X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Górny Śląsk - Staraczki Łączmy się !! :)
Odpowiedz

Górny Śląsk - Staraczki Łączmy się !! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:08

  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena masz dzień wcześniej datę Aniołka...
    Przykre to, ale nie jesteśmy same :)
    u mnie na kropkę trzeba poczekać jeszcze sporo czasu,a ovu była na pewno bo miałam takie objawy jak nigdy..

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tychy pozdrawiają :)
    ps. ja polecam moją Panią Doktor - Magdalenę Biernat ;)

    Lena87, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Lili266 Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja też z Mikołowa :) i już się umówiłam do dr Biernat, ma super opinie, także zobaczę i sama ocenie :)

    renja, anksunamun88 :-), chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Taka jest Natura i na to już niestety wpływu nie mamy :( .
    Poczekać sporo czasu ? Dlaczego ?

    Mam dość długie cykle i nigdy nie wiem kiedy @, więc jeszcze dwa tygodnie muszę czekać.

    Ja jeżdżę do prof. Skrzypulec do Mikołowa

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:08

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 1 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) Jestem świeżynką na forum. Leczę się w Katowicach u dr Kulejewskiej (jestem z niej zadowolona).

    Lena87 lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecę lekarza z Gliwic dr Serafin pracuje w położniczym w Rudzie śl dla mnie super gość no niestety prywatnie :/ ale bierze na prawde nie drogo jak na dobrego lekarza .

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:09

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 2 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja bardziej myślałam o tych co blisko mieszkają :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:09

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wizytę z usg i cytologią płacę 120 zł. Moja mama też leczyła się u dr Kulejewskiej i były wizyty, za które Pani doktor nie brała ani złotówki. Ja też konsultowałam z nią wyniki i wtedy nie wzięła ani złotówki. Byłam w szoku - pokażcie mi lekarza przyjmującego prywatnie, który nie weźmie nic za wizytę. Niektórzy nawet za wypisanie recepty sobie liczą np. 20 zł.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, jeśli o mnie chodzi, mam porównanie głównie z dr Agdan (NFZ) oraz dr Etmańskim (NFZ, prywatnie) oraz w dużo mniejszym stopniu - z młodym ginekologiem który przyjmował kiedyś w szpitalu MSWiA w Katowicach (1 wizyta, NFZ, w 2010 r). Poza dr Kulejewską, do żadnego z tych lekarzy już nie pójdę więcej. Nie mogłabym uogólniać że w/w byli beznadziejni, ale przez nią dopiero zostałam traktowana tak jak tego potrzebuję, po 7 latach starania się. Chciałabym bardzo zaciążyć. Nikt mnie wcześniej nie zdiagnozował dokładnie, ani nie leczył. Dopiero teraz mam wrażenie że coś ruszyło i wiem o sobie więcej.

    Chyba nie każdy lekarz specjalista, szczególnie gdy przyjmuje za pieniądze NFZ, jest w stanie się wykazać zarówno wiedzą jak i kulturą osobistą, a przy tym nie mieć oporów "etyczno-moralnych" jeśli chodzi np. o leczenie hormonalne, stymulowanie leniwych jajników do pracy lub stosowanie metod sztucznego zapłodnienia... Te ostarnie, łącznie z in vitro - w moim przypadku, mogą być ostatnią deską ratunku, bo na razie oboje z mężem jesteśmy trochę problematyczni.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Walendowskiej-Pucek w Chorzowie w ramach NFZ. Jestem z niej zadowolona. Podejście do pacjenta super. Wytłumaczy itp itd. Fakt faktem, ciężko się do niej dostać, przeważnie trzeba się do niej zapisać 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Zanim do niej trafiłam (za namową przyszłej teściowej) uważałam, że lepiej chodzić do gin faceta bo delikatniejszy itd. Zmieniłam zdanie po wizycie u niej. Naprawdę wspaniała osoba. Moim pierwszym ginekologiem był dr Fenger (obecny z-ca ordynatora w Chorzowie), ale jakoś on mi nie bardzo podchodził. Byłam też kilka razy u dr Bydlińskiego (obecny ordynator w Chorzowie) no i tu mam dylemat, ponieważ jako lekarz w przychodni nieuprzejmy itd ale jako ordynator oddziału gdzie ostatnio leżałam zupełnie inny. Nie wiem czemu ale jeśli chodzi o szpital człowiek super. Na koniec dr u którego byłam tylko raz i o jeden raz za dużo. Przyjmuje tam gdzie moja obecna lekarka. Dr Skolik, bo to o nim mowa, potraktował mnie jak su.. . Poszłam do niego, ponieważ moja lekarka nie mogła mnie przyjąć. Byłam u niego w styczniu br ponieważ po zrobieniu testu wynik był pozytywny. Pracuje gdzie pracuje no i niestety jest to dosyć ciężka praca fizyczna. Ani badania ani nic. Popatrzał na mnie i powiedział, że MOGĘ ciężko dźwigać i tak dalej i mam brać kwas foliowy. Po prostu szkoda gadać.

    Mimbla lubi tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malufka, fajnie że trafiłaś na dobrego lekarza i to w ramach NFZ. Wielkie szczęście masz :-).

    No a ja dziś byłam z małżem u androloga, stresowaliśmy się bardzo, ale był uprzejmy i na szczęście, po lekturze badania nasienia nie miał dla nas złych wiadomości. Tylko ta poczekalnia...wielu pacjentów w kolejce, wszyscy umówieni na jedną godzinę, a atmosfera wręcz grobowa. Podczas wizyty mąż usłyszał, że ma całkiem niezłe wyniki swoich plemników (uff), dostał receptę na wspomaganie produkcji swoich nasionek niewielką dawką testosteronu, a także skierowanie na rozszerzone badanie nasienia, żeby sprawdzić poziom immunoglobulin czy aby nie jest pozytywny.

    Wizyta u androloga w centrum Katowic, bez dodatkowych badań kosztowała nas 100 złotych. Aha, może dla kogoś będzie ważne że usłyszałam że podobno nie ma potwierdzonych medycznie przypadków żeby jedzenie witamin w formie suplementów przez mężczyzn zdrowych znacząco wpływało na jakość nasionek.
    Za dodatkowe wspomaganie testosteronem nasionek małża (zapas na 2 miesiące) w aptece zostawiliśmy ok. 160 złotych.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 marca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze wcześniej tu nie zajrzałam. Ja też ze śląska a konkretniej ze świetochłowic. Aktualnie zaczęłam się leczyć u Bystrzewskiego, po pierwszej wizycie jestem nastawiona pozytywnie, chodź trochę drogo u niego - 150 zł...

    Malufka -> możesz coś więcej o Pani doktor powiedzieć?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek a co konkretniej chciałabyś wiedzieć? Ona przyjmuje w Chorzowie na ul. Zjednoczenia.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 7 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mówisz że Pani doktor fajna, ale terminy straszne. A jak sam stan gabinetu i wyposażenia? Zapisy na godzinę czy kto pierwszy ten lepszy?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ