X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fajny pomysł
Odpowiedz

Fajny pomysł

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym poddać nowy temat którego nie widziałam na forum a myślę,że może być ciekawy.Piszcie swoje orginalne, nietypowe propozycję na powiadomienie swojego partnera,że zostanie ojcem :)

    Wika! lubi tę wiadomość

    g0s1a82
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jeden typ to kapusta, dorodna kilogramowa kapusta opakowana wstążką jak prezent :)

    Eavonne, lotka88, Konwalia, aniczka, Asi, Gunia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak kupiłam malutki słodki śliniaczek, zapakowałam w torebeczkę i do tego dołączyłam test z dwiema kreskami :)
    No i wręczyłam mu mówiąc że to prezent na rocznicę :)
    Jego mina- bezcenna :) ;)

    H30, Fedra, samira, zAgatka, skrzatek85 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomyślałam o zakupie maleńkich skarpetek bądź bucików zapakowanych jako prezent w pudełeczku :)

    Fedra, zAgatka lubią tę wiadomość

    g0s1a82
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również myślałam jak przedstawię to jak będę w ciąży myślałam o maleńkich bucikach w kartoniku ze wstążeczką ale może uda mi się wymyślić oryginalniejszy sposób :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajny watek:-)))) Jestem osoba bardzo kreatywna ale jeszcze o tym nie myslalam. ZA to już się zastanawiałam jak to rodzicom by się powiedziało. Bo 7 maja maja 30 rocznice slubu a ja mam akurat termin kolejnej@ i nie stety to za szybko jeśli by się nawet nie zjawila..Ale dobry pomysl na dzień matki mama wreczyc bukiet a w nim smoczek i slowo gratulacje zostaniesz babacia..
    A dla meza musi być cos wyjątkowego tak jak on mi zaplanowal zaręczyny:-))

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam prawie rok temu body z napisem "My dad is better than your" i czekają aby je dać mężowi gdy już się uda ;)

    Fedra, samira, ;oniqa, zAgatka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    ja kupiłam prawie rok temu body z napisem "My dad is better than your" i czekają aby je dać mężowi gdy już się uda ;)

    rewelacja :D

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na deser po niedzielnym obiedzie podać lody z kiszonym ogórkiem?

    Fedra, g0s1a82, Kami, Sergi, zbikowa, weronika86, skrzatek85, maga, kalitria lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam zaplanowane ze zapakuje jakies buciki albo test ciązowy zawiąże na koakrdke labo obudze go słowami, "dziendobry tatusiu" efekt: jak zrobiłam test nie dowierzałąm własnym oczom pokazałam m i sie zapytałam czy on tez tam widzi drugą kreskę i choć był bez okularów to jednka widział ten nasz cień cienia ale w pierwsej chwili nie zaskoczyl, dopiero jak popatrzył na moją twarz łezki w oczach i radość nie do opisania połączoną z szokiem to dotarło do niego :)

    tak więc planować możecie, ale kto wie czy wtedy czasem emocje nie wezmą góry nad waszymi planami :) także nie ma się co tym przejmować za bardzo :) jak im nie powiecie to zawsze będzie dobrze i tak jak być powinno w tym momencie :)

    samira, zAgatka, Reni, skrzatek85 lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dam mu zrobić test (oczywiście jak sama będę miała wcześniej pełność że jestem w ciąży) to się ucieszy. chcę zobaczyć jego minę jak zobaczy dwie kreski ;)

    Wika!, samira, Kami, zAgatka lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś planował zakup podkoszulka z napisem "będę super tatą" lub coś w ten deseń...
    oczywiście standard typu buciki czy skarpetki...
    a dla dziadków i Babć mam wspólny prezent a raczej sposób przekazania informacji mój już podkoszulek będzie miał a ja sobie sprawie z napisem "jestem tutaj a niedługo będe z Wami" lub coś takiego :)
    i to by było na tyle z mojej kreatywności :)

    skrzatek85 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wątek:) ja chciałam powiedzieć mu to w jego urodziny...ale nie zależy to ode mnie czy się uda OBY:)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 1 maja 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za pierwszym razem dałam buciki malutkie zapakowane w torebce , do której włożyłam wynik beta hcg. To akurat było kilka dni po jego 30 tych urodzinach, więc powiedziałam, że to urodzinowy prezent ode mnie. Za drugim razem sam sprawdził wynik beta hcg on line, bo ja nie miałam odwagi na kolejne rozczarowanie. Wobec tego to on się pierwszy dowiedział, że jestem w ciąży :). Dałam mu tylko potem buciki z karteczką "Będziesz tatusiem" i do tego zamówiłam specjalnie kubek szroniony taki jak lubi z własnoręcznie zrobioną grafiką bejbika i napisem "Będę Tatą"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2013, 20:33

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pici pici kierpce zakopiańskie na prawdę maleństwa i wtedy G dostanie je w pudełeczku takim surowym drewnianym i buciki będą z testem leżały w środku na sianku i wstążeczka zawiążę ... :D

    aniczka, Olena, Matylda36, Reni, skrzatek85 lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym z pomysłów jest przygotowanie śniadania obiadu bądz kolacji . Na talerzu ułożyć napis np. z groszku czy marchewki "będziesz tautusiem" Po powrocie z pracy zmęczony mąż wraca z pracy siada do stołu a tu niespodzianka. Innym pomysłem jest napisanie takiego napisu na lustrze w łazience , do tego można rozciągnąć sznurek przez lustro a na sznurku klamerkami przyczepić maciupkie skarpetki.Przy porannym goleniu będzie niespodzianka. Podobny napis mozna zrobic na oknie a rano poprosić męża o odsłonięcie rolet bo my jesteśmy jakieś takie niedospane... kreda też jest fajna można namalowac ślady stóp prowadzące do jakiegoś pomieszczeni a w nim jakiś dziecięcy gadzet. Są też takie kubki ,które pod wpływem ciepła ujawniają napis . Można zamówic taki z napisem " będziesz tatusiem" i przygotować takie kubki i poprosic męża o zrobienie kawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 06:35

    mamuleska, Reni, Gunia, insoomnia lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze można kupić farbki do malowania ciała (nie są drogie) i narysować na brzuchu dzidzie i dookoła napis wychodzę za 9 mc :) a męża poprosić żeby brzych pomasował bo coś tam ...każda coś tam wymyśli swojego co nie będzie bardzo podejrzane . Kiedy koszulka zostanie podciagięta oczom ukarze się miła niespodzianka

    mamuleska, Reni, maga lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 11 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja mam pici pici kierpce zakopiańskie na prawdę maleństwa i wtedy G dostanie je w pudełeczku takim surowym drewnianym i buciki będą z testem leżały w środku na sianku i wstążeczka zawiążę ... :D

    samira wyobraziłam sobie te "pici pici kierpce" i zawartość tego pudełeczka, że bądź już wreszcie w ciąży, bo nie mogę się doczekać, aż opiszesz nam reakcję tatusia na taki prezent.
    Superowe, naprawdę!:-) Więc zaciążaj dziewczyno jak najszybciej:-):-):-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dowiedzialam dzien przed walentynkami, zwolnialm sie w polowie dnia z pracy, bo o niczym innym nie potrafilam myśleć, sama byłam w szoku. Kupiłam trzypak body w SMYKU za 20 zł, wyjęłam jedno body i opakowałam w recznie zrobiony papier z napisem 50% DAD & 50% MOM. Najpierw sie zdzwił ze jestem wczesniej w domu, ale udało mi sie w sumie bez trudu to uzasadnic. koneicznie chcialam poczekac do wieczora, jak nasz synek pójdzie spać. Z trudem wytrzymałam. Najpierw dałam mu wcześniejszą walentynkę w której załączony był wnik bety, który wydrukowalam jeszcze w pracy. Przewidziałam pytanie, które wtedy padło i dla potweirdzenia dostał pakuneczek z bodziaczkiem :) Był w takim szoku, że usiadł, położył sie na kanpie, potem usiadł i stwierdził że musi iść sie przejsc i zaraz wróci. Wrócił po 10 minutach i już sie ze mna cieszył i cieszy dalej ;)

    Nie miałam ani czasu, ani wielkich pieniedzy zeby wymyslac nie wiadomo co...

    Asi lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 11 maja 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Was dziewczyny, że potrafiłyście taką informację zatrzymać dla siebie nawet na kilka godzin. Ja od razu musiałam powiedzieć mężowi, zresztą zrobiłam test, od razu wyszłam z łazienki i po odliczeniu czasu z instrukcji razem weszliśmy zobaczyć jaki jest wynik.

    Reni lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ