X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    ja wciaz na bocka czekam :P

    Paula i na Nas przyjdzie czas :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Gosiu ja mam taka nadzieje :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Oj Gosiu ja mam taka nadzieje :)

    słońce zobaczysz pojawi się tylko wiesz plemniki by dojrzeć potrzebują trochę czasu miedzy stosunkami mnie lekarz mówił że 72 godziny ale nie które tutaj dziewczyny przyjęły taktykę co 2 dzień i też się udało więc przed owv musielibyście troszkę jednak przystopować, chodź wiesz jak uwielbiam twoje wykresy :) :) :) i z czystym żalem to piszę

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Oj Gosiu ja mam taka nadzieje :)

    słońce zobaczysz pojawi się tylko wiesz plemniki by dojrzeć potrzebują trochę czasu miedzy stosunkami mnie lekarz mówił że 72 godziny ale nie które tutaj dziewczyny przyjęły taktykę co 2 dzień i też się udało więc przed owv musielibyście troszkę jednak przystopować, chodź wiesz jak uwielbiam twoje wykresy :) :) :) i z czystym żalem to piszę

    chociaż ja próbuję jak mówią i co i też nic :P :P :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... juz sama nie wiem... od nastepnego cyklu obieram taktyke co 2 dzien ;) Moze wstedy sie nam uda :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz z moim P ciezko bedzie hehe :) Ale damy rade :) <3 Gosienko ile sie juz staracie???

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że panie do pozna gaworzyly :) dzień dobly tak w ogóle :)

    Gośśśka, Paula90 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Chociaz z moim P ciezko bedzie hehe :) Ale damy rade :) <3 Gosienko ile sie juz staracie???

    oj już dość długo teraz idzie 8 miesiąc,ale wcześniej było tak że mój misiek był w Polsce a ja w Norwegii i przez te podróże mogło się coś przesuwać, tak przynajmniej się pocieszam :) i dopiero od stycznia jak już ze mną jest na stałe staramy się na poważnie z mierzeniem temperatury testy owulacyjne itd....sierpień biorę cały wolny jak do tej pory nic się nie wykluje przylatuje do Polski i idę na badania,mój już był i u niego wszystko wyszło w normie a nawet trochę ponad :P a wy ile się staracie?

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    hmmm... juz sama nie wiem... od nastepnego cyklu obieram taktyke co 2 dzien ;) Moze wstedy sie nam uda :)

    jeszcze nic nie jest przesądzone kochana 7 będę trzymać kciuki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak kochana my sie staramy 6 miesiecy... Ale ten pierwszy cykl sie obserwuje... Wczesniej byl seks bez zabezpieczenia i tyle... moze to nie wystarczylo :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunka :) <3

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja zaczynam myśleć że wpadka to jak wygrana w totolotka wręcz prawie nierealna,jakie to trzeba mieć "szczęście" :P żeby akurat w ten dzień Ci to siadło (że tak się wyrażę :P )

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek Kochane :)

    i tu i tam :P

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj maximka84 z login wnioskuję że jesteśmy z tego samego rocznika :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    witaj maximka84 z login wnioskuję że jesteśmy z tego samego rocznika :P

    anio :)

    masakra z jednej strony ... za rok 30 ...
    masz juz pociechę czy starania o pierwsze ? :)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    witaj maximka84 z login wnioskuję że jesteśmy z tego samego rocznika :P

    anio :)

    masakra z jednej strony ... za rok 30 ...
    masz juz pociechę czy starania o pierwsze ? :)

    hihiih no ta 3 z przodu mnie troszkę przeraża,właśnie nie mamy z mężem o pierwsze się staramy,chyba troszkę późno się zdecydowaliśmy,a ty masz już jakiegoś brzdąca? :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    maximka84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    witaj maximka84 z login wnioskuję że jesteśmy z tego samego rocznika :P

    anio :)

    masakra z jednej strony ... za rok 30 ...
    masz juz pociechę czy starania o pierwsze ? :)

    hihiih no ta 3 z przodu mnie troszkę przeraża,właśnie nie mamy z mężem o pierwsze się staramy,chyba troszkę późno się zdecydowaliśmy,a ty masz już jakiegoś brzdąca? :) :)

    nie Kochana, też o pierwsze ....
    jakoś wczesniej, nie wiem ... nie czułam tego , nie chciałam, dopiero jesteśmy prawie 3 lata małżeństwem, chciałam się nim nacieszyć .... :P wiesz ... też mi się wydaje że może trochę za późno ...
    we wtorek za tydz. idę do gina niech robi badania , bo juz rok bez zab. i nic ... nie wiem ... rok tem byłam, tylko na kontroli, powiedział że zdrowa jestem .... cyto ok , no ale ... już sama nie wiem :(

    a jak to u Ciebie wyglada ? po badaniach ? :) jak długo starania idą ... ?

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    maximka84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    witaj maximka84 z login wnioskuję że jesteśmy z tego samego rocznika :P

    anio :)

    masakra z jednej strony ... za rok 30 ...
    masz juz pociechę czy starania o pierwsze ? :)

    hihiih no ta 3 z przodu mnie troszkę przeraża,właśnie nie mamy z mężem o pierwsze się staramy,chyba troszkę późno się zdecydowaliśmy,a ty masz już jakiegoś brzdąca? :) :)

    nie Kochana, też o pierwsze ....
    jakoś wczesniej, nie wiem ... nie czułam tego , nie chciałam, dopiero jesteśmy prawie 3 lata małżeństwem, chciałam się nim nacieszyć .... :P wiesz ... też mi się wydaje że może trochę za późno ...
    we wtorek za tydz. idę do gina niech robi badania , bo juz rok bez zab. i nic ... nie wiem ... rok tem byłam, tylko na kontroli, powiedział że zdrowa jestem .... cyto ok , no ale ... już sama nie wiem :(

    a jak to u Ciebie wyglada ? po badaniach ? :) jak długo starania idą ... ?

    ja miałam tak samo nie czułam że to jeszcze czas,my staramy się od sierpnia tamtego roku ale tak na poważnie z mierzeniem temp i testami to od stycznia tego roku,a co do badań to tak jak ty zrobiłam takie ogólne bo na co dzień mieszkam w Norwegii i tam wszystko prowadzi Ci lekarz rodzinny co mnie jakoś zniechęca,w sierpniu przyjeżdżam tu na cały miesiąc to zrobię wszystkie badania,mam prośbę jak będziesz już po nich daj mi znać jak to wszystko się odbywa czy np:w dni płodne się je robi itd a co do mojego miśka to on jest już po badaniu nasienia i wszystko wyszło mu dobrze :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście Gosiu :)
    jestem też na FB na Babach :P Ty chyba tez tam jesteś ;)
    mamy podobna sytuację :D ja z mierzeniem temp. i tu na ovu - od zeszłego cyklu ale od połowy ... no zobaczymy co mi ta ginekolożka każe porobić, mam nadzieję że na pewno coś każe :P dziewczyny mi pisały że usg na pewno ... nie wiem czuję się zdrowa , ale to wiesz jak nie wiesz :P

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Zas snieg pada za oknem masakra jakas :/ ale musimy byc silne :D Milego dnia :* Mam nadzieje,ze zagladniecie tu jeszcze czasami :*

    Paula90 lubi tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ