X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Piesek przefajny :D

    mnie plecy bolą .... musze trochę pochodzić , też myknę z forum :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos tu jeszcze zaglada? heheh babeczki

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :) :) :) :) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :) cytologia do odbioru za dwa tygodnie

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia to super :) :* <3 wiec spokojnie mozecie dzialac :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Gosia to super :) :* <3 wiec spokojnie mozecie dzialac :)

    no cieszę się :) pytałam się też o współżycie i powiedziała mi że najlepiej przyjąć taktykę co 2 dzień żebym męża nie wykończyła (mojemu by to akurat nie przeszkadzało)hihi i że ogólnie dobrze jest tak współżyć gdyż jej zdaniem plemniki żyją do 48 godzin no i potrzebują trochę czasu na dojrzenie
    powiem Ci jakoś nie mam teraz problemu że @ może przyjść najwidoczniej nie będzie to mój czas :P :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz kochana ja tez czekam juz na @... ::) Chce zaczac nowy cykl od nowa :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Wiesz kochana ja tez czekam juz na @... ::) Chce zaczac nowy cykl od nowa :)

    Paula90 powodzenia w nowym cyklu oby teraz sie udało :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Wiesz kochana ja tez czekam juz na @... ::) Chce zaczac nowy cykl od nowa :)

    ty tam się tak nie spiesz do @ jeszcze nic nie jest przesądzone w niedziele będę trzymać tak mocno kciuki że aż paluchy będą mnie boleć,kochana najważniejsze jest czerpać przyjemność z sexu a nie podchodzić do niego przedmiotowo, przyjdzie nasz czas Paula,może potrzebujemy wakacji by zmniejszyć te ciśnienie kłębiące się w Nas :)

    maximka84, Paula90 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    Wiesz kochana ja tez czekam juz na @... ::) Chce zaczac nowy cykl od nowa :)

    ty tam się tak nie spiesz do @ jeszcze nic nie jest przesądzone w niedziele będę trzymać tak mocno kciuki że aż paluchy będą mnie boleć,kochana najważniejsze jest czerpać przyjemność z sexu a nie podchodzić do niego przedmiotowo, przyjdzie nasz czas Paula,może potrzebujemy wakacji by zmniejszyć te ciśnienie kłębiące się w Nas :)

    o nie czuje kiedy rymuje :P hiihihi Pauluś mój guru serduszkowania komu jak komu ale tobie z takim powerem uda się na pewno :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdaje relacje z wizyty u gina
    a wiec:Trzon macicy wielkosci zwyklej jednorodny echogenicznie .Echo endometrium o grubosci 5,1mm nie odpowiada fazie cyklu, jednorodne.Jajniki obustronne prawidlowe zatoka douglasa wolna. To usg
    do tego dostalam cos takiego ale jeszcze nie wykupilam w wiec clostibegyt brac od 5-9dc oraz lutenyl - brac 1 przez 10 dni
    krcze nie wiem co robic czy wykupic i brac czy czekac na okres ktory nie wiem kiedy przyjdzie i polozyc sie na badania do szpitala

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :) :) :) :) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :) cytologia do odbioru za dwa tygodnie

    cudownie Gosiu :) :) :) czyli można działać :P więc widać że już po samym usg coś powie ginekolog .... to dobrze :) ja czekam do 9tego i powiem co i jak było :)

    Powodzenia w dalszych staraniach :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    czy ktos tu jeszcze zaglada? heheh babeczki

    hej hej hej , ja zaglądam :)
    zaglądamy, zaglądamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek wszystkim :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dupa :/ tempka spada ;/ Szykujcie miejsce dla mnie w kweitniowych :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :) :) :) :) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :) cytologia do odbioru za dwa tygodnie

    cudownie Gosiu :) :) :) czyli można działać :P więc widać że już po samym usg coś powie ginekolog .... to dobrze :) ja czekam do 9tego i powiem co i jak było :)

    Powodzenia w dalszych staraniach :)

    to czekam czekam na dobre wiadomości proszę 9 zdać od razu relacje koleżanką :P to dzięki Tobie w sumie zdecydowałam się na te badania spontanicznie i nie żałuję bo dobrze sobie takie rzeczy wyjaśnić na początku by nie potrzebnie się stresować .....dziekuję maximka :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    i dupa :/ tempka spada ;/ Szykujcie miejsce dla mnie w kweitniowych :D

    pod kreską jeszcze nie jesteś więc spokojnie a jeśli nawet @ przyjdzie to znaczy że masz spokojnie spędzić jeszcze Święta Bożego Narodzenia :P by w Nowy Rok wejść z pełnym rozmachem :) Pauluś ja czuję pismo nosem że na styczeń mamy już na bank fasolki zapisane :P

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu

    07roza.gif

    :D :* :)

    Ja też dużo zawdzięczam Dziewczynkom z tego forum - z Gangu naszego :P Ja też dzięki PAULI w sumie zdecydowałam się nie czekać na wizytę u gina do lipca (bo tak sobie powiedziałam że pójdę w lipcu) i zapisałam się już na teraz :)
    Naprawdę wspaniałe Kobitki tu są :*

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    i dupa :/ tempka spada ;/ Szykujcie miejsce dla mnie w kweitniowych :D

    pod kreską jeszcze nie jesteś więc spokojnie a jeśli nawet @ przyjdzie to znaczy że masz spokojnie spędzić jeszcze Święta Bożego Narodzenia :P by w Nowy Rok wejść z pełnym rozmachem :) Pauluś ja czuję pismo nosem że na styczeń mamy już na bank fasolki zapisane :P

    :p Gosienko :) Obys miala racje <3 No tak widocznie swieta Bozego narodzenia mamy spelnic spokojnie :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gosiu

    07roza.gif

    :D :* :)

    Ja też dużo zawdzięczam Dziewczynkom z tego forum - z Gangu naszego :P Ja też dzięki PAULI w sumie zdecydowałam się nie czekać na wizytę u gina do lipca (bo tak sobie powiedziałam że pójdę w lipcu) i zapisałam się już na teraz :)
    Naprawdę wspaniałe Kobitki tu są :*

    Moja Kochana <3 :*

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    i dupa :/ tempka spada ;/ Szykujcie miejsce dla mnie w kweitniowych :D

    pod kreską jeszcze nie jesteś więc spokojnie a jeśli nawet @ przyjdzie to znaczy że masz spokojnie spędzić jeszcze Święta Bożego Narodzenia :P by w Nowy Rok wejść z pełnym rozmachem :) Pauluś ja czuję pismo nosem że na styczeń mamy już na bank fasolki zapisane :P

    :p Gosienko :) Obys miala racje <3 No tak widocznie swieta Bozego narodzenia mamy spelnic spokojnie :D

    no to rozpoczynamy produkcję pełną parą jak to ma miejsce w porządnych logistycznych firmach :D :D :D hehehheh :P

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ