X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duże skrzepy w krwi miesiączkowej
Odpowiedz

Duże skrzepy w krwi miesiączkowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Dziewczyny pomocy ! Od 3 miesięcy jestem mama poród brzebiegl bez żadnych komplikacji i po porodzie czułam się bardzo dobrze . Bardzo szybko sie zagoilam i oczyscilam . Od miesiąca mam miesiączkę z poczatku nie byla ona mocna miałam wypalana nadżerkę bylo wszystko dobrze po 2 tygodniach zaczelam mocno krwawić i przy krwawieniu wyplywaja bardzo duże skrzepy wielkości polowy dloni . Co to może być ? Pomóżcie !

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ