Forum Starając się - ogólne femibion, pregna itp. Który suplement najlepszy przy staraniach?
Odpowiedz

femibion, pregna itp. Który suplement najlepszy przy staraniach?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kamila1990 Nowa

Wysłany: 24 lipca 2018, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak exs zdecydowałam się na mame dha premium plus bo ma cały pakiet witamin i mineralów a właśnie zależało mi na tym, żeby nie musieć łykać kilku różnych tabletek tylko właśnie, żeby w jednej było wszystko co najważniejsze dla mojego dziecka

Kamila1990
  • Werka2408 Nowa

Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zalecił pregna start, do tego biorę olej z wiesiołka i magnez + witamina B6

• Limerikowo Autorytet

Wysłany: 1 września 2018, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bralam femifertil przed urodzeniem corek przez 3 mce

201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ivi86 Nowa

Wysłany: 4 kwietnia 2019, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ma któraś z Pań Femifertil na sprzedaż?

• Blanche Przyjaciółka

Wysłany: 5 kwietnia 2019, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w tym cyklu brać Ovarin, poleciła mi go znajoma, która tak jak ja miała nieregularne cykle, zobaczę czy będzie jakaś różnica. Wcześniej brałam kwas foliowy z żelazem, vit B6 i vit D

28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanche wrote:
    Ja zaczęłam w tym cyklu brać Ovarin, poleciła mi go znajoma, która tak jak ja miała nieregularne cykle, zobaczę czy będzie jakaś różnica. Wcześniej brałam kwas foliowy z żelazem, vit B6 i vit D
    a ja zaczęłam pić Inofem
    Ovarin też jest chyba z izytolem?

Kokoszka lubi tę wiadomość

ckaiflw1m75i6pca.png

"Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"

22.04.2020 - II 🍀 (2cs)
    27.04.2020 - beta 279 (15 dpo)
    29.04.2020 - beta 646 (17dpo)
    09.05.2020 - jest 💓

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela

Zespół antyfosfolipidowy.
    Starania - Acard
    Ciąża - heparyna
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.