X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!!

    Nie udzielam się na forum, nie mierze temperatury. Odpoczywam od lekarzy i od starań. Jednak wszystko notuje dla ewentualnej ciekawość . Swego czasu jak mierzyłam tempki owulacja przypadała między 13 dc a nawet 20 dc. Jednak bardziej 17, 15,16 dc. To jak w zegarku bez wspomagaczy.
    Problem mój polega na tym, że nie wiem co mysleć. Ostatni taki prawidłowy okres pojawił 26 lipca(30 dc).
    seks był 7 dc (1 sierpnia) i 16 dc(10 sierpnia). Cała jazda polega na tym, zę niespodziewanie plamienia zaczęły 18 sierpnia (25dc).26 dc plamienia. Potem zaczęłam okres, który był dziwny trochę ból brzucha norma , lecz nie az taki intesywny jak zawsze. Cały dzień przespałam. nie był instesywny , nie było skrzepów ,ani resztek endemetrium. Trwało to trzy dni już drugiego dnia było delikatnie.Zaraz po kresie tradycyjne objawy jakie mi towarzyszą przed @ czyli ogolny ból piersi i podbrzusza. Śluz jak na lekastrwo. 28 sierpnia według tego cyklu 8 dc, seks. W trakcie seksu bol i boli znowu podbrzusze .normalnie wruciły mi objawy jak są zaraz po owulacji a przed okresem.
    MM powiedział, a może Ty w ciąży jesteś. Zrobiłam test negatyw. Mam fakt tendencję do torbieli, ale obecnie nic z tych rzeczy mi się nie przyplątuję. nie mam objawów torbieli.
    Zastanawia mnie to i czy jest mozliwość ciąży pomimo negatywnego testu.
    Uff ale sie rozpisałam, już mi się tli plan nic tylko gin.

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... jest wiele przyczyn dlaczego miałaś najpierw plamienia przy owulce się to zdarza :) także spokojnie.Jeśli chodzi o obfity okres niestety ja przeżywam to co miesiąc tylko 2 dni :( pierwszy dzień jest nie do zniesienia :/ Ja dla pewności jeszcze poszła bym do ginka żeby sprawdził co się dzieje bo np. mogło to być samoistne poronienie.Nie jestem w 100% pewna i się tym nie sugeruj ;) jak dla mnie Ginek obowiązkowy + dodatkowo beta HCG sprawdź to jest test z krwi pokaże Ci czy jesteś w ciąży czy nie ;) on jest pewny na 1000% :D testy ciążowe niestety potrafią się mylić... :d

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam plamień przy owulacji.

    chm ogólnie mogłabym iść tylko do gina na usg. Mam takie sensacje, że jak jest ciąża to i mam torbiel. Tak miałam dwa lata temu. Był pęcherzyk i torbiel i torbiel wygrała. Maleństwo odeszło zaraz na początku. Co do bety może faktycznie zrobię. nie martwie mnie tak nic tylko te piersi nabrzmiałe i jakieś żyłki i do tego trochę pobolewania podbrzusza. Nie nakręcam się. Tylko czysto babska ciekawość. Według @ ostaniej dziś 12 dc. Gdyby to była ciąża to byłby 6 tydzień. A ten okres dziwny byłby około 4 tygodnia. Nie wiem, może sie jutro umówię do gina.
    Co do samoistego poronienia miałam i jest potwierdzone i jest to. u mnie to wygląda jak prawdziwy poród. A po poronieniu miałam trzy godnie okres z plamieniami nawzajem. Więc też raczej odpada. choc mogę się mylić. Jutro dzwonię do gina.

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 1 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się umówisz na wizytę to daj znać.

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!!!

    Wizytę zaliczyłam. ogólnie nic nie stwierdził tylko powiększoną macicę i bardziej zwartą. Powiedział, że ciąży nie stwierdza, ale i nie zaprzeczył. brak typowego zasinienie pochwy i sromu. W środę mam usg.

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci tak, to ze nigdy nie mialas plamien okoloowulacyjnych nie znaczy ze nie mozesz ich miec, takie plamienia moga sie pojawic bez zadnej reguly

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po USG.

    Surreal95 to nie były plamienia. Teraz wiem , zę zminiły mi dni na jesień zimę. Ha miałam tą opcje na uwage bo miałam taki przypadek.

    Co na USG wszystko gra. super endometrium bo na 15 dc ma grubość 13 mm. Czyli jak najbardziej zdolne do przyjęcia zarodka. W prawym jajniku jajeczko dominujące wielkości 23 mm, nic tylko brykać. Nie moge w tym cyklu, od pryszłego cyklu wyciągam termometr.

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 5 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam zmiany przy przesileniach pór roku...
    jakież my jesteśmy wrażliwe

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ