Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    ja tak nieśmiało proszę o <3 i kociaka :)
    Plose:) GRATULACJE !!!! Kochana będziesz miała dzidźkę !!!!!kot-tanczy.gif

    mała_mi, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepiszcie mnie na 27 grudnia bo OvuFriend zmienił zdanie (które wydaje mi się bardziej prawdopodobne)

    Gratuluję zafasolkowanym i fajnie by było do Was dołączyć ;)

    relg2n0a1g998ci6.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3
    06 - mala_mi <3, Celia <3, Lamia <3
    07 - AnBe (-), AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka (-), Paulia87 <3, wisienka <3, koniczyna <3
    10 - dodinka (-), JustynaS (-), aniulkab86 (-), weronika86 <3
    11 - Mili (-), Anutka (-), lili9000 <3, Malutka1983 <3, Patii22 <3
    13 - do <3, jus1985 <3, Quendi <3, 8485 <3
    15 - agatasssss(-), cleo <3 ,Martii, Kasia1993 <3
    16 - Ania_84(-), Eweloka84(-),Skuterek(-),Sylka <3, Mila <3
    17 - madzianka(-), eunika, Ania1509 <3, H30 <3, mała_mi <3, mika1987 <3
    18 - zoi(-)
    19 - Ewelina23, blue00
    20 - MalutkaEve, izabelka04, olka25
    21 - Nadia (lub 22)
    22 - Katha81
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa
    25 - misiaczk25, olka30, le'nutka
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986, Nusia1989
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela[/QUOTE]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 06:59

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie bardzo wcześniej w nocy przyszła @ wiec odpadam ;(
    Zafasolkowanym wielkie GRTULACJE;)
    Dla tych co sie nie udało wielki PRZYTULAS i głowa do góry przyjdzie czas i na nas ;)
    Miłego dnia życzę dla pozostałych co bedą testować trzymam mocno kciuki i trzymajcie sie ;)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRUDNIOWE TESTERKI: <3 <3

    01 - Alis <3, misiaczk25 (-), ewelina27 (-), Niebieska <3, Kajoni <3, Layla <3
    02 - inga <3 , karmelek (-), Karolcia23369 <3, Misia1980 <3, MMA <3, positive <3
    03 - kada24 <3, Iwka (-), Dukan23, Eve (-), ewelina25(-), kfeva <3, AnkaH <3, kaunokainen <3
    04 - Jackie (-), Domi IRL <3
    05 - marderkowa <3
    06 - Paula55 ( - ), mycha28 (-), ewcia2337196 <3 , Borgnesse, Anoolka(-), kasika8303 <3
    06 - mala_mi <3, Celia <3, Lamia <3
    07 - AnBe (-), AIIII, Liath <3, Judzia <3
    08 - samira (-), verynice (-), kierzynka (-)
    09 - anna maria <3, basiulka (-), Paulia87 <3, wisienka <3, koniczyna <3
    10 - dodinka (-), JustynaS (-), aniulkab86 (-), weronika86 <3
    11 - Mili (-), Anutka (-), lili9000 <3, Malutka1983 <3, Patii22 <3
    13 - do <3, jus1985 <3, Quendi <3, 8485 <3
    15 - agatasssss(-), cleo <3 ,Martii, Kasia1993 <3
    16 - Ania_84(-), Eweloka84(-),Skuterek(-),Sylka <3, Mila <3
    17 - madzianka(-), eunika, Ania1509 <3, H30 <3, mała_mi <3, mika1987 <3
    18 - zoi(-)
    19 - Ewelina23, blue00
    20 - MalutkaEve, izabelka04, olka25
    21 - Nadia (lub 22)
    22 - Katha81
    23 - Klif
    24 - Elizkaa, Topola, MOI, Magdzialenka, kaarolaa
    25 - misiaczk25, olka30,
    26 - Ciapulinka, Saramago, Natasza82,rumburak
    27 - le'nutka
    29 - oliwia1985, misiaa
    30 - karmelek,Ania1986, Nusia1989
    31 - justysia90, stardust87, ewelina27, Chanela

    le'nutka zmienione :)

    Ciapulinka, Niebieska, le'nutka lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    Witam sie bardzo wcześniej w nocy przyszła @ wiec odpadam ;(
    Zafasolkowanym wielkie GRTULACJE;)
    Dla tych co sie nie udało wielki PRZYTULAS i głowa do góry przyjdzie czas i na nas ;)
    Miłego dnia życzę dla pozostałych co bedą testować trzymam mocno kciuki i trzymajcie sie ;)
    dla Ciebie też mocny przytulas :( następnym razem się uda..

    Skuterek lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za przytulaska;)
    M prezentu nie dostanie ale moze ja dostanę w styczniu na moje urodziny i teraz tego sie trzymam tej nadzieji ;)
    Miłego dnia i samych już + do końca ;)

    stardust87, nick nieaktualny, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) i jak beda dzisiaj jakies nowe serducha??? mam nadzieje :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Wczorajszy dzień obrodził :D
    Dziś tylko zoi testowała? Pewnie któraś nie wytrzyma i zatestuje wcześniej:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam blue00?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Plose:) GRATULACJE !!!! Kochana będziesz miała dzidźkę !!!!!kot-tanczy.gif



    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!doczekałam się:) mam kociaka :)
    Dzięki Iwka 16icon_kiss.gif

    mam nadzieję że zostanie ze mną na najbliższe (prawie) 9 miesięcy.


    nick nieaktualny, Ciapulinka, Katha81, Iwka lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi gratulacje :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała napewno zostanie :) ja Ci mowie, ze ten kot nigdzie sie nie wybiera :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mialam z testem zaczekac hehehe,zabijcie mnie za moja niecierpliwosc,wydaje mi sie ,ze dzis kreska ciut mocniejsza,przynajmniej widac ja dobrze golym okiem :),nastepny test w pn nie ma bata :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do poniedziałku to strasznie długo...nie doczekamy sie tak długo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    da rade :) :) :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 427

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dzuewczyny:) a u mnie dzisiaj spadek jutro bedzie wzrost i owulke pewnie jutro wyznaczy ciekawe i oby to moj ginekolog tylko potwierdził mam nadzieje tylko ze to nie jest moja druga w tym cyklu :/

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • mala_mi Autorytet
    Postów: 366 1529

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuuuuuudnie! :D
    Gratuluję kochane!
    I jak tu nie wierzyć, że grudzień jest magiczny? ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mała_mi lubią tę wiadomość

    9f7jzbmhwqv82yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj jest :) jest magiczny....
    mam nadzieje, ze dla mnie tez bedzie magiczny :)
    pozostałym testujacym tez tego zycze...

    mala_mi, Ciapulinka, mała_mi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, a ja zepsulam swój cykl,za rzadko <3 Może jest jeszcze jakas nadzieja :(

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ