X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fajny pomysł
Odpowiedz

Fajny pomysł

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo z pierwszym dzieckiem od razu do niego poleciałam z testem, był taki zaspany, bo ja pobiegłam wcześnie raniutko, bez jego wiedzy test robić. Nooo a tu, żeby móc sie pocieszyć, pogadac o tym itp wolałam poczekać az nasz 2latek zaśnie.

  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam w ciążę i zrobiłam rano test, miałam już dokładnie zaplanowane jak chcę to powiedzieć ;) Mieszkaliśmy wtedy w wynajmowanym mieszkanku które mieliśmy niedługo opuścić, więc wybrałam inne miejsce, do którego moglibyśmy wracać z Dzidziolem. Padło na park z placem zabaw nieopodal domu ;) Akurat tak wyszło, że Małż musiał gdzieś sam podskoczyć, więc skorzystałam i pognałam na miasto. Kupiłam butelkę ze smoczkiem, kartkę okolicznościową, torbę i kokardy - niebieska i różową.

    Do butelki wsadziłam test z II kreseczkami, na kartce napisałam list od Dziecka do Taty, coś w stylu "Cześć Tato! Bardzo Ciebie kocham i nie mogę się doczekać, kiedy się spotkamy. Czy uwierzysz, że to już w grudniu? Na razie muszę urosnąć, bo mam dopiero jakieś 2mm wzrostu... Dbaj o Mamusię i staraj się jej nie denerwować. Do zobaczenia wkrótce! Kocham Cię!" :)

    Na butelkę i na torbę nakleiłam po 1szt kokardki w każdym kolorze. Tak gotowy,wraz z listem, schowałam i kiedy już byliśmy w parku i siedzieliśmy na ławce, kazałam mu zamknąć oczy. Zapytałam, czy wie, jaki dziś jest dzień? Kiedy zaprzeczył, powiedziałam, że dziś jest 9 kwietnia 2011r. i żeby zapamiętał tę datę bardzo dobrze, bo to jest ten dzień w którym dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie Ojcem! :)

    Wycałował mnie i wyściskał, nie mógł uwierzyć ze szczęścia, test i butelkę oglądał setki razy, całość do tej pory jest u niego w szafce nocnej przy łóżku <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 13:01

    zbikowa, Matylda36, Justine, Gunia, skrzatek85, maga, vanessa lubią tę wiadomość

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sergi przesłodka historia! :)

    Sergi lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 14:04

    Sergi, Iwone lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam i placze czy to normalne?!?!?!
    dziewczyny wasze historie podnosza na duchu, DZIEKI :)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sergi wrote:
    Jak zaszłam w ciążę i zrobiłam rano test, miałam już dokładnie zaplanowane jak chcę to powiedzieć ;) Mieszkaliśmy wtedy w wynajmowanym mieszkanku które mieliśmy niedługo opuścić, więc wybrałam inne miejsce, do którego moglibyśmy wracać z Dzidziolem. Padło na park z placem zabaw nieopodal domu ;) Akurat tak wyszło, że Małż musiał gdzieś sam podskoczyć, więc skorzystałam i pognałam na miasto. Kupiłam butelkę ze smoczkiem, kartkę okolicznościową, torbę i kokardy - niebieska i różową.

    Do butelki wsadziłam test z II kreseczkami, na kartce napisałam list od Dziecka do Taty, coś w stylu "Cześć Tato! Bardzo Ciebie kocham i nie mogę się doczekać, kiedy się spotkamy. Czy uwierzysz, że to już w grudniu? Na razie muszę urosnąć, bo mam dopiero jakieś 2mm wzrostu... Dbaj o Mamusię i staraj się jej nie denerwować. Do zobaczenia wkrótce! Kocham Cię!" :)

    Na butelkę i na torbę nakleiłam po 1szt kokardki w każdym kolorze. Tak gotowy,wraz z listem, schowałam i kiedy już byliśmy w parku i siedzieliśmy na ławce, kazałam mu zamknąć oczy. Zapytałam, czy wie, jaki dziś jest dzień? Kiedy zaprzeczył, powiedziałam, że dziś jest 9 kwietnia 2011r. i żeby zapamiętał tę datę bardzo dobrze, bo to jest ten dzień w którym dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie Ojcem! :)

    Wycałował mnie i wyściskał, nie mógł uwierzyć ze szczęścia, test i butelkę oglądał setki razy, całość do tej pory jest u niego w szafce nocnej przy łóżku <3

    FANTASTYCZNE!!!

    Sergi lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sergi, fajny pomysł, pięknie opisałaś ten dzień... Oczywiście musiałam się wzruszyć i uronić kilka łez:)

    Czasem się zastanawiam, jakby powiedzieć, gdyby kiedyś się udało. Mój M. bywa romantyczny (kiedyś może bardziej niż teraz), ale nie sądzę, że obsiusiany test by go wzruszył... Do niedawna bał się dotykać przedmiotów niemowlęcych (pojazdów z kołami nie, ale butelka, smoczek, ubranka...) Poza tym oboje twardo stąpamy po ziemi i cieszylibyśmy się chyba dopiero po pierwszym trymestrze...

    Sergi, zbikowa lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 2 lipca 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, nie wiedziałam, że tak Wam się spodoba moja historia ;) Teraz też zastanawiam się, jak to zrobić, żeby znowu była ta Magia Chwili :) Oczywiście jak chcecie, to podkradajcie pomysł, tego życzę Wam wszystkim Staraczkom czekającym na II kreseczki :)


    @Gunia - ja też z tych bojaźliwych, tyle się nasłuchałam smutnych historii że to Małż mnie podnosił na duchu że wszystko będzie dobrze. Kiedy mijały pierwsze tygodnie, wziął mnie któregoś późnego wieczora (oboje lubiliśmy kłaść się późno spać) do sklepu, po czym "zmusił" do obejrzenia i zakupu pierwszych bodziaków. Broniłam się, żeby nie zapeszyć, ale stwierdził, że jest już po północy i właśnie minęły najniebezpieczniejsze 12 tygodni, więc już mogę ;)

    Nie dajmy się zwariować, najważniejsze to dbać o siebie jak najbardziej się da, nic więcej nie jesteśmy w stanie zrobić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2013, 17:00

    Matylda36, zbikowa, Gunia, Reni lubią tę wiadomość

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 4 lipca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dałam mężowi zapakowane niebieskie buciki. Widok jego miny bezcenny. Zapytał " co to??". A ja że będzie tatusiem. Następnym razem obędzie się bez wielkich ceregieli. Dwie kreski na teście, przyrastająca beta itp nie zawsze jest jednoznaczna z zostaniem tatusiem. Po poronieniu ma się już inne podejście. A szkoda.. Bo był to naprawdę wzruszający moment.

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 5 lipca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super watek, dal mi troche do myslenia! Kiedy nam uda sie z ciaza to na pewno cos wymysle. I nawet jesli nie wytrzymam i mu powiem to i tak, zeby sie przypominac z brzuchem co kilka dni (chiciaz mojemu nie trzeba bedzie wcale) bede robic jakies kreatywne rzeczy. Na pewno ukradne napis na oknie w sypialni i sznureczek z butkami na lustrze, na pewno na kierownicy mu jakas kartke nakleje i w kuchni za oknem cos powiesze, zeby widzial jak w czajnik wode bedzie lal. Ah pomyslow jest sporo!!! Po miesiacu zacznie sie bac do lodowki zajrzec, ha ha :D

    anusia2784, aneczka1 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co- ja też planowałam cuda na kiju. Jak przyszło co do czego, to nie mogłam się doczekać aż wróci z pracy. Jak jadł obiad to się dopytywał, czy zrobiłam test, a ja, że nie bo się bałam(a test już był zrobiony z rana i od razu na bete poleciałam- także już i wynik bety miałam w domu). Ale po obiedzie zabrałam go do sypialni i wręczyłam dwa testy złożone kreseczkami do środka i przewiązane tasiemką- już wiedział o co chodzi. Cieszyliśmy się i płakaliśmy w jednym momencie. Szkoda tylko, że tydzień później już płakaliśmy na oddziale;(

    Następnym razem nie będzie ceregieli i na pewno nie tak łatwo będzie cieszyć się od początku. Będzie lęk, że znów coś pójdzie nie tak. Ale myślę, że dla męża, który razem z nami wyczekuje testowania nie potrzeba już żadnych opraw- wystarczy, że sam zobaczy test lub usłyszy to z naszych ust. I tak bardzo na to czeka, więc raczej nie będzie to jakimś niezwykłym zaskoczeniem.:)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastyczny wątek . ostatnio czesto sie zastanawialam i wyobrazalam ten moment . wasze historie sa piekne i pomysly fenomenalne z pewnoscia ktorys podkradne a jesli cos kreatywnego przyjdzie mi na mysl z pewnoscia sie z wami tym podziele :-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak już będę w ciąży, planuje zrobić tak, że w ładne pudełeczko prezentowe zapakuje body I LOVE DADDY, do tego małe buciki niechodki, test ciazowy, smoczek i oczywiście zdj USG. Wtedy wręcze mu ten prezent i z pewnością będzie szczęśliwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 16:05

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś, jak zaszłam w pierwszą ciążę (niestety była bardzo króciutka), to podarowałam mojemu coś związanego z jego pracą i karteczką z powiadomieniem o przysługującym urlopie ojcowskim :-).

    Załóżmy, że Wasz facet pracuje jako zawodowy kierowca - podarować mu resoraka z napisem, że już za 18 lat będzie mógł uczyć swoje dziecko kierowania.
    Albo jak jest magazynierem to powiadomić go o zapotrzebowaniu na pieluchy w domu :D.
    Albo jak jest muzykiem, to wysłać oficjalne zlecenie na napisanie kołysanki.

    A ta karteczka z urlopem ojcowskim wciąż mu wisi w służbowej szafce, żeby pamiętał.

    karolaEM lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ