może mi podpowiecie, jakie choroby się tak objawiać mogą? Ciężko ze znalezieniem dobrego lekarza, takiego który by się zainteresował w ramach NFZ, a jeszcze na razie nie chcę chodzic prywatnie i płacić 130-150zł za wizytę:(

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 16 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam zawsze, a jestem zdrowa ;) Więc za bardzo się nie denerwuj. Co nie zmienia faktu, że warto sprawdzić u lekarza skąd taka zmiana i skąd rozregulowanie cyklu.

    samira, benitka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia moim zdaniem to wszystko ok u mnie też czasem skrzepy lecą i okres trwa 6-7 dni a czasem 3-4 i bez skrzepów !!! Mi się wydaję że to w zależności jaka błona gruba była i wogóle i ile się tego złuszcza przy okresie!

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam skrzepy co miesiąc. Jak byłam młodsza nie pojawiały się. Dopiero od jakiegoś czasu. Rownież szukałam informacji w necie na ten temat i przekonalam się, że nie jestem jedyna i jest to raczej normalne zjawisko. Jednakże w tym cyklu zaobserwowalam mniej skrzepow i nie wiem czy to przypadek, czy pomógł castagnus, ktorego biorę od początku tego cyklu.

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak Martula, gdy byłam młodsza też nie miałam skrzepów we krwi miesiączkowej. Pojawiły się niedawno. Moja ginekolożka twierdzi, że to jest normalne. Nie pamiętam kiedy się pojawiły, ale wyleczenie torbiela, czy usunięcie polipa ich nie zlikwidowało. Pojawiały się też wtedy jak nie staraliśmy się o dzidziusia. Teraz biorę bromocorn - ciekawe jak będzie wyglądała @ Zastanawia mnie co innego. Odkąd zaczeliśmy się starać o dzidziusia pojawiła się torbiel, polip, podwyższona prolaktyna. Czemu te zaburzenia hormonalne nie występowały wcześniej, tylko pojawiły się akurat teraz...

    strumyk lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 16 lutego 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odzew, uspokoiłyście mnie... Konwalia to chyba psychika płata nam figle... chociaż ostatnio wydaje mi się, że i wiek swoje robi:(

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 16 lutego 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiek na pewno robi swoje..my możemy się dalej czuć na te 18cie ale biologicznego zegara nie oszukasz:(
    a poza tym stres robi swoje. a to podwyższa niestety prolaktynę..

    inessa lubi tę wiadomość

  • Ekkaja Ekspertka
    Postów: 125 176

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak poprzedniczki za młodu nie miała tyle "skrzepów", przez ostatnie 2- 3 lata to już norma, mam ciemną miesiączkową krew i dużą ilość skrzepów, mniejszych czasem większych - tak przez 3 dni.

    zem3k6nlhegg1vf6.png
  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 lutego 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i ja dopisze sie do dziewczyn wyzej :) jakis czas temu tez sie nad tym zastanawialam, zauwazylam duze miany w moim organizmie,te zluszczajace blony(czasem wielkie,czasem czarne..) tez mnie martwily,
    tak jak piszecie ,z wiekiem wszystko sie zmienia (wszystko! nawet mam wiecej siwych wlosow hihi)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 22 lutego 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed ciążą miałam taki każdy okres. wielkie galaretowate skrzepy. więc to chyba nic nienormalnego;)

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 22 lutego 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skrzepy pojawiły sie pare lat temu, podobnie ma moja siostra i kuzynka, podejzewam ze jest to zwiazane z wiekiem. Jeśli bedziesz przy tym miec obfite @ to zrob badania krwi, u mojej siostry i kuzynki spowodowało to anemie.

    inessa lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam skrzepy jak byłam młoda też , teraz też mam więc to chyba wiek nie ma znaczenia:-))
    oj te nasze organizmy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak od paru lat lekarz stwierdził,że mam tak od małego mięśniaka ale wcześniej go nie miałam, ale przez to mam bardzo obfite okresy i to też jest dodatkiem do anemii.
    Choć jak zaczełam brać Catagnus jest troche lepiej :)

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 1 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zauważyłam ostatnio skrzepy. Myślę, że u mnie to było spowodowane braniem Acardu. W tym cyklu go nie biorę, nie chcę mieć już tak obfitych miesiączek. Może te skrzepy to wynik brania jakiś leków przez Was dziewczyny kochane, może jakieś witaminki...Ja się zastanawiam nad wit c, czy ona tak nie działa???

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 5 marca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed ciazą też mialam takie skrzepy za kazdym razem a teraz juz ich nie ma.
    nie wiem od czego to zalezy

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane...u mnie wczesniejszy okres bo az po 18 dniach i z jasna krwia i ciemnymi wielkimi skrzepami oznaczalo poronienie tzw.biochemiczne wiec radze isc do gina.

    inessa, Modnisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja miesiaczka trwa już 12 dni. Pierwsze 7 krwawienie normalne lekkie a od piątku skrzepy wielkości kurzej watrobki. Brzuch nie boli ciąży nie podejrzewam bo cykl 27 dniowy testy owulacjne pozytywne przez 6 dni.biore bromergon i duphaston

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam zawsze skrzepy...Wiem kiedy ze mnie ,,wyjdzie" za chwilę, bo czuję skurcz w macicy...Też tak macie?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co miesiąc skrzepy i to bardzo duże i powiem wam tak co mi mój ginekolog powiedział " skrzepy które pokazują się przy miesiączce to dobry znak , oznacza to że mamy grube endymetrium ( ściana błony macicy ) na samym początku też się tego bałam i myślałam że może jestem chora nie wiedziałam że tozłuszczająca błona śluzowa macicy

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja usłyszałam, że mam ,,dużą macicę" w sam raz do rodzenia dzieci. Ale powiem wam szczerze, że odkąd spadło mi tsh po letroxie miesiączki stały się trochę lżejsze, mniej bolesne, mniej obfite i krótsze :)) Super uczucie. Sprawdźcie tsh!

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ