X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziwny wynik bety
Odpowiedz

Dziwny wynik bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita wrote:
    Ja miałam bardzo malutką betę... Niestety zakończyła się ciąża po 2 tygodniach... Ciąża biochemiczna...Przykro mi ale mi te sie wydaje ze to bedzie biochemiczna.


    EwaaBan a masz spoźniony??? czy jestes przed

    Ale co to znaczy że malutką? Ja swoją pierwszą betę miałam podobną do autorki topiku-małą- miałam dokładnie 75,58 mlU/ml - i Pani w laboratorium bardzo mnie nastraszyła że "niby ciąża, ale coś malutka ta beta..." ponieważ nie mieściła się w ich normach, które zaczynały się od (uwaga!) 1500mlU/ml!!! Równo po 48h moja beta wzrosła do 194,8 mlU/ml, a 4 dni później na USG było już widać pęcherzyk ciążowy. Więcej już bety nie robiłam.

    Ale fakt, że jeśli beta spada to nie jest dobrze i z tym muszę się niestety zgodzić :(

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ