Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 15 września 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Przy tych kodach można normalnie zwrócić towar jak coś nie pasuje?
    mozna spokojnie zwrocic:)

    Ounai lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 15 września 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Przy tych kodach można normalnie zwrócić towar jak coś nie pasuje?

    Tak :)

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 15 września 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia zastanowie sie nad tym katarkiem 2w1, chociaz siostra teraz mowi ze ona miała ten do odkurzacza i próbowała ustnie i tez działał. A jest 20 zl tanszy. Pomyśle 🙂

    Lalia lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 15 września 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 11:27

    Ounai, Lalia, kic83, Ewa88 , Nowastaraczka lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17174 23898

    Wysłany: 15 września 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie chce się któraś podzielić kodem z ing?

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 15 września 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Kod START15 działa do dzisiaj i chyba min kwota to 120zł :) i łączy się z tym z ING :)

    Mi nie działa :(:( nawet jak mam więcej w koszyku „ nie można zastosować kodu rabatowego „

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 15 września 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Mi nie działa :(:( nawet jak mam więcej w koszyku „ nie można zastosować kodu rabatowego „

    Może dlatego, że to jest kod uzyskany dla danego konta w aplikacji za poprzednie zakupy zrobione w jakims tam okresie 🤔 takie info w tym stylu się wyświetla przy tym kuponie

    💙
    💗
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 15 września 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julik wrote:
    Lalia zastanowie sie nad tym katarkiem 2w1, chociaz siostra teraz mowi ze ona miała ten do odkurzacza i próbowała ustnie i tez działał. A jest 20 zl tanszy. Pomyśle 🙂

    Julik, my mamy odkurzacz, więc ja chciałam taki do odkurzacza, a że ten jest 2w1 to pomyślałam, że się przyda na wyjazdy, czy ewentualnie w nocy 😉

    Ja zamówiłam tutaj, bo cena była mocno konkurencyjna, a dostawa do apteki za darmo, w ogóle niezłe ceny niektórych produktów tu były 👍
    https://www.allecco.pl/katarek-travel-2-w-1-aspirator-kataru-1-szt.html

    Julik lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 15 września 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam mega mdłości. Zmuszam się do jedzenia bo apetyt na poziomie zero a jak coś zjem to leżę z pół godziny i walczę żeby utrzymać to w żołądku.

    Pierwszą ciążę miałam jak spacerek nic mi nie było a teraz są przygody.

    Uuu :/:/ ale wiesz na sama myśl jak sobie myślałam ze to przed Tobą to mnie zrywało.. jak każda dziewczyna pisze tu ze jest w ciąży ciesząc się to jeszcze zawsze mam w głowie ze teraz tylko kilka tyg rzygania .. mam takie legginsy które nosiłam często w 1 trymestrze i do dziś ich nie wkładam ( ciążowe ) bo jak je widzę to na sam widok mam odruch wymiotny jak sobie przypominam .. na pocieszenie ;D mówiłaś ze chcesz córkę ;D ja z synem nie wymiotowałam ( tylko mdłości ) a z córka rzygalam teraz jak nie wiem

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 15 września 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Dziala dzialaz tylko musisz miec w koszyku za 120ziko i wpisac duzymi literami 😀


    Tak robię .. musze mieć jakiś błąd .. zawsze wazystko działało a teraz nie chce 🤷‍♀️🤷‍♀️ No trudno większe zakupy już za mną chciałam dokupić tylko jakieś pierdoly

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 15 września 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julik wrote:
    Lalia zastanowie sie nad tym katarkiem 2w1, chociaz siostra teraz mowi ze ona miała ten do odkurzacza i próbowała ustnie i tez działał. A jest 20 zl tanszy. Pomyśle 🙂

    Miałam ustny , jak dla mnie dramat, nic nie działał .. poszedł do kosza i kupiliśmy do odkurzacza .. ten do odkurzacza to na serio fajna sprawa

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 15 września 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Uuu :/:/ ale wiesz na sama myśl jak sobie myślałam ze to przed Tobą to mnie zrywało.. jak każda dziewczyna pisze tu ze jest w ciąży ciesząc się to jeszcze zawsze mam w głowie ze teraz tylko kilka tyg rzygania .. mam takie legginsy które nosiłam często w 1 trymestrze i do dziś ich nie wkładam ( ciążowe ) bo jak je widzę to na sam widok mam odruch wymiotny jak sobie przypominam .. na pocieszenie ;D mówiłaś ze chcesz córkę ;D ja z synem nie wymiotowałam ( tylko mdłości ) a z córka rzygalam teraz jak nie wiem

    Właśnie już kilka osób mi to mówiło że pewnie to dziewczynka bo mdłości. Podchodzę z dystansem ale fanie by było

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 15 września 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Miałam ustny , jak dla mnie dramat, nic nie działał .. poszedł do kosza i kupiliśmy do odkurzacza .. ten do odkurzacza to na serio fajna sprawa
    Ale nie będę specjalnie kupować odkurzacza. 😄 będę próbować ustnie jak nie będzie szło to najwyżej będę pożyczać odkurzacz od teściowej bo ona ma zwykły.

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 15 września 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Właśnie już kilka osób mi to mówiło że pewnie to dziewczynka bo mdłości. Podchodzę z dystansem ale fanie by było
    Życzę Ci tego, ale ja rzygalam nie raz całymi dniami a będzie chłopiec. 😄

    doomi03 lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 15 września 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cążki czy nożyczki? Wydaje mi się że cążki.
    Szczotka do główki z naturalnego włosia czy sztuczne?
    Jaka butelka? Mam w planie karmić piersią, ale butelkę chyba trzeba mieć. Jaką polecacie tak w razie czego, mam nadzieję używać jak będę musiała np wyjść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 15:18

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 18:00

    Julik, Lalia lubią tę wiadomość

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 15 września 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 11:27

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 15 września 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 11:27

    Ounai lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 18:00

    Inaa89 lubi tę wiadomość

  • Marti29 Autorytet
    Postów: 289 269

    Wysłany: 15 września 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Uuu :/:/ ale wiesz na sama myśl jak sobie myślałam ze to przed Tobą to mnie zrywało.. jak każda dziewczyna pisze tu ze jest w ciąży ciesząc się to jeszcze zawsze mam w głowie ze teraz tylko kilka tyg rzygania .. mam takie legginsy które nosiłam często w 1 trymestrze i do dziś ich nie wkładam ( ciążowe ) bo jak je widzę to na sam widok mam odruch wymiotny jak sobie przypominam .. na pocieszenie ;D mówiłaś ze chcesz córkę ;D ja z synem nie wymiotowałam ( tylko mdłości ) a z córka rzygalam teraz jak nie wiem

    Moim zdaniem nie ma zależności, bo ja w pierwszej ciąży z synem rzygalam dzień w dzień do 17 tygodnia

    11.2016 syn (2cs)

    12cs - II

    26.08: beta - 47,8, progesteron 19,8

    12.09 - jest ❤

    oar843r8yr0skbx0.png
‹‹ 1572 1573 1574 1575 1576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ