X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    dziewczyny dodajcie mi troche nadzieji i powiedzcie ze test 11dpo mogl wyjsc jeszcze negatywny...
    mogl. bo zdoniezdzanie moze byc do 12 dpo. choc niektore maja pozniej! test czulosc 10 moglby ewentualnie wyjsc ale niekoniecznie

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jaki wysyp dwóch kresek cudownie !!!!!

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis test z popołudni negatywny oczywiscie ;) głupotę zrobiłam bo dzis na teście robionym wczoraj (bo juz nie mogłam wytrzymać :P) zobaczyłam druga kreskę. Wiem, ze sie nie czyta testów po takim czasie, ale co tam. Nie ma takiej rzeczy ktorej nie mozna sobie wmówić :D ja sobie wmowilam ze juz wczesniej cos tam widziałam :D jak sie @ nie rozkręci jutro to w srode znow zatestuje, ale raczej sie nie nastawiam... jednak nie umknę przed hsg, ktore mam 28 grudnia, a maz przed badaniami nasienia ;)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    cześć dziewczyny. pomimo że nie zapisywałam się na grudzień postanowiłam ze się pochwalę: dzisiaj wysikalam dwie piękne kreski :) niektóre z was mogą mnie kojarzyć z poprzednich wątków bo staramy się już 10 cykl (11 miesiecy) a w tym miesiącu akurat totalnie i całkowicie odpuscilismy wiec nawet nie widziałam sensu zapisywać się na testowanie. wróciłam do pracy, przygotowania świąteczne, brak czasu i zmęczenie najzwyczajniej w świecie nic mi się nie chciało. czekałam na okres a tu go nie ma i nie ma. juz myślałam że znów mi się cykl poprzestawial ale pomyślałam sikne a co mi tam. i od razu druga kreska :) szok i niedowierzanie normalnie :) tym bardziej ze sex był raptem ze dwa razy na cały cykl :) jeszcze to do mnie nie dociera :)
    Ja pamietam :) gratulacje :) heh to tak jak u nas dwa razy i się udało :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    dziewczyny dodajcie mi troche nadzieji i powiedzcie ze test 11dpo mogl wyjsc jeszcze negatywny...
    Mogło tak być :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejkuuu, czytając Wasze wspaniałe nowiny o 2 kreseczkach ściska mnie w brzuchu z nerwicy bo jutro pora na moje testowanie...

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika12 mam to samo

    Nikusiia
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Ja nie zdążyłam zacząć brać (miałam w planach od nowego cyklu) ale dziewczyny gdzieś tam pisały, że lepsze działanie 2 x po 1 tabletce


    Dziewczyny a czy będąc w ewentualnej ciąży (tj. jeszcze o niej nie wiedząc bo czekanie na @) można brać suplementy przepiane na PCOS z inozytolem typu ovarin, inofolick, miositogyn, itp?

    3i492n0agf4rykt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    U mnie dzis test z popołudni negatywny oczywiscie ;) głupotę zrobiłam bo dzis na teście robionym wczoraj (bo juz nie mogłam wytrzymać :P) zobaczyłam druga kreskę. Wiem, ze sie nie czyta testów po takim czasie, ale co tam. Nie ma takiej rzeczy ktorej nie mozna sobie wmówić :D ja sobie wmowilam ze juz wczesniej cos tam widziałam :D jak sie @ nie rozkręci jutro to w srode znow zatestuje, ale raczej sie nie nastawiam... jednak nie umknę przed hsg, ktore mam 28 grudnia, a maz przed badaniami nasienia ;)

    Z popoludniowego mogło nie wyjść. Spróbuj rano a juz napewno przed tym hsg musisz sje upewnić ze tam nic nie ma :P

    1000 lubi tę wiadomość

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka gratulacje!!
    Gosia Nikusia trzymam kciuki za Wasze dwie kreski :)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia.kak wrote:
    Dziewczyny a czy będąc w ewentualnej ciąży (tj. jeszcze o niej nie wiedząc bo czekanie na @) można brać suplementy przepiane na PCOS z inozytolem typu ovarin, inofolick, miositogyn, itp?
    Ja brałam Ovarin do 8 tyg jak skończyła mi się paczka to gin zamieniła mi na Femibion i wszsytko gest ok.Oczywiscie zaraz po pozytywnym teście napisałam jakie leki mam odstawic i czy Ovarin tez napisała,ze do wizyty mam brac.

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam się z Wami. Gratuluje wszystkim a za resztę 3mam kciuki!

    Muszę się odciąć od mierzenia temperatury, forum i kombinowania. Ten cykl był idealny. Testy owu pozytywne. Przytulanki odpowiednio bez myślenia że "to teraz". Z zachwalanym żelem. Wykres najpiękniejszy. Zero stresu i zero nakręcania bo była u nas moja mama i szał przedświąteczny. Wydawałoby się idealnie. I tak kicha. Nie wierze że zdrowi ludzie nie mogą przez pół roku zajść w ciąże. Nigdy nie brałam żadnej antykoncepcji. Pewnie coś jest nie tak dlatego chyba trzeba się dogłebniej przebadać. Na pierwszy strzał idzie moj mąż na badania. Straciłam motywację. Musze znaleźć dobrego lekarza który to poprowadzi. Oczywiście bedziemy sobie nadal próbować ale juz widzę jak nam zapał ostygł:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 06:17

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał być świąteczny prezent a wyszła lipa jak stąd do Zamościa:(((( Już brak mi sił. Czy to serio musi być takie trudne...
    Już wiem że jak spadnie u mnie temperatura troszkę to zaczyna się potok śluzu. A to zwiastuje tylko jedno czyli @. I włącza mi sie mega wkurw heh. Moj M jiz wie ze lipa po tym jak zaczynam się na wszystko wnerwiać hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 06:21

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 będzie nam smutno jak stąd znikniesz, ale sama wiem, że potrzebne jest nabranie dystansu do tego miejsca.
    Podobnie jak Ty uważam, że 6 miesięcy, to już musi się coś zadziać, dlatego sama w obecnym cyklu (5) idę do gina.

    Z drugiej strony wiem, że czas zdrowa para stara się długo, ale w końcu się udaje i Tobie tego mocno życzę!
    Nie trać sił i wiary, że się uda!!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 06:31

    Pati88 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi się udało w 6 cyklu, więc chyba jednak trzeba dać sobie czas... ale koniecznie na badania, ja 5 miesięcy czekałam, a po 3 tyg bromergonu już zaskoczyło. Zatem czasami minimalna pomoc farmakologiczna i jest ok . Myślę, że hormony u kobiet to podstawa plus dokładnie, badanie nasienia.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    U mnie dzis test z popołudni negatywny oczywiscie ;) głupotę zrobiłam bo dzis na teście robionym wczoraj (bo juz nie mogłam wytrzymać :P) zobaczyłam druga kreskę. Wiem, ze sie nie czyta testów po takim czasie, ale co tam. Nie ma takiej rzeczy ktorej nie mozna sobie wmówić :D ja sobie wmowilam ze juz wczesniej cos tam widziałam :D jak sie @ nie rozkręci jutro to w srode znow zatestuje, ale raczej sie nie nastawiam... jednak nie umknę przed hsg, ktore mam 28 grudnia, a maz przed badaniami nasienia ;)


    trzymam kciuki za testowanie ! Skoro na tamtym pojawiła się II kreska to wg mnie jest duża szansa, u mnie 10 dni po też pojawiła się po jakimś czasie... potem każdego dnia już coraz szybciej.

    1000 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zapisuję się na testowanie na 31 grudnia :) mam nadzieję że pięknie zakończy mi się ten rok!

    Szimi lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Żegnam się z Wami. Gratuluje wszystkim a za resztę 3mam kciuki!

    Muszę się odciąć od mierzenia temperatury, forum i kombinowania. Ten cykl był idealny. Testy owu pozytywne. Przytulanki odpowiednio bez myślenia że "to teraz". Z zachwalanym żelem. Wykres najpiękniejszy. Zero stresu i zero nakręcania bo była u nas moja mama i szał przedświąteczny. Wydawałoby się idealnie. I tak kicha. Nie wierze że zdrowi ludzie nie mogą przez pół roku zajść w ciąże. Nigdy nie brałam żadnej antykoncepcji. Pewnie coś jest nie tak dlatego chyba trzeba się dogłebniej przebadać. Na pierwszy strzał idzie moj mąż na badania. Straciłam motywację. Musze znaleźć dobrego lekarza który to poprowadzi. Oczywiście bedziemy sobie nadal próbować ale juz widzę jak nam zapał ostygł:/
    U mnie było podobnie zaskoczyło dopiero w 9 cyklu :( Tez jak widziałam spadek temp lepiej było do mnie nie podchodzić,Mąż miał większy dystans, ze się uda, ze staramy się za krótko itp, a mnie doprowadzało to do szału.Tyle starań, mierzenia brania różnych tabletek wizyty u endo i ginekologa prywatnie za duża kasę i jedna wielka dupa. Przejdziecie ten czas hormony się uspokoją i wrócisz do nas z nowa energia bo my kobiety tak łatwo się nie poddajemy.U ciebie mąż chętny na badania mój nie chciał tak szybko dopiero jak po hsg mu powiedziałam ze jak sie teraz nie uda idzie i nawet nie chce słyszeć, ze nie po tym co przeszłam na hsg.Tak zmotywował pływaków, ze nie musiałam go umawiać na wizytę bo się udało a już miałam dzwonić :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Dziewczyny, mi się udało w 6 cyklu, więc chyba jednak trzeba dać sobie czas... ale koniecznie na badania, ja 5 miesięcy czekałam, a po 3 tyg bromergonu już zaskoczyło. Zatem czasami minimalna pomoc farmakologiczna i jest ok . Myślę, że hormony u kobiet to podstawa plus dokładnie, badanie nasienia.
    Dokładnie jak zbiłam PRL i tsh tez się udało:) badać hormony nie czekać rok chyba, ze wiemy, ze wszysyko u nas oki u męża tez to trzeba sobie dac czas, ale hormony i monitoring cyklu to podstawa ja dzięki niemu dowiedziałam się, ze ovu mam po 17dc nawet czasami 20 dc a nie 14 to orswie tydzień różnicy

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Hej dziewczyny zapisuję się na testowanie na 31 grudnia :) mam nadzieję że pięknie zakończy mi się ten rok!
    Bardzo bardzo Tobie tego życzę wiesz najlepiej o tym :) W takim razie poranek sylwestrowy poświęcam na trzymacie kciuków :)

    Sanka lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ