Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • patrycja92 Autorytet
    Postów: 444 579

    Wysłany: 27 maja 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Ja odpukać żadnych boli nie mam. Oprócz tego epizodu z plamieniem po nerwach, to wszystko idealnie. Czasem jak kichnę to mnie tam pociągnie, ale to raczej normalne i kojarzę z ciąż poprzednich :)

    Kiedy poczułyście ruchy? Ja w ciąży z synem w 17t0d a z córką od 16 tyg. Czad! Jeszcze 5-6 tyg i będę czuć maleństwo ❤️

    Motylku to było bardzo krótkie ale bolesne bo mnie obudziło ale za chwile znikło i już jest Ok.. nie wiem sama 😔 miała ktoras Was coś podobnego?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania od 07.2019
    diagnoza, badania, dieta, suplementy 02.2020
    wit d, witaminy dla kobiet Solgar, inofem, bromergon, folik
    8 cs
    28.03 ⏸️ beta 146 <3
    01.04 beta 867

    Baby nr 2 😍
    30.01 ⏸️
    02.02 beta 123
    04.02 beta 379
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 27 maja 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ounai
    bardzo mi przykro, że mąż Ci nie pomaga. Może z nim pogadaj? To proste stworzenia. Powiedz czego oczekujesz.
    Nie dziwię się że Ci się przykro zrobiło, ja bym się wkurzyła i mu zrobiła "pogadankę".
    Daj znać jak dziś.
    Wczoraj chyba trochę zrozumiał, ale to też moja wina. Wiedziałam że on nie jest nauczony porządku ale nigdy nie chciałam się kłócić i tak odpuszczałam. A teraz już się wkurzyłam, bo mam dość.

    kic83 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola kochana gratuluję serduszka ;) czynami kciuki za wizytę 1.06 .
    ;)

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Zdecydowanie sn 😊 a jak wyjdzie to sie okaże.

    To trzymam kciuki za synka 💙👦

    kkasia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Hello! Ja po wizycie :D
    Klucha ma 4mm, tętno 117 :)
    Z rozmiaru 6+1, z cyklu 7+6. Termin 10.01.2021 ale realnie + tydzien :)
    Ja po usg:
    d4c9cf2125ee.png
    Dziewczyny, widzę tu tętno 117,a ja 7+3 miałam 148 lekarz powiedział, że wszystko jest ok, ale teraz po tej wiadomości się boję 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ co myślicie

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny buła mi. Wyskoczyła 😂
    Dzidzia. Już wyżej, bo. Detektorem dużo wyżej znalazłam :)
    90aa80c81e6f.jpg

    Natisz, Zulugula, nick nieaktualny, patrycja92, Annia, Ulaa, Ounai, Fragaria, Lalia, Ewa88 , doomi03, kkasia, kic83, Wik89, Sylwucha, Koteczka82, dmg111, kar_oliv lubią tę wiadomość

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Dziewczyny buła mi. Wyskoczyła 😂
    Dzidzia. Już wyżej, bo. Detektorem dużo wyżej znalazłam :)
    90aa80c81e6f.jpg
    Rośnie dzidzia ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Dziewczyny, widzę tu tętno 117,a ja 7+3 miałam 148 lekarz powiedział, że wszystko jest ok, ale teraz po tej wiadomości się boję 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ co myślicie

    Natisz bardzo dobre tętno , spokojnie :)

    Natisz lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moti super brzunio ! 🤰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Natisz bardzo dobre tętno , spokojnie :)
    Uffff ja to się kiedyś wykoncze 😅😅

    Podobno jak jest powyżej 140 to dziewczynka, właśnie teraz czytam 😅 Ciekawe 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, jak ty tą bułę przed mamą ukryjesz? 😁

    Zulugula, nick nieaktualny, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Motylku, jak ty tą bułę przed mamą ukryjesz? 😁
    Też się nad tym zastanawiam 😂

    Zulugula, doomi03 lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Uffff ja to się kiedyś wykoncze 😅😅

    Podobno jak jest powyżej 140 to dziewczynka, właśnie teraz czytam 😅 Ciekawe 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

    Eee to to na pewno miedzy baje włożyć 😀 prawie zawsze jest takie tętno lub wyższe. Ja mialam 154, potem 166 i najprawdopodobniej chlopiec 😊

    Natisz lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o ślubie rodzice już wiedzą?

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, powiesz, że się objadłaś, załóż zwiewną sukienkę 😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Eee to to na pewno miedzy baje włożyć 😀 prawie zawsze jest takie tętno lub wyższe. Ja mialam 154, potem 166 i najprawdopodobniej chlopiec 😊
    Hahaha, ja w to nie wierzę 😅 śmieje się z tego... Ciekawe czy na prenatalnych będzie jakieś podejrzenie

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    A o ślubie rodzice już wiedzą?
    Nie, chce im powiedzieć 2w1 od razu. Za jednym zamachem koniec stresów.

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Motylku, powiesz, że się objadłaś, załóż zwiewną sukienkę 😅
    Wczoraj byłam w zwiewnej, a teściowa na wejsciu: "kochanie, a co Ty przytyłaś na tej kwarantannie?" 😂 to mówię że troszkę. A ona co chwilę... Jakoś inaczej na buzi wyglądasz, włosy inne czy co... Haha 😂 aż w końcu zapytała czemu mi te cukry tak skaczą (wspominałam jakiś czas temu), ja mówię że nie wiem. A ona do mnie ze może to ciąża a ja jeszcze nie wiem, a ja na to "no właśnie wiem, bo w ciąży jestem". I dopiero po chwili do niej dotarło 😂

    Natisz, Ounai, Lalia, doomi03, Koteczka82, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Wczoraj byłam w zwiewnej, a teściowa na wejsciu: "kochanie, a co Ty przytyłaś na tej kwarantannie?" 😂 to mówię że troszkę. A ona co chwilę... Jakoś inaczej na buzi wyglądasz, włosy inne czy co... Haha 😂 aż w końcu zapytała czemu mi te cukry tak skaczą (wspominałam jakiś czas temu), ja mówię że nie wiem. A ona do mnie ze może to ciąża a ja jeszcze nie wiem, a ja na to "no właśnie wiem, bo w ciąży jestem". I dopiero po chwili do niej dotarło 😂
    Haaahha, bliska osoba zawsze wyczuje. Ja wczoraj dzownilam do babci powiedzieć jej, a ona na to, że czuła, że jestem 😅😅😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 27 maja 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej teraz ja sie stresuje, że tętno niskie 😂😅

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ