Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wrzucę wam jeszcze wszystkie do porównania 🫢😂

    D6-A6813-F-C2-A8-45-E0-96-D2-DFD030-CC5664.jpg

    Wioleta91, SandraH.97, Beezi, Lipcowa, malutka203 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz mój zagadkowy post...

    Zrobiłam wczoraj komplet badań, żelazo na podłodze (pomimo suplementacji) w lutym miałam 32, zwiększył mi dawkę na podwójną i podniosło się do 34, czyli całe nic. Kwas foliowy minimalnie powyżej normy. A mój język TAK mnie piecze, że dzisiaj w pracy skupić się nie mogłam na niczym... Siedzę właśnie w kolejce do internisty.

    Skonsultiwalam tarczycowe z endokrynologiem, mówi, że ok... TSH mam 0,376, FT3 4,77, FT4 15,90
    Nie za niskie to TSH do starań???

  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi co Ty odwalasz? Może to nie Twoją krew wtedy badali 😅♥️🍀

    MP25 ładne kreski! 🤞🍀♥️

    Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę i mamy uwidoczniony pęcherzyk ciążowy 8mm 🥹 Dostałam zapasy heparyny i encortonu i następna wizyta 11.05 (będę wtedy 7+1 więc powinno być serduszko) 🥹
    IMG-5561.jpg

    Beezi, Paucia, oloska, Angi90 , Wiara Nadzieja Miłość, Hope..., Niesia90, moonflower, Magdaalena91, Natala26, Emka06, Wioleta91, Miczka, Lilka1298, RinTinTin, Ancalime, Anett93, Namisa, bialy_wilczek, Smerfetka_1988, SandraH.97, nick nieaktualny, alauda, Niezapominajka95, Lipcowa, Spencer, Avelinee, Cukruś, Niaha, WonderWoman, Nataliii, MP25, wellwellwell, san95, agentka93, Rica, Niemampomyslunanick, Kasiooola, malutka203, Aśka, Putka2022, rozalaa, Kasia111, ELka, Amunicja, MałaStokrotka, Eniana, Dara, Ola-Ola1992 lubią tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozzzi, sikaj, ale już bliziutko 🔥🤞

    Ewiwi, wbrew pozorom tutaj nadal całkiem spora ekipa z jesieni. ❤️🥺

    Natala, kciuki za wyniki, daj znać ✊

    Karina, kciuki, żeby kolejny cykl był bez plamień ✊🔥

    Karina lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope... wrote:
    To teraz mój zagadkowy post...

    Zrobiłam wczoraj komplet badań, żelazo na podłodze (pomimo suplementacji) w lutym miałam 32, zwiększył mi dawkę na podwójną i podniosło się do 34, czyli całe nic. Kwas foliowy minimalnie powyżej normy. A mój język TAK mnie piecze, że dzisiaj w pracy skupić się nie mogłam na niczym... Siedzę właśnie w kolejce do internisty.

    Skonsultiwalam tarczycowe z endokrynologiem, mówi, że ok... TSH mam 0,376, FT3 4,77, FT4 15,90
    Nie za niskie to TSH do starań???

    Hope moim zdaniem za niskie. TSH najlepsze do starań mieści się w granicach 1-1,5 :)
    Kurcze, ciekawe co Ci powiedzą z tym językiem :/ trzymam kciuki, dawaj nam znać! :*

    Hope... lubi tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto, piękny Kropek ❤️🥺
    To nie ja, to Synevo 🤷🏻‍♀️🙄

    Hope, jaka ferrytyna? samo żelazo niewiele nam mówi. TSH niskie, ale wolne hormony spoko, dlatego pewnie endo się nie czepia. Robiłaś witaminę B12?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2023, 11:47

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Beezi co Ty odwalasz? Może to nie Twoją krew wtedy badali 😅♥️🍀

    MP25 ładne kreski! 🤞🍀♥️

    Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę i mamy uwidoczniony pęcherzyk ciążowy 8mm 🥹 Dostałam zapasy heparyny i encortonu i następna wizyta 11.05 (będę wtedy 7+1 więc powinno być serduszko) 🥹
    IMG-5561.jpg

    Pluto no wreszcie się odezwałaś :D mega, mega, mega! Nieustannie czekamy na więcej :D i niedługo zobaczysz serduszko <3 rośnijcie zdrowo Kochana :)

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Beezi co Ty odwalasz? Może to nie Twoją krew wtedy badali 😅♥️🍀

    MP25 ładne kreski! 🤞🍀♥️

    Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę i mamy uwidoczniony pęcherzyk ciążowy 8mm 🥹 Dostałam zapasy heparyny i encortonu i następna wizyta 11.05 (będę wtedy 7+1 więc powinno być serduszko) 🥹
    IMG-5561.jpg

    Super ❤️ czekamy na serduszko 🥰
    Rosnijcie, bez stresu 🍀🤞

    pluto_nova lubi tę wiadomość

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8827

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto jaki piękny obrazek 😍 Rośnijcie zdrowo ✊❤️

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioleta, jak sytuacja u Ciebie? 🤞

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Pluto, piękny Kropek ❤️🥺
    To nie ja, to Synevo 🤷🏻‍♀️🙄

    Hope, jaka ferrytyna? samo żelazo niewiele nam mówi. TSH niskie, ale wolne hormony spoko, dlatego pewnie endo się nie czepia. Robiłaś witaminę B12?

    Robiłam ale poprzednio w lutym B12 - 444 (norma 197-771), ferrytyna 38,30 (norma 13-150)

    Mam mutacje PAI i MTHFR dwie, w hetero. Suplementuję metylowane, już nie wiem, co więcej mogę 😩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2023, 11:54

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope... wrote:
    To teraz mój zagadkowy post...

    Zrobiłam wczoraj komplet badań, żelazo na podłodze (pomimo suplementacji) w lutym miałam 32, zwiększył mi dawkę na podwójną i podniosło się do 34, czyli całe nic. Kwas foliowy minimalnie powyżej normy. A mój język TAK mnie piecze, że dzisiaj w pracy skupić się nie mogłam na niczym... Siedzę właśnie w kolejce do internisty.

    Skonsultiwalam tarczycowe z endokrynologiem, mówi, że ok... TSH mam 0,376, FT3 4,77, FT4 15,90
    Nie za niskie to TSH do starań???

    Na hormonach się nie znam ale mnie tez piecze język od tygodnia i zastanawiałam się, czy nie powinnam zbadać żelaza 🤔 czy lekarz szukał przyczyny niedoboru czy po prostu suplementuje i liczy ze się uda? Moim zdaniem szkoda żołądka na takie branie żelaza na oslep.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, żelazem przy takiej ferrytynie nie ma się co przejmować. A to pieczenie dziwna sprawa, daj znać co wyszło. ✊

    Hope... lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8519

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Na hormonach się nie znam ale mnie tez piecze język od tygodnia i zastanawiałam się, czy nie powinnam zbadać żelaza 🤔 czy lekarz szukał przyczyny niedoboru czy po prostu suplementuje i liczy ze się uda? Moim zdaniem szkoda żołądka na takie branie żelaza na oslep.
    Sagi, pieczenie języka to raczej niedobory witamin B niż żelaza.

    Sagi lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Sagi, pieczenie języka to raczej niedobory witamin B niż żelaza.

    Ooo, dziękuję kochana. Właśnie tak mi coś dzwoniło, ale nie wiedziałam, gdzie. Spróbuję w tę stronę :)

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Na hormonach się nie znam ale mnie tez piecze język od tygodnia i zastanawiałam się, czy nie powinnam zbadać żelaza 🤔 czy lekarz szukał przyczyny niedoboru czy po prostu suplementuje i liczy ze się uda? Moim zdaniem szkoda żołądka na takie branie żelaza na oslep.

    Już od nastolatki mam żelazo na podłodze, nikt się nigdy nie pochylał... W ogóle mam wrażenie, że my staraczki o badaniach wiemy więcej niż nie jeden doktorek 🤷 ostatnie wyniki pokazałam 3 lekarzom, z racji tego, że dostaliśmy zielone światło, chciałam mieć pewność czy mogę coś więcej od siebie dać... Same okrzyki zachwytu, że po takiej tragedii mam takie wyniki... I nic tylko się starać...

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi ja coś przeczuwałam że z tym wynikiem było coś nie tak 🤔 bo ja nigdy takiego oszukańca nie widziałam więc raczej pomyłka w labie z oznaczeniem. A pomyłki wcale tak rzadko się nie zdarzają. U mnie na 90% też była pomyłka z jednym wynikiem i niepotrzebnie się zdenerwowałam bo przyrost wyszedł na poziomie 70% i to na samym początku a po dwóch dniach 600%. Wydaje mi się że przy wpisywaniu ktoś pominął jedynkę i zamiast 1500 wpisał 500 🫤 a przy tym wyniku 1500 każdy przyrost by był prawidłowy 🤔

    Beezi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluto, witamy Kropeczka 🩷

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Beezi co Ty odwalasz? Może to nie Twoją krew wtedy badali 😅♥️🍀

    MP25 ładne kreski! 🤞🍀♥️

    Ja dzisiaj miałam pierwszą wizytę i mamy uwidoczniony pęcherzyk ciążowy 8mm 🥹 Dostałam zapasy heparyny i encortonu i następna wizyta 11.05 (będę wtedy 7+1 więc powinno być serduszko) 🥹
    IMG-5561.jpg

    Pluto wpadłam pogratulować ❤️🍀❤️ Życzę z całego serca żeby to był piękny początek Waszej nowej historii 🥰

    pluto_nova lubi tę wiadomość

  • SzuumFal Ekspertka
    Postów: 227 325

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię wejść w link by zagłosować :(
    A bardzo chce

‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ