X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej :) Kto idzie lepic zajaczka ??? ahahhaha masakra non stop sypie w Katowicach :/ Juz z 30 cm sniegu nasypalo :/ buuuu :) ahahahahhahahahahhaha

    basiulka a ja jestem z Gliwic :) więc wiem co czujesz

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    No masakra :D Ja mam nadzieje, ze jak ja pojade do PL to bedzie juz tam ladna pogoda :p Mam dosyc zimy!!!

    a dziś znowu to samo non stop sypie :( :/ aż nie chce się wychodzić ....wkręciłam dziś mojego że kolega wjechał nam w autko z tyłu,odczekałam chwilkę i dopiero mu powiedziałam że mamy dziś pryma aprilis :P hiihihi

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra lepij baluwanka w wielkanoc :D Jak bylam dzieckiem to pamietam ze szlam z koszyczkiem i bylo duzooo sniegu ale to bylo dawno :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    No masakra :D Ja mam nadzieje, ze jak ja pojade do PL to bedzie juz tam ladna pogoda :p Mam dosyc zimy!!!

    a dziś znowu to samo non stop sypie :( :/ aż nie chce się wychodzić ....wkręciłam dziś mojego że kolega wjechał nam w autko z tyłu,odczekałam chwilkę i dopiero mu powiedziałam że mamy dziś pryma aprilis :P hiihihi

    I jak zareagowal ? :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Masakra lepij baluwanka w wielkanoc :D Jak bylam dzieckiem to pamietam ze szlam z koszyczkiem i bylo duzooo sniegu ale to bylo dawno :)

    a ja właśnie nie pamiętam takich anomalii chodź 29 latek w maju mnie wita :P :/ pogoda szaleje.....ja mam pecha do pogody w tamtym roku cały kwiecień,maj i czerwiec lało w Oslo tak się cieszyłam że jak lipcu tu przyjadę to słoneczka złapie a tu co jedynie lipiec był deszczowy,gdybym nie wyjechała na wycieczkę gdzie troszkę słońca złapałam to bym chyba depresji się nabawiła :P :P .....jeszcze trochę a ten śnieg zacznie mi się śnić po nocach hahhahhahah :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Paula90 wrote:
    No masakra :D Ja mam nadzieje, ze jak ja pojade do PL to bedzie juz tam ladna pogoda :p Mam dosyc zimy!!!

    a dziś znowu to samo non stop sypie :( :/ aż nie chce się wychodzić ....wkręciłam dziś mojego że kolega wjechał nam w autko z tyłu,odczekałam chwilkę i dopiero mu powiedziałam że mamy dziś pryma aprilis :P hiihihi

    I jak zareagowal ? :D

    najpierw mu ulżyło hihiihih a potem mi powiedział że jestem wredna :P i że się jeszcze odegra hihiihihi mój łobuz jest kochany dał sobie radę z tym mały żarcikiem :P chociaż jestem teraz czujna gdyż nie znam dnia ani godziny :P :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym sniegiem masakra jakas :/

    Boj sie teraz :P hehe :D
    Widze ze masz miec @ dzien po mnie... :/ Oby nie przyszla :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    No z tym sniegiem masakra jakas :/

    Boj sie teraz :P hehe :D
    Widze ze masz miec @ dzien po mnie... :/ Oby nie przyszla :D

    no właśnie.... Święta w łóżku trzeba spędzić żeby ją odgonić raz na zawszę....znaczy na 9 miesięcy :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z resztą Pauluś co ja Ci tu będę mówić o spędzaniu Świąt w łóżku mój guru serduszkowania :) :) :) :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak <3 Ale ja juz bardziej na luz sobie dalam :) Bedzie co ma byc :) :) Z jednej strony chcialabym zeby sie okazalo ze jestem w ciazy a z drugiej jakos w to nie wierze ;) Zeby sie tak udalo :) Coz do lekarza 8kwietnia pedze na badania u zobaczymy co powie ;)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    z resztą Pauluś co ja Ci tu będę mówić o spędzaniu Świąt w łóżku mój guru serduszkowania :) :) :) :)

    to czeste serduszkowanie chyba nie sprzyja zaplodnieniu :/ Ale co ja poradze ze lubimy i jakos nie potrafimy sobie odmowic :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.nie dostalam jeszcze hasla do bobasiatek.pozdrawiam

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu :*

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobitki,marne te święta ,goście już odjechali ja tylko śpię i co i raz wstane coś zjem ale nie za wiele bo apetytu coś nie mam wczoraj przespalam pół dnia jak wszyscy siedzieli :/ dziś dopiero w sumie wstalam i nerwy mnie noszą nie wiadomo po co ,dobija mnie ta pogoda i boli mnie glowa do tego mi nie dobrze :( znów zaczyna padać śnieg chyba już pojebalo ta pogodę na dobre . Co u Was słychać ciekawego? Mnie coś ciągnie w podbrzuszu jakieś napięcia mam chyba na @ za 5 dni no może 7 przy dobrych lotach zobaczymy ale tydzień przed zawsze mam już humor zje...ny :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basieńka jak hasło Ty chcesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witanm :)

    ale się objadłam obiadkiem :) upihcciłam z Mężusiem pyyyyszną zapiekankę z piersi kurczaka, pieczarkami, cebulą .... mmmmmm....

    śniegu napadało że hohohoho ....

    i po swiętach :\

    jutro do pracy,,,,,,

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    witam witanm :)

    ale się objadłam obiadkiem :) upihcciłam z Mężusiem pyyyyszną zapiekankę z piersi kurczaka, pieczarkami, cebulą .... mmmmmm....

    śniegu napadało że hohohoho ....

    i po swiętach :\

    jutro do pracy,,,,,,

    No fakt u mnie do pół łydki śniegu :/ ech.... Ale zapiekanke taka bym chrupnela mniam mniam :D a dopiero co karkowy kawał wysunęłam chyba za te dwa dni ostatnie nadrabiam ani wczoraj ani przedwczoraj wszystko mi się cofało a dziś jest oki :D i znów leze i modlę się oby się nikt nie przyjechał już bo cały weekend charmidru wystarczy ale ja len jestem :p leze w wyrku i czekam aż mi biedny mój poda a to , to a to tamto haha prawdziwa laba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej.nie dostalam jeszcze hasla do bobasiatek.pozdrawiam

    juz wysłałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień doberek :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Ja od wczoraj mam bol jajnikow :/ strasznie daja o sobie znac :/ a dzisiaj obudzilam sie z okropnym bolem prawej piersi :/ boli cala a najbardziej od strony mostka tak chocby.Takie napiecie mam w niej...

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ