X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne duzy przyrost bety
Odpowiedz

duzy przyrost bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 maja 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, w ciagu 48 h beta przyrosła o 400 %. W pierwszej ciazy mialam średni przyrost 120 %. Przeczytałam w internecie mase niepokojacych informacji o tak duzym przyroscie i wiadomo jestem bardzo zmartwiona... Czy, któras z was była w podobnej sytuacji i miala podobny przyrost bety?Czy wasi lekarze cos na ten temat mówili?Pozdrawiam

  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 26 maja 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś na samym początku ciąży, to wcale nie musi to być nic złego. U mnie między pierwszym a drugim badaniem było 420% :)

    Katarina_89 lubi tę wiadomość

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • Katarina_89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 26 maja 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za informacje :)!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ