X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 6 marca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Ja również polecam rozmowę z mężem odnośnie badania nasienia. My też długo się z tym wzbranialismy a jednak okazało się że tam też jest problem :(

    Jeśli miałabym coś od siebie dodać to nie czekajcie dłużej aż się samo może uda tylko faktycznie szukajcie problemu. My długo też tak podchodziliśmy do tematu że w końcu udać się musi a minęło nam już prawie 6 lat.
    Tak, rozmawiałam z mężem i to nie raz, najpierw mąż bagatelizował moją pochwicę, potem gdy miałam infekcję nie chciał nawet posmarować się mascią, którą przypisał gin... gdy ma nawet zeykłe badania do pracy nie chce sprawdzić wyników tylko ja za niego sprawdzam, strasznie trudno go namówić, ale obiecał teraz, że zrobi jeśli doktor go wyśle i naprawdę chcę tym razem trzymać go za słowo, bo chcę wiedziec na czym stoję i sprawdzić każdą możliwą przyczynę... oby tym razem się udało go przekonać.
    A czy może wiecie, czy mąż ma tez być na ppierwszej wizycie czy najpierw tylko mnie będzie badać? Bo zastanawiam się, jak się przygotować. Mam też karty cyklu oraz badania, ktore robiłam dla siebie w grudniu, ale pewnie i tak zleci aby zrobić nowe

  • Natka_xx Przyjaciółka
    Postów: 64 39

    Wysłany: 6 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od lekarza, my byliśmy razem. Jak weszłam do gabinetu to doktor zapytał czy to mąż na korytarzu i kazał go zawołać bo wywiad był zbierany od Nas obojga.
    Wydaje mi się że to, że facet jest w gabinecie i słucha tego co mówi doktor - trochę może zmienić jego nastawienie. Mam wrażenie że mój ogarnął że jest problem dopiero jak usłyszał to od lekarza. Wcześniej trochę to lekceważył bo mówił że nie tak długo się staramy, ale teraz chyba mu już się poprzestawiało.

    👩 25 l. ➡️ IO, AMH 2,77 mg/ml
    💊Letrox 75, Siofor 500 XR
    🧑 33 l. 👌🏻

    👰🤵🏻 2022 ❤️
    👶 stania od 08/2022 z przerwami
    02/2024 - pierwsza wizyta u lekarza ds. niepłodności
‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ