Forum Starając się - ogólne gdzie odpowiadacie na posty pod wykresem
Odpowiedz

gdzie odpowiadacie na posty pod wykresem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2013, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ale nie wiem w jakim dziale umiescic ten prosty temat.

Dziweczyny gdzie odpowiadacie na posty pod waszymi wykresami? Pod swoim wykresem czy wykresem tej ktorej odpowiadacie?

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Veri Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2013, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ciekawe pytanie.

Ja zauważyłam, że większość dziewczyn odpowiada pod wykresem dziewczyny, która do nich napisała. Choć mi osobiście średnio się to podoba, bo trzeba latać z wykresu na wykres, żeby wiedzieć o czym w ogóle była mowa.

Anoolka lubi tę wiadomość

qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • celia Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2013, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z przedmówczynią :) Faktycznie rozmowa jest wtedy taka porozbijana. Tyle że inaczej, to można się pogubić co się komu pisało albo czy się zadało pytanie ;)

Anoolka lubi tę wiadomość

p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Majka86 Ekspertka

Wysłany: 6 listopada 2013, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) bardzo interesujące pytanie. I w całości zgadzam się z Celią i Veri.
    Ja też nie wiem gdzie odpowiadać, bo jak odpowiadam pod swoim wykresem to nie wiem czy ta która zapytała pamięta jeszcze o tym, a jak piszę pod wykresem tej która mi zadała pytanie to rozmowa jest podzielona i trzeba skakać od jednej do drugiej, a czasem ciekawe tematy są poruszane.

Anoolka, Veri lubią tę wiadomość

Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego