X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4408 3541

    Wysłany: 29 września 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Suszarko, jestem po biologii, ale pracy po tym nie było, poszłam w ochronę środowiska. Pracuję w dużym zakładzie przemysłowym (na Śląsku kominów nie brakuje). Papierkowa robota w państwówce.

    Piona też jestem po biologii. Najpierw jak mikrobiolog w labie pracowałam, później samo QC i zwalnianie serii w firmie farmaceutycznej, teraz QA w medycznej plus dowalili mi odpady i ochronę, przez co nie chce wracać do pracy 😑

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    preg.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3419 6197

    Wysłany: 29 września 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai,akcję Twojego męża należy podsumować jednym wyrażeniem "zabić to mało"🤦‍♀️ Mi mój stary raz taki numer wywinął, zrobiłam taką awanti że odbiera telefony absolutnie zawsze. A jak Marta się czuje?

    Pochwaliłam wczoraj noc, no to dzisiaj miałam przerwę w spaniu między 3:30 a 4:30😣😖

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 29 września 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ja Cię kręcę Emdar ile fajnych planów przed Tobą! A ja się cieszyłam z głupiej kawy dziś z koleżanką 😂

    Ja się cieszyłam z krzywej cukrowej 🤣 chyba sięgnełam dna 🤣🤭

    ZielonaHerbata, Ladyo, emdar, Lalia, Anet.kaa, kic83 lubią tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3285 3566

    Wysłany: 29 września 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Ja się cieszyłam z krzywej cukrowej 🤣 chyba sięgnełam dna 🤣🤭
    Ja się wczoraj cieszyłam z wizyty u gina bo szłam gdzieś bez dzieci.
    Dzisiaj mam dzień że mogę nic nie robić bo mama u lekarza a obiad mam z wczoraj i właśnie leżę i kminie co sobie wymyślić i padło na mycie okien bo pogoda fajna.
    Zamknijcie mnie w psychiatryku

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14011 20525

    Wysłany: 29 września 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Ounai,akcję Twojego męża należy podsumować jednym wyrażeniem "zabić to mało"🤦‍♀️ Mi mój stary raz taki numer wywinął, zrobiłam taką awanti że odbiera telefony absolutnie zawsze. A jak Marta się czuje?

    Pochwaliłam wczoraj noc, no to dzisiaj miałam przerwę w spaniu między 3:30 a 4:30😣😖
    Nawet mi nie mów. Ja ryczałam do telefonu a on siedział zadowolony, że tak bardzo go kocham że aż wpadłam w histerię 😂

    Marta dużo lepiej, ale nadal ma paskudną biegunkę. Biega bez pieluchy bo ma takie paskudne odparzenie. A ja biegam i wycieram siki 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 09:06

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3586 7477

    Wysłany: 29 września 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam na USG żylaka i napawam się ciszą w poczekalni 🧘‍♀️ dzisiejsza noc to jedna z TOP10 najgorszych ;/ Milion pobudek. Przegrzeję dziś ekspres do kawy. Po takich nocach znów się zastanawiam, czy bez kp byłoby lepiej. Czuję się na maksa wydojona.

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 29 września 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, nie byłoby lepiej, bo byś kilka razy w nocy musiała latać do kuchni, żeby zrobić mleko, a tak wyciągasz cyca i po kłopocie.
    U nas dziś też słaba noc, a już kilka tygodni było ekstra. Chyba znowu zęby się zaczynają..

    Tak w ogóle, to cześć dziewczyny 😉

    Generalnie mam pewien problem/pewną rozkminę, a że jestem tu w pewnym sensie anonimowa, to może byście coś doradziły, tylko nie wiem, czy zechcecie znowu czytać moje smęty

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 września 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a na ile kaw sobie pozwalacie przy kp?
    Ja pije jedna kapuczine z ekspresu a ze kapuczine kocham miłością ogromna, to zawsze mam ochotę na dwie ale jakoś się boję. Co by mi dziecka w kosmos kofeina nie wystrzeliła 🙈😁😁

    Karolina ja znam wiele przypadków, że przy przejściu na mm sen się wcale nie zmienił na lepsze. Ale pewnie wszystko zależy i u jednego będzie zmiana na plus a u jedno zostanie tak jak było;)

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 września 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    ZielonaHerbata, jak czytam Twoje posty o córeczce to taka miłość i duma z nich bije, że aż ciepło się na sercu robi ❤️ mimo że niesamowicie trudne chwile za Wami, a i samo macierzyństwo daje czasem popalić, to czuć że jesteś szczęśliwa i spełniasz się jako mama 🥰 a Wasza dziewczynka, to chyba prawdziwa córeczka tatusia 🤭

    To prawda, to typowa córeczka tatusia.
    Mój mąż też bardzo dużo czasu z Nią spędza. Zawsze po pracy ja przejmuje i jest już z nią do usypiania. Najlepsze wygłupy z ojcem, czytanie bajek także tacie wychodzi najlepiej😁 Mają mega więź a mąż jest nią oczarowany 🤗

    Jeśli mam być szczera, to ciężkie chwile nadal są. Cały czas jest strach o każdy kamień milowy i milion myśli co będzie jeśli niedotlenienie pokaże swoje skutki w przyszłości. Każdej nocy o tym myślę, zbyt czesto tez rozpamietuje to co bylo i kazdego dnia slysze te slowa lekarzy w mojej glowie.
    Siłę daje mi mój mąż i to że bardzo wierzy, że nasza córka będzie w pełni zdrowa.


    Lalia lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4464 9419

    Wysłany: 29 września 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edyciak. wrote:
    Karolina, nie byłoby lepiej, bo byś kilka razy w nocy musiała latać do kuchni, żeby zrobić mleko, a tak wyciągasz cyca i po kłopocie.
    U nas dziś też słaba noc, a już kilka tygodni było ekstra. Chyba znowu zęby się zaczynają..

    Tak w ogóle, to cześć dziewczyny 😉

    Generalnie mam pewien problem/pewną rozkminę, a że jestem tu w pewnym sensie anonimowa, to może byście coś doradziły, tylko nie wiem, czy zechcecie znowu czytać moje smęty
    Cześć, co tam u Was słychać? Wal śmiało, co 15 głów to nie jedna.
    Tak na marginesie, ja mam przy łóżeczku 3 czyste butelki, wodę w termosie i trochę zimnej do pomieszania, więc robienie mleka trwa minutę i nigdzie nie chodzę ;) jedzenie w nocy maksymalnie 3x (odkąd daję kolację to raz lub dwa). No ale zdarzają się pobudki na tulenie, to już jest niezależne od sposobu karmienia.

    KarolinaMaria, emdar, edyciak. lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4014 5394

    Wysłany: 29 września 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona ja poje 2-3 filizanki dziennie. Czasami 4. Tyle ze ja pije z jednej plaskiej lyzeczki i 50/50 z mlekiem 😅 nie zauwazylam nadpobudliwosci u Malwiny, ale pije tak odkad sie urodzila, w ciazy pilam max 2 filizanki. Najbardziej lubie takie filizaneczki na 3-4 łyki kawy, wtedy zawsze wypijam ciepla 🤣

    ZielonaHerbata, Zulugula lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 września 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laila jakie slocziki podawałas Olusiowi ? Czy czasem nie gerber ,humana i holle ma dobra serię bez dodatków A tylko same warzywa i woda ?

    Lalia lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4014 5394

    Wysłany: 29 września 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wal smialo :) co u Was slychac? Dawno Cie nie bylo :)


    Ciekawe jak tam Sylwia i koberki, tez dawno sie nie odzywala 🙂

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1701 988

    Wysłany: 29 września 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona a cały czas macie rehabilitację? Myślę, że każda z Nas już do końca życia będzie się zamartwiać o swoje Bobo 😊 taki urok macierzyństwa...

    6cs
    11.04 II kreski ❤️
    14.07 będzie dziewczynka ❤️
    08.12 3685g i 56cm szczęścia ❤️
  • Clover Autorytet
    Postów: 2007 2916

    Wysłany: 29 września 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    U nas dalej słabe nocki, a na dodatek ja podłapałam jakąś biegunkę i przez dwa dni czułam się źle. Dzisiaj już chyba wracam do żywych. Wczoraj chciałam się położyć wcześniej spać, ale nic z tego nie wyszło, bo do północy Olek miał 6 pobudek 🤯😖 Dopiero później zasnął już głębszym snem. Mąż był teraz na nockach w pracy, więc byłam z Olkiem sama, jak jest mąż to zawsze można na zmianę się nim zająć i jak widzimy, że jest źle to bierzemy go do siebie do łóżka, ale jak jestem sama to boję się, żeby nie spadł. Dalej jest dramat przy usypianiu, najpierw jak go biorę na ręce to przez kilka minut jest wrzask i wyrywanie się, a że jest duży i silny, to ciężko jest mi go utrzymać. Później się trochę uspokaja i gada przez kilkanaście minut, ale czasem jak mu się przypomni to jeszcze sobie wrzeszczy trochę. Nie wiem, czemu jest taki wściekły podczas tego usypiania. Innego sposobu na ułożenie go do snu nie mam, bo sam nie zaśnie (kiedyś mu się zdarzało, ale mu się odwidziało). Za to wykorzystałam to, co kiedyś któraś z Was tu napisała, czyli jeśli drzemka w dzień trwa bardzo krótko, to próbuję go jeszcze "dolulać". Sama na to nie wpadłam, myślałam, że skoro się budzi to jest wyspany i już. Ale jednak zauważyłam, że często po takiej krótkiej drzemce trze oczy i się wścieka, więc teraz staram się te drzemki wydłużać i często się to udaje :)

    Myślałam, że już nie ma komarów, ale jednak pogryzły Olka wczoraj na spacerze, a on to strasznie drapie 😬 Smarujecie czymś takie bąble po ukąszeniach? Bo widzę, że bardzo mu to przeszkadza :(

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14011 20525

    Wysłany: 29 września 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję 3 kawy ;)

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14011 20525

    Wysłany: 29 września 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover, możesz fenistilem smarować

    Clover lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 września 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Zielona a cały czas macie rehabilitację? Myślę, że każda z Nas już do końca życia będzie się zamartwiać o swoje Bobo 😊 taki urok macierzyństwa...
    Tak ;)

    Ewa88 lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 29 września 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover możesz przypomnieć, czy Wy na ten refluks coś dostaliscie?
    My mamy syrop gastrotuss baby.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8440 18547

    Wysłany: 29 września 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję 1-2 kawy rozpuszczalne z dwóch łyżeczek z mlekiem 😁

    ZielonaHerbata, mi kiedyś Suszarka mega pomogła wstawiając te dwa artykuły, więc i ja posyłam je w świat 👌
    https://rozszerzaniediety.pl/sloiczki-dla-niemowlat-ranking/
    https://rozszerzaniediety.pl/deserki-dla-niemowlat-ranking/
    Ale fakt, najlepiej wypada Gerber 😉

    ZielonaHerbata, Clover, emdar, Ewa88 , kar_oliv lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
‹‹ 4200 4201 4202 4203 4204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ