Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka, ale super wieści. Ładnie wstrzeliliście się w tak długim cyklu :P

    Madzia, czekamy razem z Tobą :*

    U mnie też czekają skarpetki ' I ♥️ Dad ', dwa smoki z tym samym napisem i kubek. Jest czarny, a po zalaniu wodą pojawia się napis ' Kuba, będziesz Tatą! ' :) Znam Jego reakcję, ale i tak nie mogę doczekać się tego dnia kiedy dostanie pierwsze tatusiowe prezenty 😍

    Wenka, nick nieaktualny, magdalena321, Cerva, Butterfly23, Muuu., aszin, Nietypowa30, ultramaryna_, Adirella lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Już po, wyniki wieczorem ok 20, chyba oszaleję do tego czasu

    Trzymam kciuki 🤞

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    @Viii tulę mocno! <3

    U mnie dziwne rzeczy. Wczoraj testy owu bledsze niż dzień wcześniej, zdawałoby się ze już po piku, chyba go przegapiłam. Ale tempka dzisiaj mocno w dół zamiast w górę 🤔 To mój pierwszy cykl, w którym mierzę temperaturę, także nie mam porównania. Mierzę pod językiem w tym samym miejscu. Może jeszcze odbije, a może to bezowulacyjny, chociaż od kilku dni u mnie piękny, płodny śluz.

    Przed owulacją może spadać. Zrób sobie jeszcze jeden test dzisiaj po południu. Nie pij dwie godziny i zobaczymy co będzie się działo :)

    karola_b lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Jagoda2023 Przyjaciółka
    Postów: 72 136

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Dziewczyny skoro lubicie patrzeć na patyki obsikane to popatrzcie na mojego , ja totalnie tam nic nie widzę , zaś moja koleżanka mówi ze jej coś świta 🙈

    https://zapodaj.net/plik-tsM4fvxYzW


    Ladne pazurki 😉😄

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Czesc dziewczyny, milego dnia i smacznej kawusi! U mnie w koncu sloneczko, az chce sie zyc 😁☀️

    @Viii a ile wy sie staracie?

    Zazdraszczam ☀️ U mnie kolejny dzień szaro, buro i wieje... Byle do wiosny 🍀🌱🌿🪻🐛🦋🐞🐝

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Czesc dziewczyny, milego dnia i smacznej kawusi! U mnie w koncu sloneczko, az chce sie zyc 😁☀️

    @Viii a ile wy sie staracie?

    Trudno powiedzieć, tak mocniej śledzę cykl od września a wcześniej na oko, ale w sumie my się nigdy nie zabezpieczmy. Ostatni raz wyszło 3,5 roku temu ale poroniłam.

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Razem nam będzie raźniej <3

    Powinnaś Tu być w czwartek hahaha 😂😂😂🥰
    Alysa wrote:
    Hej dziewczyny, jak zwykle tempo szalone 😄 gratuluję ⏸️ Jagoda Wenka. A za resztę trzymam dalej kciuki, póki wredota nie przyszła może coś się wykluć.
    Anka32 awatar świetny, Grincha w rodzinie uwielbiamy. Widzę że moja pomyłka zmysłowa z Winiarami rządzi 😄
    Wczoraj cały dzień spędziliśmy z teściową, ubrałam choinkę a mąż przy stroił mieszkanie także było intensywnie. Ale czasem do Was zajrzalam. Jak chcecie to ja wątek miesięczny mogę założyć 31.12😄 czekam na tytuły.

    Ezra teściowa jedzie dziś, małża już nastawiam że chce dziś ogień jak pojedzie 🔥

    Hahaha nie no ten Twój Stary to ma Raj na Ziemi 😂😂😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet na teście na covid i grypę po jednej kresce 🤣 ale to akurat dobrze 😀
    Małżonek już stwierdził, że nic mi nie jest i do roboty 🤣 teraz leży bo padł po tym jak zabiłam go wzrokiem 😜

    Bulbasek, goska000, Sofka88, aszin, Adirella lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goska żeby dać tak wspaniały prezent mężowi chyba zamknę gębę na kłódkę jak zobaczę pozytyw, z czym będzie bardzo ciężko, ale wiem że mega by się wzruszył jakby dostał taki prezent, więc myślę że warto walczyć z własną natura gadulstwa.

    Klaudia zazdro słonka, u mnie znów szaro i wietrznie.

    Anka kiedy kolejna zmiana ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2023, 08:43

    goska000 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! 🤗

    @magdalena321 trzymam kciuki za betę 🤗

    @Viii tulę 🫂🫂🫂

    @Zimozielona u mnie dokładnie to samo w tym cyklu, miałam pik i czułam jak w tym samym dniu ciągnie mnie w prawym jajniku

    @Wenka coś przebija 😍

    Wenka, magdalena321, Viii lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej dziewczyny!!! Podczytuję Was, ale nim zdążę odpisać to już jest tyle stron, że znowu muszę nadrabiać. Od soboty mam chłopa w końcu 😍😍😍 nie widzieliśmy się 2 miesiące tak więc trzeba się nacieszyć sobą.

    W tym cyklu no to nie wstrzeliliśmy się na bank w owu, bo przyjechał po i mimo, ze cos tam jajnik mnie w sobote pobolewał, to myśl że to nie to. 26.12 powinnam dostać @ i już czuję, że tak będzie 🫣. Tak więc jedyne co pozostaje to liczyć na ten kolejny cykl w którym płodne wypadają około sylwestra 🤷🏽‍♀️.

    Czytam i waszych „prezencikach” z okazji „zostania tatą”, też nie raz wyobrażam sobie w jaki sposób powiem to M, jak kiedyś nastąpi ta chwila… ale nie mam niczego kupionego, boję się kupić przed 🫣

    goska000, nick nieaktualny, ezra, Bulbasek, Muuu., Olaura, Adirella lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka widzę, że coś się pozmieniało pod moją nieobecność. Pracujesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś mogłaby spojrzeć swoim mądrym okiem na mój wykres? Nie wiem czy ta moja temperatura jest normalna, za każdym razem rośnie powoli i osiąga max 36.8, teraz po możliwej owulce jest 36.5, nie wiem czy to nie za niskie temperatury...

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim 🌞 ja dzisiaj wstałam z okropną migreną i idę spać spowrotem bo nie wytrzymam tego bólu. Gratulacje kreseczek😊 piersi mnie zaczęły boleć jak zawsze na 🐒 wiec raczej nic z tego nie będzie ale czekam, może do czwartku się nie pojawi

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomysł z prezentem dla przyszłego tatusia jest super. Poprzednim razem nie wytrzymałam i od razu pokazałam mu test 😂

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Trudno powiedzieć, tak mocniej śledzę cykl od września a wcześniej na oko, ale w sumie my się nigdy nie zabezpieczmy. Ostatni raz wyszło 3,5 roku temu ale poroniłam.

    To krotko tak naprawde, dlatego nie ma co sie zalamywac ;) kazda zdrowa para ma w danym cyklu 30% szans. My tez sie nigdy nie zabezpieczalismy, wczesniej po prostu byly stosunki przerywane, a od lipca starania i sledzilam cykl

    Viii lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Goska żeby dać tak wspaniały prezent mężowi chyba zamknę gębę na kłódkę jak zobaczę pozytyw, z czym będzie bardzo ciężko, ale wiem że mega by się wzruszył jakby dostał taki prezent, więc myślę że warto walczyć z własną natura gadulstwa.

    Klaudia zazdro słonka, u mnie znów szaro i wietrznie.

    Anka kiedy kolejna zmiana ?

    Jak poczuję się lepiej to będę pisała do szefa 🥹
    Temperatury nie mam ale kaszel, katar i ból gardła się utrzymuje więc wolę to przeczekać bo w obecnym stanie i tak by ze mnie pożytku nie mieli 😅

  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby człowiek musiał się tak stresować przed świętami to są jakieś jaja. Nie mam żadnych objawów na 🐒. Niech ten grudzień będzie łaskawy a jeśli nie ma takiego zamiaru to niech się już skończy chociaż 🥲

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Paty Przyjaciółka
    Postów: 123 39

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie tez dzisiaj słonko 😊 dawno nie było, aż mi tak jasno . Ja niestety kładę się spać po nocce.. miłego dnia ☀️🌞🌞

    👦2017 synek
    👶26.06.2025 synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    Anka widzę, że coś się pozmieniało pod moją nieobecność. Pracujesz?

    Tak, znalazłam pracę chociaż na razie byłam w niej aż jeden raz i rozłożyło mnie 🤣
    Tytułu pracownika miesiąca to ja nie dostanę 😜

    Wenka lubi tę wiadomość

‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ