X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny cykl :(
Odpowiedz

Dziwny cykl :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 16 do 22 mialam miesiaczke. Dzis nagle dostalam okropnych boli podbrzusza oraz lewego jajnika promieniujacy az na plecy z dolu po lewej stronie. Po kilku godzinach okropnej meczarni i ibupromie ktory nic nie dal pojawily sie plamienia wiec pojechalam do mojego gina. Zbadal mnie i zrobil usg dopochwowe. Nie wykryl nic wszystko jak najbardziej dobrze stwierdził ze widzi nawet jajeczko w jajniku itp macica w porzadku jajniki tez zadnych polipow guzow itp nigdzie. Bol jego zdaniem i krwawienia niegrozne poniewaz to czas okolomiesiaczkowy. Godzine po badaniu znow zakrwawilam i dalej boli. Czy powinnam sie martwic? Pierwszy raz mam taka sytuacje a chce w tym cyklu postarac sie o fasolke..

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ