X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dziwny sen o ciąży
Odpowiedz

dziwny sen o ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dancerina, zyczę Ci aby Twój się spełnił...tylko proszę Cię nie proś o Aniołka...

    dancerina lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do snów to mi się dzisiaj śniło że robiłam test ciążowy i wyszły || kreski :)
    I jak na moją reakcje nie byłam szczęśliwa tylko zdziwiona:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dancerina wrote:
    kiedyś śnił mi się niemowlak nie moje dziecko w śnie o tym wiedziałam i co ??? okazało się że siostrzenica 18 lat jest w ciąży ,,,, teraz śniło mi się że ginekolog powiedział mi że jestem w ciąży ... skoro moje sny się poniekąd sprawdzają będę wierzyć w nie i w magiczny miesiąc jakim jest grudzień ...kto nie chce wierzyć ...trudno

    No i co z tym proroczym snem?
    Może teraz z fusów Ci dziecko wyszło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 09:39

    Summerka, Maczek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo często sny dotyczące ciąży, to dlatego, że często o tym myślę :) mojemu mężowi w zeszłym tyg śniło się, że byłam w ciąży i miałam wieeelki brzuch, napiętą i fioletowa skórę. Zobaczymy. . Może się spełni :)
    Kiedyś słyszałam, że sny spełniają się na odwrót, tzn. Że jak śni się czyjaś śmierć, to ten ktoś będzie długo żył. Ile w tym prawdy nie wiem ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak się śnią dzieci albo zazwyczaj że rodzę to w rodzinie ciąża a teraz śniło się mojej cioci dzidzi więc może dla mnie je chce wyśnić :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 6 lutego 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sny nie wierzę ale w cyklu w którym nam się udało 3 razy śniłam o swojej ciąży, dodatkowo sen miał też mąż :) uważam że sny wynikały z ogromnej chęci zajścia w ciąże, teraz gdy już noszę dzieciątko w brzuchu to mam dużo snów erotycznych ;D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita lepsze takie niż żadne :)
    Co do snów ja na okrągło śnie o ciąży pozytywnych testach i żadne się jeszcze nie sprawdziło:)

    julita lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tu pisalam 28grudnia ze w plodne mialam sen z bocianem i wiecie co 12stycznia test byl pozytywny. Pozdrawiam i 3mam kciuki

    Martita - niecierpliwa lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)
    teraz czekamy do końca marca czy się spełni :-)
    dancerina wrote:
    Może przesadzam może nie ...daje sobie max 3 miesiące ( w senniku pisało że ciąża oznacza spełnienie marzeń ) gdyby ktoś mi powiedział że jego sny się sprawdzają co bym zrobiła ??? Zaczęłabym sie z tej osoby śmiać i nie wierzyć tak jak niektórzy tutaj ...nie musicie wierzyć w sny to sprawa indywidualna ja wierze bo wiem że dzięki nim udało mi się ostrzec niektórych ludzi i nie mówię ze śniąc o ciąży jestem w niej ...ale wiem że w niej będę i to nastąpi nie za długo

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:46

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 lutego 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie tylko non stop ostatnio śni że karmie dziecko, tylko nie swoje, najczęściej kogoś z rodziny więc nie wiem co to może oznaczać :D. Tak, niestety sny są naszymi ukrytymi lękami i pragnieniami... to by sie potwierdziło.... niby o dziecku nie mysle ale odkad wlasnie niby nie mysle to zaczyna mi się śnić...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anika77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnią mi się przeróżne rzeczy związane z dzieckiem ;) Zaraz po przebudzeniu staram się sprawdzić co oznaczal poszczegolny sen, dlatego czesto korzystam z sennika https://www.horoskop360.pl/sennik

  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskavvkowa wrote:
    Podobno jeśli o czymś się bardzo dużo myśli to tak jest.

    Na 100 % :)
    Zawsze tak mam.

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 12 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi za każdym razem jak śni się test pozytywny to rano wychodzi negatywny:(

    mkwia
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ