Forum Starając się - ogólne Dziwny wynik bety
Odpowiedz

Dziwny wynik bety

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Invis Autorytet
  Postów: 1586 867

  Wysłany: 6 marca 2017, 18:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  lollita wrote:
  Ja miałam bardzo malutką betę... Niestety zakończyła się ciąża po 2 tygodniach... Ciąża biochemiczna...Przykro mi ale mi te sie wydaje ze to bedzie biochemiczna.


  EwaaBan a masz spoźniony??? czy jestes przed

  Ale co to znaczy że malutką? Ja swoją pierwszą betę miałam podobną do autorki topiku-małą- miałam dokładnie 75,58 mlU/ml - i Pani w laboratorium bardzo mnie nastraszyła że "niby ciąża, ale coś malutka ta beta..." ponieważ nie mieściła się w ich normach, które zaczynały się od (uwaga!) 1500mlU/ml!!! Równo po 48h moja beta wzrosła do 194,8 mlU/ml, a 4 dni później na USG było już widać pęcherzyk ciążowy. Więcej już bety nie robiłam.

  Ale fakt, że jeśli beta spada to nie jest dobrze i z tym muszę się niestety zgodzić :(

  7u229jcgjnezkwya.png
  tb739vvjaxst5oik.png
  14gmqh4s3wl30kr1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego