X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog- podlasie
Odpowiedz

Ginekolog- podlasie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po prostu zapytam - jakiego ginekologa polecacie w woj. podlaskim?

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja jestem z podlasia, mam wspaniałego ginekologa z Białegostoku. Przyjmuje również w Augustowie. Nazywa się Pietrewicz T.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietrewicz Marek Tadeusz ?

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadeusz Pietrewicz ginekolog-onkolog. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 100 zł, później już mniej. Zbadał mnie od stóp do głowy ;) tzn. zrobił USG wewnątrz jak i zewnątrz,dodatkowo USG tarczycy, pełen wywiad, kazał zrobić badania genetyczne ze względu na dużą liczbę nowotworów w rodzinie. Teraz w lutym się do niego wybieram, niestety ponad rok nie było mnie w PL i starania się przeciągnęły.

    Gosiacu lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. Mrugacz- polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 16:02

    Gosiacu, gigsa lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci co pracują w tej artemidzie prywatnie to z reguły lekarze z USK. Ja zupełnie przez przypadek przejeżdzając koło Arciszewskich wpadłam do kliniki i zapytałam recepcjonistek kogo by poleciły... U nich pracuje dr Paweł Kuć. Umówiłam się na wizytę, standardowo 100zł. z tego co pamiętam. Byłam tam w 6 dniu cyklu. Na tej wizycie zrobił mi usg popytał czy jakoś się leczyłam i czy mam jakieś problemy (oprócz nie możności zajścia w ciążę) Zlecił badania, powiedział kiedy je zrobić. I nakreślił na kolejnej wizycie co i jak można działać. Konkretny lekarz!! Pracuje również w białostockim Kriobanku, więc sprawy niepłodności sa mu znane. Pomimosłabego nasienia męża nie negował naszej chęci podstymulowania i prób w cyklu naturalnym. Ale kiedy zrobiliśmy badania nasienia powtórne to sami zdecydowaliśmy się na in vitro ... już bez jego namów... bo wiemy że to najlepsze wyjście przy takich parametrach jak nasze.

    kaarolaa, Kasminda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jezdze do lekarza do Grajewa przyjmuje 2 dni w tyg w przychodni na NFZ jest bardzo fajny, miły, rzeczowy i widac ze to jego pasja, powołanie...na kazdej wizycie robi usg, dokładny wywiad, wypyta sie dosłownie o wszystko. poleciła mi go moja kolezanka i tak juz przy nim zostałam i jestem zadowolona...on jako jedyny zdiadnozował u mnie przewlekłe zapalenie i wyleczył to. teraz lecze sie w kriobanku w białymstoku, ale jesli bede w ciazy to juz na wizyty bede do niego chodzila i rodzic bede w szpitalu gdzie on pracuje :)

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie do Grajewa mam ok. 60km. To jeszcze nie tak strsznie. A mogę prosić o imię i nazwisko tego ginekologa?

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eryk pięcikowski, tylko to jest tak dobry lekarz, ze kolejki sa dosc spore i troche czeka sie na wizyte... ul. Osiedle Południe 9, JA ZEBY SIE ZAPISAC MUSZE TAM JECHAC BO PRZEZ TEL JEST TO PRAWIE NIOSIAGALNE, ALE PROBOWAC MOZNA...zostawiam link na strone przychodni

    http://www.medicus.grajewo.com/component/content/article/91-godziny-otwarcia-poradni.html

    Gosiacu, Neyla lubią tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 4 lutego 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu, dziś byłam u Pani Makowskiej Kluz - Kowal.
    Wydaje sie byc ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 16:02

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się leczę u dr Pierzyńskiego, konkretny, rzeczowy. Polecam

    gigsa, Izabela82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zdecyduję się na Eryka Pięcikowskiego :) Dziękuję

    kaarolaa, Neyla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu wrote:
    Chyba zdecyduję się na Eryka Pięcikowskiego :) Dziękuję
    powodzenia, mam nadzieje, ze Ci pomoze :)

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eryk Pięcikowski zdiagnozował u mnie zapalenie tarczycy po pierwszym poronieniu. To dzięki niemu wiem, co mi dolega i się leczę. W marcu mam u niego kolejną wizytę, mam nadzieję, że z jego pomocą już niedługo będę się cieszyć z uroków macierzyństwa. To prawda, że kolejki do niego są okropnie długie (w Ełku to już w ogóle wizyta graniczy z cudem). Moja koleżanka jeździła do niego do Grajewa przez okres całej ciąży i jest bardzo zadowolona.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zdiagnozował połyczekowe zapalenie macicy i przydatkow, wyleczył to ale skutki jakie to zapalenie zostawiło na jajowodach juz sie nie dało wyleczyc...dzieki niemu wiem, ze mam zwezone jajowody i jedyny ratunek dla nas to in vitro...ja mieszkam w ełku ale jezdze do grajewa bo tam szybciej mozna sie dostac...teraz lecze sie w bialymstoku ale jak bede w ciazy to wroce do niego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a prywatnie gdzieś przyjmuje ? ile trzeba czekać na wizytę w Grajewie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam tylko raz u niego prywatnie w grajewie własnie w tej przychodni co link wysłałam i czekałam tylko 3 dni i za całe badanie i wizyte zapłaciłam 100 zł on przyjmuje w poniedziałki i srody...hmmm ogolnie na NFZ czeka sie ok 4 tyg chyba ze ma duzo pacjentek to wtedy dłuzej, a w ełku czesto ok 7 tyg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 21:21

    Gosiacu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    u mnie zdiagnozował połyczekowe zapalenie macicy i przydatkow, wyleczył to ale skutki jakie to zapalenie zostawiło na jajowodach juz sie nie dało wyleczyc...dzieki niemu wiem, ze mam zwezone jajowody i jedyny ratunek dla nas to in vitro...ja mieszkam w ełku ale jezdze do grajewa bo tam szybciej mozna sie dostac...teraz lecze sie w bialymstoku ale jak bede w ciazy to wroce do niego :)

    Ja też z Ełku. Raz byłam u dr Pięcikowskiego w Ełku, ale kolejki kolosalne, wolę więc jechać do Grajewa. Zresztą 25km to tyle co w dużym mieście z punktu A do B się przemieścić. A E.P chyba też przyjmuje w Ełku prywatnie, kilka dni temu jak szukałam to znalazłam że na ul. Matejki 4/52 (nr tel. 602798322) ale nie jestem pewna czy to prawda.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyla wrote:
    Ja też z Ełku. Raz byłam u dr Pięcikowskiego w Ełku, ale kolejki kolosalne, wolę więc jechać do Grajewa. Zresztą 25km to tyle co w dużym mieście z punktu A do B się przemieścić. A E.P chyba też przyjmuje w Ełku prywatnie, kilka dni temu jak szukałam to znalazłam że na ul. Matejki 4/52 (nr tel. 602798322) ale nie jestem pewna czy to prawda.
    matejki to jest praktycznie obok mnie, ale szczerze nawet nie przechodziłam obok tego gabinetu...teraz jak sie lecze w Białym to nie musze do niego chodzic, ale to tylko na czas leczenia... :) bedzie ciaza wrocimy do Eryka

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ