X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Hej dziewczyny zapisuję się na testowanie na 31 grudnia :) mam nadzieję że pięknie zakończy mi się ten rok!


    Ja tak samo baaardzo, baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i za dwie kreseczki na ten koniec roku ;)

    Sanka lubi tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dobre słowo:) Ja się martwię bardziej czy to nie wina moich operacji. 10 lat temu usunięte całej jelito grube. Wiem ze jeden jajnik ma lekko zrośnięty jakby do tyłu macicy( z tego owu mnie bardzo boli). Tona zrostów w jamie brzusznej to normalne. Ale jak pytam każdego nowego ginekologa (prywatnych z poleceń czy z super opinii na znanymlekarzu.pl) to mówią, że wszystko wygląda ok. Endokrynolog mówi że moje tsh 0.08 nie przeszkadza w zajściu i utrzymaniu ciązy. Muszę brać 200mg euthyroxu bo jestem po nowotworze złośliwym tarczycy a taka dawka zapobiega odrastaniu. Więc jestem ciężkim przypadkiem heh. Ale mamy zamiar pobadać się od A do Z. Już namierzylam nowego gina co zajmuje się też naprotechnologią itp. Muszę ochłonąć:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 07:46

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jeśli mówisz o zrostach to koniecznie sprawdź czy masz drożne jajowody. I może badanie na wrogość śluzu? 6 miesięcy to jeszcze nie tak długo, mam znajome zdrowe pary które sie staraly o pierwsze dziecko ok roku rzeczywiście.

  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdązyłam rano zrobić dzis testu bo zaspałam do pracy ;/ Pól nocy nie mogłam dziś spać bo stresowałam się dzisiejszym testowaniem aż zasnęłam dopiero nad ranem i potem musiałam lecieć do pracy na złamanie karku.

    Dziewczyny, czy ma to duże znaczenie czy test ciążowy robi się rano, czy np. wieczorem?
    Nie wiem jak wysiedze dzis te 8h...

    3i492n0agf4rykt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma duże znaczenie. Poleca sie robić z pierwszego porannego moczu bo po nocy stężenie hcg jest większe i lepiej wykrywalne.

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że się wtrące ale podczytuje Was , sama zaczynam starania od stycznia :) powiem Wam że w mojej pierwszej ciąży w dniu spodziewanej @ robiłam test wieczorem i na drugi dzień rano.druga Kreska była tak samo słaba rano jak wieczorem ;) więc ja bym próbowała testować wieczorem, jeśli się nie możesz doczekać :) powodzenia :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Oczywiscie nie wytrzymalam dzisiaj i zrobilam kolejny test. 12dpo wiem wiem sama tak mowilam by nie patrzec na test po dluzszym czasie. Zrobilam i oczywiscie biel vizira spojrzalam po okolo h i nic ale pod swiatlo cos tam widze. Chyba juz mam shizy. Jutro wyjezdzamy do Polski wiec w czwartek polece pewnie na bete by miec calkowita pewnosc

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka, własnie nie moge sie doczekać wiec pewnie zrobie jeden juz dzis wieczorem :)
    Przynajmniej jak wyjdzie negatywny to bede miała usprawiedliwienie, że to jeszcze nic nie znaczy ;)
    Póki co, spodziewanej dziś @ jeszcze nie ma, wiec nadzieja rośnie, bo po dupku cykle mam w miare unormowane, aczkolwiek w jednym cyklu dostałam @ 4tego dnia po ostatniej tabletce dupka wiec nie zapeszam....

    Majaaa lubi tę wiadomość

    3i492n0agf4rykt3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem ... glupia!
    dzis 9 dpo a ja pojechalan sobie na bete haha

    Szimi lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    dziewczyny jestem ... glupia!
    dzis 9 dpo a ja pojechalan sobie na bete haha


    hehe, a ja zawsze myślałam ze to ja jestem niecierpliwa :D
    Korci mnie, zeby też dzis pojsc zrobic badanie krwi.
    Mozemy bete zrobić niezaleznie od pory dnia,i nie trzeba byc na czczo, prawda ?

    3i492n0agf4rykt3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia.kak wrote:
    hehe, a ja zawsze myślałam ze to ja jestem niecierpliwa :D
    Korci mnie, zeby też dzis pojsc zrobic badanie krwi.
    Mozemy bete zrobić niezaleznie od pory dnia,i nie trzeba byc na czczo, prawda ?
    prawda :) a ktory masz dpo?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    prawda :) a ktory masz dpo?

    28 dzien cyklu. Dzien owulacji cięzko stwierdzic, bo byłam na monitoringu u mojej gin 14 dc i mowila ze urosły 3 pecherzyki (mam PCOS, jestem na clo + dupek w II fazie) ale bóle w jajnikach odczuwałam jeszcze przez 3-4 kolejne dni.
    Nie sprawdzałam wcześniej testów, bo strasznie bałam się, że zobaczę 1 kreske i potem sie od tego nie oderwe - codziennie bede sprawdzać i tak w kółko sie nakręcać. Juz to przeżywałam i teraz postanowiłam wyluzować i spr. dopiero w okolicy @ :)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rob bete i daj znac :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    #1 dzień cyklu
    #7 cykl starań

    Nikusiia
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta <0.5 ale to jest 9dpo. Myslicie ze moze cos z tego jeszcze byc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 15:00

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę się dołączyć, u mnie dziś 15 dpo,kiedy moę zrobić test taki normalny?,temperatura u mnie wzrasta,ale myślę że może wzrasta przed @,już sama nie wiem.Doszukuję się wszędzie objawów @ (w poprzednim cyklu byłam pewna że się udało),nie chcę się rozczarować.Już chyba mam urojenia,czuje takie rozpieranie,jakby rozciąganie w podbrzuszu,piersi mnie bolą(już sama nie wiem czy bolą na @ czy na coś innego),wmawiam sobię że to na @.Któraś z Was tak miała?

    ignite
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz zrobic nawey dzis tylko min. 2h przed nic nie pij

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko głupia nie kupiłaam testu.Boję się że będzie jedna kreska.Chyba wstrzymam się jeszcze,z nerwów to już mnie boli brzuch jak na @.

    ignite
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Cześć, mogę się dołączyć, u mnie dziś 15 dpo,kiedy moę zrobić test taki normalny?,temperatura u mnie wzrasta,ale myślę że może wzrasta przed @,już sama nie wiem.Doszukuję się wszędzie objawów @ (w poprzednim cyklu byłam pewna że się udało),nie chcę się rozczarować.Już chyba mam urojenia,czuje takie rozpieranie,jakby rozciąganie w podbrzuszu,piersi mnie bolą(już sama nie wiem czy bolą na @ czy na coś innego),wmawiam sobię że to na @.Któraś z Was tak miała?
    tak samo mam co miesiąc i hak co miesiąc zatestowalam i duża jedna kreska więc okres zaraz przyjdzie jak zwykle chwila po teście:(

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ