X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Filitra 10: An Effective Solution for ED
Odpowiedz

Filitra 10: An Effective Solution for ED

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kait Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 kwietnia, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filitra 10[ https://medzpills.com/product/filitra-10-mg/ ] is a medication primarily used for the treatment of erectile dysfunction (ED), also known as impotence, in men. Filitra 10 contains vardenafil [ https://medzpills.com/vardenafil-information/ ] , an active ingredient that belongs to the class of phosphodiesterase type 5 (PDE5) inhibitors. The recommended dosage of Filitra 10 is typically one tablet (10 mg) taken orally as needed, approximately 30 to 60 minutes before anticipated physical activity. It can be taken with or without food, but high-fat meals may delay the onset of action. Filitra 10 may cause side effects in some individuals. Common side effects include headache, flushing, nasal congestion, dyspepsia, and back pain. These side effects are usually mild and transient. Before starting Filitra 10 or any ED medication, it's crucial to have a consultation with a healthcare provider.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia, 06:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ