X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okaże się wszystko za jakieś 6 godzin.
    ale bym sie cieszyła. i jutro znów na bete, sprawdzić przyrost.
    I pewnei w piątek byłaby pewność ze to ciąża, potem zostanie USG czy wszystko ok.

    Ale mam plany a tu jeszcze nic nie wiadomo

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, widac ze kreski z kazdym dniem ciemnieja to znaczy jest ciaza. Ciesz sie nia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta ponad 41. także mam nadzieję że będzie przyrost

    werni lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładna beta :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Werni. dzis czekam na wyniki kolejnej bety czy jest przyrost

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam przyrost jest ? :) kiedy idziesz do lekarza ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyrost jest. beta ponad 140.

    Ide we wtorek głównie po recepte na duphostan bo mi sie kończy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny przyrost :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki ;))

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również podkarpacie, a dokładniej okolice Ropczyc ;)

    Jeśli chodzi o badania nasienia to z tego co wiem robią jeszcze w Medicomie na placu Wolności, koszt 90zl i wynik jest po 2 godzinach. Badania można wykonać również w godzinach wieczornych, na czym nam zależało bo mąż nie może się tak wyrywać z pracy. I tak umówiłam się tydzień wcześniej przed moim planowanym zabiegiem na który wymagali badania męża, chcieliśmy przyjść w ten sam dzień, ale jako, że mąż jest chory, pani z rejestracji kazała nam przyjść 22 grudnia [zabieg miałam 23]. Dzień przed badaniem dzwonią do mnie z labo, że jednak badanie jest niemożliwe ponieważ pani która je wykonuje ma urlop przedświąteczny.

    No poprostu wkurzyłam się niemiłosiernie, zjechałam panią która dzwoniła mi to przekazać za wszystkie czasy.. Tak się nie robi. Na zabieg jechałam do Lublina, na szczęście udało mi się tam naściemniać lekarzom, że mąż bierze antybiotyki i nie może robić badań bo i tak będą niemiarodajne..

    relgh371p970veew.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu witam :) taka jest nasza służba zdrowia. ja w tym cyklu miałam jeden monitoring bo drugi musiałabym mieć w święta no ale nie było gdzie zrobić. o badaniach nie wspomnąc. ale w nowym cyklu postaram sie jeszcze lepiej tego wszystkiego przypilnować. powodzenia!

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ja jestem z Ropczyc :)

    No niestety takie sa nasze Polskie realia a na podkarpaciu to już wogóle kiepsko z dobrymi ginekologami

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi żebyś wiedziała, chciałabym teraz zmienić gina ale kompletnie nie wiem na kogo. boje sie komuś innemu zaufać. mój gin zna mnie od równo 10lat.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łączę się z Rzeszowa :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia witaj. co tam u Cb?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • maagddaa Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też z Rzeszowa z przykrymi doświadczeniami z lekarzami. Ostrzegam gdyż byłam w ciąży a każdy z nich był coraz to lepszy.
    Zawsze miałam regularne cykle co 28 dni, ostatnia miesiączka 23 maj, owulacja 14 dc w tym dniu współżycie, 25 dnia cyklu plamienie typowe dla zagnieżdżenia krew jasna bez skrzepów z niteczkami oraz bóle jajników. Trafiłam do mojego stałego lekarza dr. Zająca 28 i 31 dc przepisał mi nospę i apap ze względu na bóle jajników i skurcze macicy w które nie bardzo mi uwierzył i kazał czekać na okres. 39dc okresu nadal nie było przez telefon kazał mi wziąć Luteinę!!! która jak się okazało była na receptę więc udałam się do:
    1. Lila Ferenc 42 i 45 dc zbadała mnie powiedziała że endometrium jest powiększone ale pęcherzyka nie widzi- femostan mite lek na menopauzę przepisała mi aby wywołać miesiączkę po 2 dniach zażywania węzły chłonne urosły mi jak jaja i nie mogłam funkcjonować. Ale przyjęłam do wiadomości zapewnienie że nie jestem w ciąży - przestałam robić testy paskowe i z krwi (wydałam już na to trochę kasy)
    55 dc pojawiało się kolejne plamienie ciemno brązowe i dość intensywne myślałam że to dziwna spóźniona miesiączka. 59 dc zrobiłam test ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszedł pozytywny. Natychmiast pojechałam na betę 1477 ... z jednej strony Wielka radość z drugiej niepokój. Trafiłam do:
    2. Sabina Florczak która stwierdziła że jestem dziwnym przypadkiem gdyż beta wskazuje że jestem w ciąży ale ona nic nie widzi żadnego pęcherzyka i wysłała mnie ze szpitala do domu!!!!
    Spanikowana zadzwoniłam do koleżanki że już nie wiem co robić, sama nie wiem czy jestem w ciąży czy nie, koleżanka prywatnie umówiła mnie do:
    3. Zofia Zimny-Stachyra która stwierdziła iż trzeba mnie traktować jak w ciąży, miałam już 3 badania bety z nieprawidłowym przyrostem i z ciągłym brązowym krwawieniem ale pani doktor postanowiła przepisać mi duphastom na podtrzymanie ciąży w 60dc. Byłam u niej dwa dni później, ponieważ krwawienie się nasilało zwiększyła mi dawkę duphastom.
    Na drugi dzień podczas podróży samochodem dostałam tak silnych bóli w pachwinie że żegnałam się ze światem. Wezwałam pogotowie z drogi. W szpitalu w Krośnie stwierdzili ciążę pozamaciczną 9 tydzień. Usunięto mi dzieciątko moje ukochane z jajowodem
    Nadmieniam iż miałam wiele objawów ciąży a słyszałam nawet że jestem w ciąży urojonej!!!!

    Dziś staramy się o dzieciątko wielka radość byłaby dla nas ale tak mocno się obserwuję gdyż nie chcę stracić drugiego jajowodu i szans na dzieciątko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 09:16

  • maagddaa Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam doktora Dariusza Ulmana jest świetnym fachowcem.

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maagddaa wrote:
    Ja polecam doktora Dariusza Ulmana jest świetnym fachowcem.

    Cześć dziewczyny, też jestem z Podkarpacia :)
    Maagddaa właśnie się do niego wybieram, słyszałam wiele pozytywnych opinii.

    maagddaa lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa no to straszne co przeżyłaś, tylu lekarzy i żaden się nie pozanał az ciężko uwierzyć. Rozumiem jeden nie widzieł nie domyślił się no bo każdy jest człowiekiem i mógł sie pomylic.

    No ja chodze do dr Szajnera przyjmuje w Pro famili i w Ropczycach w przychodni. Miałam stymulacje clo i urosły trzy pęherzyki wszytskie pękły po zastrzyku ale jak poszłam do niego z beta i zrobił mi usg to tak długiego usg weryfikującego każdy zakątek to jeszce nie miałam bo ciąża pojedyńcza i sie obawiał ze właśnie inny pęcherzyk mógł się uiejscowić po za macicą. znalazł coś na lewym jajniku ale nie był pewien co to i po tygodniu miałam przyjść na kolejną wizytę i wszystko na lewym jajniku znikneło, powiedziął ze albo to była pozostałość z pęcherzyka albo jajnik zaczoł jakgdyby kolejny cykl pomomo ciąży czy cos takiego. Dr.. Szajner ma dość specyficzne poczucie humoru, nie jest człowiekiem wylewnym ale jak sie zapytasz to ospowie dokłądnie na pytanie.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • maagddaa Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewii0808 dzięki za dobre słowo. Wiesz właśnie każdy może się pomylić ale boli gdy mówisz o objawach a lekarz nie wierzy. No cóż ...

    Dziś wypełnia mnie SZCZĘŚCIE test pozytywny :D

    Dobrze że TY trafiłaś na dobrego lekarza.

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ