Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱
Odpowiedz

Entliczek pentliczek kwietniowy króliczek 🐰 zapłodnił jajeczko🥚 będzie dzieciąteczko🤱

Oceń ten wątek:
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2603 4349

    Wysłany: 6 maja 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WonderWomen, gratulacje krewetki! 😊

    Lilka, bierzesz może acard bądź neoparin? Może to tylko jakiś krwiaczek?🤔 W ramach bezpieczeństwa postaraj się poksiężniczkować chociaż do wizyty.

    WonderWoman lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Magdaalena91 Autorytet
    Postów: 713 1615

    Wysłany: 6 maja 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 🥰🍀

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

    👩🏻 32l. 🧔🏻 34l.

    Starania o pierwsze maleństwo od 08.2020👶

    09.04.23. ⏸️
    11.04 beta 118🥰
    13.04 beta 274 💖
    26.04 3mm kropka z serduszkiem ❤️ (5+6)
    10.05 1.72 cm dzidzi 💓
    17.05 2.48 cm człowieczka 💓
    12.06 prenatalne - niskie ryzyka - 7.03 cm człowieczka 🩵 (13+1)
    05.07 - 150 g chłopca 🩵(16+3)
    26.07 - 292 g maluszka 🩵 (19+3)
    07.08 - połówkowe-wszystko dobrze- 397 g Misia 🐨 🩵 ( 21+1)
    16.08 - 466 g wstydnisia 🩵 (22+3)
    06.09 - 903 g 🧸 (25 +3)
    27.09 -1372 g 🧸 (28+3)
    17.10 -1970 g 🐻 (31+2)
    07.11 - 2786 g 🐻 (34+2)
    21.11 - 3050 g 🧸 (36 +2)
    03.12 - 3300 g 🧸 (38+0) szpital- przyjęcie na indukcję porodu ✊🏻
    11.12 - Miłosz 3660 g, 55cm 💙

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 6 maja 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Wieczorem krwawienia było więcej, było jasnoczerwone. Wzięłam No Spe, po nocy jest spokój.
    Super wieści Lilka ❤️✊🍀

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 6 maja 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lika bardzo się cieszę że po nocy jest spokój. Oby to był fałszywy alarm 🙏🙏🙏

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, cieszę się że sytuacja opanowana. Możliwe że to rzeczywiście jakis krwiak, to dość częste niestety.
    Miłego dnia dziewczyny❤️

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Czy któraś z was stosuje luteinę dopochwową? Ja dziś zaaplikowałam pierwszą tabletkę i tak się zastanawiam czy ona powinna wypływać czy nie? U mnie nic..sucho. Nie wypływa kompletnie nic. Kurde, zaczynam się obawiać,że się nie rozpusciła,a co za tym idzie nie działa 😅

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 6 maja 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Dziewczyny! Czy któraś z was stosuje luteinę dopochwową? Ja dziś zaaplikowałam pierwszą tabletkę i tak się zastanawiam czy ona powinna wypływać czy nie? U mnie nic..sucho. Nie wypływa kompletnie nic. Kurde, zaczynam się obawiać,że się nie rozpusciła,a co za tym idzie nie działa 😅
    Ja biorę z rana jednorazowo 200mg i wypływa mi z reguły dopiero na drugi dzień po wstaniu z łóżka także spokojnie na pewno działa 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2023, 14:14

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Ja biorę z rana jednorazowo 200mg i wypływa mi z reguły dopiero na drugi dzień po wstaniu z łóżka także spokojnie na pewno działa 😊
    Dziękuję,uspokajam się zatem❤️😆

  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 6 maja 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Dziewczyny! Czy któraś z was stosuje luteinę dopochwową? Ja dziś zaaplikowałam pierwszą tabletkę i tak się zastanawiam czy ona powinna wypływać czy nie? U mnie nic..sucho. Nie wypływa kompletnie nic. Kurde, zaczynam się obawiać,że się nie rozpusciła,a co za tym idzie nie działa 😅

    Biorę progesteron dopochwowo rano i wieczorem i wypływa mi raz więcej, raz mniej, aż się czasem zastanawiam, czy z kolei nie za dużo 😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 6 maja 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, trzymam kciuki, aby teraz było już wszystko dobrze 🤞❤️

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 6 maja 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M94 wrote:
    Kurczę dziewczyny dajecie do myślenia z tymi lotami… u mnie jeszcze przed usg, ale niby lekarka powiedziała ze ok. Teraz zaczynam się jednak zastanawiać. Wylot byłby w 8 tc, powrót w 11 tc. Na dobra sprawę na razie kupione same loty, nawet zapisałam sie na drugie usg rano w dniu wylotu, hmm…
    Dziewczyny pozwólcie ze sie wtrącę:p ja osobiście bardzo bym się bała latać, niezależnie od tygodnia, ja kiedyś przy nieco większych turbulencjach dostałam okres tydzień przed terminem 🙈 broń borze zielony nie chce straszyć, uważam że jednak czasem warto dmuchać na zimne. Musicie myśleć za ❤️❤️ :) a kto wie, może i za więcej ❤️ :D

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 6 maja 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka trzymam mocno kciuki ❤️🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2023, 15:02

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka203 wrote:
    Biorę progesteron dopochwowo rano i wieczorem i wypływa mi raz więcej, raz mniej, aż się czasem zastanawiam, czy z kolei nie za dużo 😅
    Leci niedobrze, nie leci też niedobrze😅. Nie da się nam dogodzić 🤦

    ELka, malutka203 lubią tę wiadomość

  • WonderWoman Autorytet
    Postów: 962 1780

    Wysłany: 6 maja 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka jak tam kilka godzin później, dalej spokojnie? Jak się czujesz?

    nick nieaktualny, M94 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️28
    👱‍♂️38

    03.2022 7 tc. 💔

    14.04 ⏸9dpo
    Nifty - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷
    13.06 I prenatalne 👍
    16.08 II prenatalne 21+2 👍 357g
    8.09 (24+4) 607g
    29.09 (27+4) 1060g
    18.10 III prenatalne 30+2 👍 1427g
    8.11 (33+2) 1914g
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 6 maja 2023, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka wrote:
    Dziewczyny pozwólcie ze sie wtrącę:p ja osobiście bardzo bym się bała latać, niezależnie od tygodnia, ja kiedyś przy nieco większych turbulencjach dostałam okres tydzień przed terminem 🙈 broń borze zielony nie chce straszyć, uważam że jednak czasem warto dmuchać na zimne. Musicie myśleć za ❤️❤️ :) a kto wie, może i za więcej ❤️ :D
    Dzięki za opinię. Na razie mam jeszcze trochę czasu do namysłu i przede wszystkim wizytę u lekarza przed sobą, na której w połączeniu oczywiście z samopoczuciem i intuicją pewnie głownie bede opierać swoją decyzję

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 6 maja 2023, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja, dziewczyny, dołączam chyba do grona chorych 😔 na razie co prawda tylko gardło mnie boli, ale u mnie z reguły dwa dni później jest już kaszel i katar dodatkowo. Teraz ma być trochę lepsza pogoda i cieplej, więc może łatwiej będzie się wykurować 😉
    Beezi, a jak ty się czujesz? Jest lepiej?

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 6 maja 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka203 wrote:
    A ja, dziewczyny, dołączam chyba do grona chorych 😔 na razie co prawda tylko gardło mnie boli, ale u mnie z reguły dwa dni później jest już kaszel i katar dodatkowo. Teraz ma być trochę lepsza pogoda i cieplej, więc może łatwiej będzie się wykurować 😉
    Beezi, a jak ty się czujesz? Jest lepiej?
    Zdrowiej Malutka ❤️ dużo pij żeby wysikać chorobę - to mój patent 😂 plus wyrko i rosolek.

    malutka203 lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to marzę o rosołku, ale jeszcze siedzę w robocie. Chora nie jestem,ale co tam!..pochłonęłoby sie😆.
    Gdzie ta wiosna ja się pytam???jest chyba 7 stopni😭

  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 6 maja 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Ja to marzę o rosołku, ale jeszcze siedzę w robocie. Chora nie jestem,ale co tam!..pochłonęłoby sie😆.
    Gdzie ta wiosna ja się pytam???jest chyba 7 stopni😭
    Ooo a wiesz, że ja też miałam wczyt na rosół i jak byliśmy na majówce to codziennie jadłam plus po powrocie zaraz zrobiłam i do tego zagniotlam swojski makaron.
    Jejku ale mi narobiłaś ochoty hehe chyba znowu wjedzie rosolek 🤪
    Łączę się z Tobą w bólu bo ja też w pracy - jeszcze 3 h. A tak mi się spać chce ze ledwo patrzę na oczy.

    Zycze nam, żeby robota ino myk zleciała 😂🤪🤩

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 6 maja 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mi narobiłyście smaka. Miała być pomidorowa jutro robiona, ale chyba jednak wjedzie rosół 😅 a pogoda dramat, u nas maks 9 stopni i cały dzień leje 😭 kurna, maj 😕

    nick nieaktualny, ELka lubią tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ