X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cocorosie154 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) To juz moj drugi miesiac staran a pierwszy z OvuFriend. Juz w pierwszym miesiacu zauwazylam u siebie dziwne zmiany.. Robilam test na 6 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszedl negatywnie. Pojawily mi sie dziwne grudki na sutkach.. Od czasu do czasu bola. Myslalam ze to ciaza ale pojawil sie okres. 3 dni po okresie mialam jasne plamienia. Dzisiaj znow a to jakos 19 dzien mojego cyklu. Nigdy wczesniej tak nie mialam i to mnie martwi. W przyszlym tygodniu ide do ginekologa. Na twarzy pojawiaja mi sie czerwone place i czasem pobolewa mnie podbrzusze... Czy to mozliwe ze mimo testu i okresu jestem w ciazy??

    cocorosie
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocorosie154 wrote:
    Hej dziewczyny :) To juz moj drugi miesiac staran a pierwszy z OvuFriend. Juz w pierwszym miesiacu zauwazylam u siebie dziwne zmiany.. Robilam test na 6 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszedl negatywnie. Pojawily mi sie dziwne grudki na sutkach.. Od czasu do czasu bola. Myslalam ze to ciaza ale pojawil sie okres. 3 dni po okresie mialam jasne plamienia. Dzisiaj znow a to jakos 19 dzien mojego cyklu. Nigdy wczesniej tak nie mialam i to mnie martwi. W przyszlym tygodniu ide do ginekologa. Na twarzy pojawiaja mi sie czerwone place i czasem pobolewa mnie podbrzusze... Czy to mozliwe ze mimo testu i okresu jestem w ciazy??

    place na twarzy? myślałam że tylko ja to mam, opisałaś dokladnie moje objawy...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • cocorosie154 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twarz ogolnie w oplakanym stanie. A nigdy wczesniej tak nie bylo... Moze to jakies problemy z hormonami?

    cocorosie
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocorosie154 wrote:
    Twarz ogolnie w oplakanym stanie. A nigdy wczesniej tak nie bylo... Moze to jakies problemy z hormonami?

    mi lekko puchnie i schodzi skóra miejscowo a spod spodu leci ropka... hormony mam ok poza prl..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • cocorosie154 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli masz takie cos jak ja. Tylko mi nic z tego nie leci. Teraz mam taka twarz pelna bruzd. U mnie to jest cos nie tak z hormonami podejrzewam.

    cocorosie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ