X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne gdzie szukac pomocy w anglii???
Odpowiedz

gdzie szukac pomocy w anglii???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czy ktoras wie gdzie mozna w wielkiej brytanii uzyskac pomoc w sprawach zwiazanych z trudnosci z zajsciem w ciaze?? bylabym wdzieczna za pomoc i dobra rade ;)

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej migotka, pierwszym krokiem bedzie udanie sie do GP razem z partnerem. musisz starac sie minimum 1 rok aby was skierowano na badania i do specjalisty. nawet jak nie staracie sie jeszcze rok to powiedz ze juz ponad rok aby przyspieszyc ten proces. na wizyte czeka sie kilka tygodni po wypisaniu skierowania przez GP.
    Powodzenia i musisz byc stanowcza bo wiesz jacy sa lekarze w UK. wszystko bagatelizuja!

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wielkie za odpowiedz. Bylam juz w GP i tam zrobili mi tylko badania krwi, ktore wyszly dobrze jednak nigdzie nie chca mnie dalej skierowac, Nawet na badanie ginekologiczne mnie nie chca poslac chociaz wiem, ze mam tylozgiecie szyjki macicy, o czy im powiedzialam. W GP stwierdzili jednak, ze oni nie uwazaja tego za jakakolwiek przeszkode do zajscia w ciaze. Jedynie dali mi folic do lykania na 3 miesiace.
    Mialam nadzieje, ze moge jakos obejsc te wstepne wizyty w GP bo oni jak napisalas problemu nie widza w badaniach krwi to dla nich jest ok...

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ MIGOTKA.
    no tak jak brava już pisała musisz się starać co najmniej rok....dużo dziewczyn kłamie,żeby w końcu coś zaczęli robić.
    ja poszłam bo straciłam okres, badania krwi, usg i wyszło ze mam cyste. potem miesiące ucekały a moje okresy nie chciały wrócić do normalności więc w końcu wyslali mnie do kliniki, lecz w międzyczasie ja już zdązyłam polecieć kilka razy do polski do lekarza i tam mi pomogli;.

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutejsi lekarze maja tendencje do bagatelizowania problemu!! trzeba byc natarczywym, a nawet bezczelnym no i zawsze trzeba wyolbrzymiac!
    a jakie badania krwi mialas robione migotka? i gdzie ci je robiono? u GP w przychodni?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa zanim wysłali do kliniki pierwsze co badają nasienie partnera....jak jest ok to mogą nadal kazać próbować...,mojego nasienie miało słabe wyniki i dlatego od razu dali skierowanie...bo nie dawali nam szans na naturalne poczecie.,,,to sie zdziwili

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brava badania krwi mialam robione w GP bo powiedzielam, ze staramy sie bardziej lub mniej intensywnie od 3,5-4 lat bo taka jest prawda (ogolna morfologie i jakies hormony ale z racji na to, ze wyszly ok nie chcieli mi ich dac do wgladu)
    a z tym badaniem nasienia to racja bo kazali mi meza przyprowadzic najlepiej z jego nasieniem w sloiczku jakims....
    tak przy okazji mozecie spojrzec na moj wykres bo to moj pierwszy cykl na OVU i nie wiem kiedy powinnam zaczac robic testy owulacyjne (cykle 33-35 dni)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2013, 17:06

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm..Twój GP nie chciał Ci pokazać wyników??!!chyba nie ma prawa Ci zakazać ich oglądać..ja prosiłam by mi drukowali wyniki u GP i bez problemu to robili..co prawda nie hormony ale ogólną morfologię..
    znajomi jak mieli ze szpitala wyniki to szpital kazal cos tam zapłacić za udostępnienie wyników(!!) ale nie, że nie dali..
    a co prawda to prawda, że ciężko się doprosić jakichkolwiek badań..hormonów nie ma opcji żeby mi zrobili..bo raz zaszłam w ciążę tylko poroniłam..więc według nich zajść mogę..wszystko jest w porządku..i tyle..w polsce teraz byłam i badania porobione ..czasem szybciej Cię to wyjdzie niż czekanie tutaj..
    a tak narzekamy na polską służbę zdrowia..

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba racja... tu jest fajnie bo za te badania, jak juz sie wyprosisz o jakies, to nie musisz placic i robia od reki a w Pl czekanie i ceny jak z kosmosu.

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach tez jestem z tym problemem sama, ale o dzidziusia staramy sie juz jakies 7lat lecze sie w klinice leczenia nieplodnosci w anglii a te wizyty co 3,4 miesiace sa dobijajace, a lekarze chyba do konca nie wiedza co mowia, choruje na endometrioze, mam cyste w lewym jajniku, prawy zablokowany a oni daja mi clomid od ponad roku teraz juz podwojna dawke i czuje ze owulacje mam chyba w czasie miesiaczki a oni kaza seksowac sie tylko od 10 do 17 dnia cylku.doslownie masakra nie wiem juz co robic, mam malo czasu nie jestem mloda i kilka operacji za soba duzo zrostow, poronienia...
    ach nie wiem juz co robic

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie od jakigos roku na powaznie ale nie uzywamy zadnych zabezpieczen juz prawie 4 lata...
    Majka nie wiem z jakiej czesci Polski jestes i jak czesto tam jezdzisz ale moze warto byloby skontaktowac sie z lekarzami z Pl. Ja stwierdzilam, ze jak nam sie nie uda przez jakies 3-6 kolejnych cykli to jade do kliniki do Polski

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka wrote:
    to chyba racja... tu jest fajnie bo za te badania, jak juz sie wyprosisz o jakies, to nie musisz placic i robia od reki a w Pl czekanie i ceny jak z kosmosu.
    hmm..w Polsce jak płacisz to raczej czekania nie ma..ja właśnie miałam na myśli, że wszystkie badania porobiłam sobie w :Polsce na ostatnim urlopie bo tutaj mi nic nie chcieli zrobić..
    gdzie mieszkacie w uk?

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    west yorkshire
    ja ogolnie wwspomnien wziazanych z lekarzami w Pl nie mam za milych bo kazdy bagatelizowal wszystko co mowilam, jednak teraz mam namiary na swietna klinike, ktora specjalizuje specjalizuje sie leczeniem nieplodnosci. jest to prywatna klinika co sie laczy z dosc kosztownymi wizytami i badaniami ale mysle, ze warto :)

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dowiedziałam od angielskich lekarzy, że się nie kwalifikuję do ich pomocy bo mój mąż ma dzieci z poprzednich związków(!!!!!!!!!!!!!!!!) no i obydwoje palimy - dzięki bogu poszłam po rozum do głowy i jestem umówiona w klinice leczenia bezpłodności w Warszawie na sierpień.
    Majka przestań zawracać sobie głowę tą kliniką w Anglii - tu Ci nie pomogą, a jedyne co zrobią to Cię jeszcze dobiją!!!!
    Jeżeli cos płacisz za te wizyty to tylko wyrzucasz kasę w błoto a oni i tak Ci nie pomogą!!!
    O tej klinice do której jadę w sierpniu czytałam same pozytywy i podobno sprawę traktują bardzo poważnie - jak zadzwoniłam, to konsultantka od razu mi powiedziała żebym zrobiła sobie hormony ale czy mnie mój GP skieruje to nie wiem - mam wrażenie że na 95% odmówi.
    Prędzej zrobię te badania w Polsce niż tutaj cokolwiek załatwię...

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko a myslalas o polskich lekarzach w Anglii? Nie wiem jak tam w Twoich okolicach, ale np w Londynie jest calkiem sporo polskich przychodni, klinik, lekarzy. Podejrzewam ze kosztowo wychodzi na to samo, jesli doliczyc przeloty, gdy chcesz sie badac w Polsce

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaak a ty gdzie mieszkasz w uk?

    jadzia
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa ja niestety w okolicy nie mam polskich przychodni, musialabym jechac do polskiej kliniki w Manchester a sam dojazd do nich i oplaty za badania wynioslyby mnie dosc duzo. kiedys to przerabiala moja znajoma (pojechala tam ale do dentysty) i po 3 m-cach nieudanego leczenia i tak wybrala sie do PL. jak na razie jeszcze czekam bo klinika bezplodnosci, u mnie w miescie, na zlecenie mojej pani doktor z GP zaprosila mnie na wizyte, czekam na list z terminem... oby cos zdzialali

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak w takiej sytuacji, to rzeczywiscie sie nie oplaca. Ale ta wizyta na ktora czekasz na pewno cos pomoze i rozjasni Ci sytuacje, mam nadzieje ze szybko wyznacza Ci termin.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wizyte tutaj do kliniki to mozesz i do roku czekac..no pewnie zalezy gdzie..ale skoro juz list dostalas to moze "tylko" 3 miesiace:)

    a ja w takiej oszukanej UK mieszkam bo w Irlandii Polnocnej..gdzie czesc osob sie nazywa british czesc irish a jeszcze pozostali sami nie wiedza kim sa i zwa sie northern irish...heheh:)

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam, ze w tej klinice leczenie podejmuje sie po 18 m-cach od rejestracji (takie srednie wyliczenia) ale mam nadzieje, ze jakos szybciej uda mi sie tam trafic...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ