X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hehe ale ja jeszcze nie postawilam kropki nad I a wiec spokojnie wczoraj test zrobilam o czulosci 25 i jest jakas kreska ale zobaczymy nie napalam sie a wiec i tak bede sie liczyc jak cos do 29 listopada:)


    a to nie wiedzialam.. przepraszam..
    wiec zycze powodzenia zeby to sie potwierdzilo :-)
    trzymam kciuki!!!! kiedy powtarzasz test??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    a to nie wiedzialam.. przepraszam..
    wiec zycze powodzenia zeby to sie potwierdzilo :-)
    trzymam kciuki!!!! kiedy powtarzasz test??
    za 3 dni mam ostatnia lutke i pewnie wtedy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    za 3 dni mam ostatnia lutke i pewnie wtedy :)
    ja bym chyba tak dlugo nie wytrzymala jakbym juz jakis cien widziala :-) normalnie jestem bardzo cierpliwa osoba ale jesli chodzi o testy ciazowe to nie wiem co to znaczy cierpliwosc :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    ja bym chyba tak dlugo nie wytrzymala jakbym juz jakis cien widziala :-) normalnie jestem bardzo cierpliwa osoba ale jesli chodzi o testy ciazowe to nie wiem co to znaczy cierpliwosc :-)
    tez taka byłam , ale jakos sie opanowalam z czasem ;)

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 to trzymamy kciukasy :-) A gdzie kupujesz testy o czułości 10 i jakie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Ania1986 to trzymamy kciukasy :-) A gdzie kupujesz testy o czułości 10 i jakie?
    Kochana w auchanie sa pepino o czulosci 10 paskowe po 3,14 :) w tesco tez sa (a Ty masz blizej bo na Długiej tylko tam kosztuja 5 cos:)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana w auchanie sa pepino o czulosci 10 paskowe po 3,14 :) w tesco tez sa (a Ty masz blizej bo na Długiej tylko tam kosztuja 5 cos:)
    kochana, nie chcę Cię dołować, ale mi przez 3 ostatnie dni wychodziły Pepino pozytywne, a 25ml negatywne i dziś @ przyszła. Podobno dużo osób tak miało z tymi Pepino.
    Ja już byłam taka szczęśliwa jak widziałam te testy, a tu dupa.
    Ale mam nadzieję, że Twoje testy nie kłamią i będziesz kolejnym <3 w listopadzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 17:02

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    kochana, nie chcę Cię dołować, ale mi przez 3 ostatnie dni wychodziły Pepino pozytywne, a 25ml negatywne i dziś @ przyszła. Podobno dużo osób tak miało z tymi Pepino.
    Ja już byłam taka szczęśliwa jak widziałam te testy, a tu dupa.
    Ale mam nadzieję, że Twoje testy nie kłamią i będziesz kolejnym <3 w listopadzie.
    u mnie pepino sie nie pomylil 7 testow wyszlo pozytywnie, bo i lekarz potwierdzil ze jestem ale juz w trakcie poronienia:(
    A teraz robilam czuloscia 25 nie pepino

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 17:11

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Aniu :-) testy zawsze robię przed terminem małpy ponieważ nigdy nie mogę wytrzymać :-/ pepino kupię i tak może akurat :-) A to jeszcze tydzien do planowanej @

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to nie doczytałam, przepraszam. Jak na 25 masz cień to już nie zniknie :) można tylko gratulować :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A, to nie doczytałam, przepraszam. Jak na 25 masz cień to już nie zniknie :) można tylko gratulować :)
    pozyjemy zobaczymy ja sie nie nastawiam ;)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja, ja się nastawiałam i co z tego wyszło? @ z tego wyszła :P Ale jak pisałam pod innym tematem, jest plus przyjścia @ - można się upić z rozpaczy. I to dziś właśnie zrobię! Bo mam nadzieję, że już za miesiąc (31.12) nie będę mogła wznieść sylwestrowo-noworocznego toastu :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak tez bym sie chetnie napila dzis ;)

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie ma co sie nastawiać, lecz i tak trzymamy kciuki abyś była jedną z pierwszych w grudniu które oznajmią nam ze na teściku są dwie kreseczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    o tak tez bym sie chetnie napila dzis ;)

    ty nawet o tym nie mysl :-) teraz masz conajmniej 9-cio miesieczny zakaz spozywania alkoholu bo mi sie wydaje ze ten twoj test sie nie pomylil i jestes w ciazy :-)

    a dodawalas zdjecie testu do galerii? chetnie bym zobacxzyla tego twojego bladziocha :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    ty nawet o tym nie mysl :-) teraz masz conajmniej 9-cio miesieczny zakaz spozywania alkoholu bo mi sie wydaje ze ten twoj test sie nie pomylil i jestes w ciazy :-)

    a dodawalas zdjecie testu do galerii? chetnie bym zobacxzyla tego twojego bladziocha :-)
    kochana nie dodawalam bo by na zdjeciu nie wyszedl;) i do tego jeszcze w aparacie namieszalam tak ze ciezko uchwycic cos malo wyraznego;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w galerii bodajze 2 zdjecie o tytule Test ciążowy dodatni

    allegro płytkowy-10(cień)

    Dzień po owulacji: 10

    to moja krecha jest jeszcze jasniejsza od tej na tej fotce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 17:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to faktycznie jeszcze bladzioch.. ale jak juz jest cien to musi byc dobrze!!

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że będzie dobrze :) bladzioch to też II :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka myśl mnie naszła, że w ogóle Was nie znam, nigdy na oczy nie widziała i pewnie nigdy nie zobaczę, a cieszę się z tych Waszych dwóch kresek jak byście były moimi najlepszymi przyjaciółkami :)

    Madzikovy, Anoolka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ