X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne gdzie szukac pomocy w anglii???
Odpowiedz

gdzie szukac pomocy w anglii???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Tutejsi lekarze maja tendencje do bagatelizowania problemu!! trzeba byc natarczywym, a nawet bezczelnym no i zawsze trzeba wyolbrzymiac!
    a jakie badania krwi mialas robione migotka? i gdzie ci je robiono? u GP w przychodni?
    Brava ma racje- trzeba byc bezczelnym! i natarczywym...ja chodzilam od grudnia bo dodatkowo bardzo zle sie czulam i nie mialam miesiaczek...i chodzilam tak do marca!!!!!!!!!!!!!!w jednej klinice masz kilku gp, popros o zmiane gp w tej samej klinice. Ja sie rozplakalam,, sklamalam ze od 2 lat sie staramy...przynioslam wykresy i wszystkie witminy ze soba i dopiero wyslalal mnie do gina, gdzie i tak 2 tygodnie czekalam na list zlecajacy i umowilam wizyte online. Wizyta mogla sie odbyc najwczesniej 6 tygodnie pozniej!!!!!!!!!!!!! Mieszkam kolo Leeds. dopiero na 31 maja dostalam appointment z ginekologiem. Zlecili mi badania, juz zrobilam wszystkie- czekam az sie odezwa...tragedia.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka wrote:
    brava badania krwi mialam robione w GP bo powiedzielam, ze staramy sie bardziej lub mniej intensywnie od 3,5-4 lat bo taka jest prawda (ogolna morfologie i jakies hormony ale z racji na to, ze wyszly ok nie chcieli mi ich dac do wgladu)
    a z tym badaniem nasienia to racja bo kazali mi meza przyprowadzic najlepiej z jego nasieniem w sloiczku jakims....
    tak przy okazji mozecie spojrzec na moj wykres bo to moj pierwszy cykl na OVU i nie wiem kiedy powinnam zaczac robic testy owulacyjne (cykle 33-35 dni)
    Musza dac do wgladu!!!!!!!taka jest polisa nhs! mi tez nie chcieli ale jak wrocilam z wydrukowanym prawem w uk to pokazali!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a niby tu mialo byc lepiej niz w Polsce...

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka tutaj w anglii musisz klamac wymyslac wyolbrzymiac objawy bo inaczej nie dostaniesz skierowania na badanie, ja tez musze zaczac tak robic bo te wizyty co 3 4 miesiace sa do niczego. ja czasami mam wrazenie ze zachodze w ciaze, poniewaz niektore moje miesiaczki spoznione byly raczej poronieniem samoistnym(mialam tak tez w polsce-ciaza zaraz po operacji,a tutaj w Anglii robilam testy ciazowe ale ciazy nie wykazaly- wiec lekarz stwierdzil ze wymyslam-jak tu wymyslac jak nie dostajesz miesiaczki do dnia 43 przy 28dc i bola cie cycki? a potem duzy krwotok duzo skrzepow, przez 4 dni nie moglam wyjsc z domu bo zaraz wracalam po 5min bo mi przelecialo). nie sluchaja niczego z przeszlosci. Biore tylko clomid i nie wiem po co...
    tez zdecydowalam ze na jesien jade do Polski :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka ja tez nie wiem czy sie nie zdecyduje pojechac do Polski, ale nie mam tam juz nikogo gdzie moglabym zostac. Umowie sie gdzies w najlepszej klinice i pezspie w hotelu...tylko trzeba bedzie kasiore nazbierac.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam GAMETE to bardzo dobra klinika

  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny podpinam sie do watku ... ja mieszkam tez na wyspach tylko ze w Irlandii ... tutaj jest to samo co w Anglii lekarze bagatelizuja wszystko !! na wszystko maja paracetamol i nurofen!!! Dlatego ja pomimo tego ze mam Medical Card lecze sie prywatnie u polskiego ginekologa ! Powiem tak o dzidzie staram sie dosc dlugo w sumie to przez 9 lat !!! Jestem 3 miesiace po laparoscopii ( endomrtriza, usuniecie polipa i udroznienie jajowodow ) lekarze powiedzeli za do 6 miesiecy powinnam zajsc w ciaze ... ale jakos cienko to widze !!! Juz nie mam sily na to wszystko , zycie jest niesprawiedliwe ;(

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Majka ja tez nie wiem czy sie nie zdecyduje pojechac do Polski, ale nie mam tam juz nikogo gdzie moglabym zostac. Umowie sie gdzies w najlepszej klinice i pezspie w hotelu...tylko trzeba bedzie kasiore nazbierac.

    ja będę w klinice w Warszawie w sierpniu, pierwszy raz, sama nie mam pojęcia co ile będzie mnie kosztować - jak wrócę z urlopu to napiszę - nie mogę się doczekać - to jedyne światełko w tunelu które teraz widzę!!!
    Dziewczyny trzeba wierzyć w rozwój medycyny i tyle!!!
    Zobaczycie, uda nam się!!!!

    jadzia
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ