X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwne objawy ciaza
Odpowiedz

dziwne objawy ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nikita91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam chciala bym poradzic sie Was

    Nikita91
  • Nikita91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje czykle sa wachaja sie od 33+37 dni. 1 stycznia byl to moj 26dc kochalam sie z mezem do konca, niestety 8stycznia w 33dc dostalam okres trwal 5 dni byl normalny. Maz do tej pory jest za granica innych stosunkow nie bylo. od 15 do 24 stycznia bylam na antybiotyku zapalenie oskrzeli.
    chodzi o to ze dostalam dzis jakiegos plamienia od rano boli mnie brzuch i plecy, w poniedzialek mam do lekarza. czy mimo okresu i negatywnego testu moge byc w ciazy

    Nikita91
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita91 wrote:
    Moje czykle sa wachaja sie od 33+37 dni. 1 stycznia byl to moj 26dc kochalam sie z mezem do konca, niestety 8stycznia w 33dc dostalam okres trwal 5 dni byl normalny. Maz do tej pory jest za granica innych stosunkow nie bylo. od 15 do 24 stycznia bylam na antybiotyku zapalenie oskrzeli.
    chodzi o to ze dostalam dzis jakiegos plamienia od rano boli mnie brzuch i plecy, w poniedzialek mam do lekarza. czy mimo okresu i negatywnego testu moge byc w ciazy

    Mysle ze w poniedziałek lekarz Ci wyjaśni wszystko bo ciężko powiedzieć na podstawie tego co piszesz. Zależy kiedy robiłaś test i czy miesiączka była miesiaczka czy niekoniecznie. Ale przez telefon Ci tego nikt nie powie, niestety ;) na szczęście do lekarza masz niedługo ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie. Test by wyszedł pozytywny. Jak boli cie brzuch i plecy to może jakaś infekcja albo zapalenie przydatkow?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ