Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤
Odpowiedz

Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Może lepszy od tych sikancow, ale myślę że beta jest w podobnej cenie???
    No właśnie tak się zastanawiam. U mnie w mieście beta około 35-45 zł kosztuje. Tak z ciekawości spojrzałam, ja tam uważam, że jak ciąża jest to i sikaniec wyjdzie. Oczywiście betę sprawdzam z 2 dniowy orzyrostem, ale to po teście pozytywnym dopiero :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Tutaj masz nasza tabele :)


    1. Kagu3 -👶, Doomi03-? , joana_aska89 -? , Ounai - 🍷
    2.
    3 . Agus92, Laila
    4. Samosiowa88- 🍷
    5. AleOla26
    6. Mrs.C, Biedronka89, Pszczolka36l, izqa88, Annia
    7.
    8. megson91
    9. Turkusowa90, *KasiaS*
    10. Mała_gwiazdka, Kitka87
    11. Mama Alicji, Edyciak
    12.
    13. boo123, Klaudia9212, Sleepyhead, Justyna1719
    14. lorinka9191
    15.
    16.
    17.
    18. KR, Skrzydlata
    19. Niedziela_2007, bebetka.b
    20. MO46IKA, Sylwucha, Ignissa
    21.
    22. motylek1909
    23. StarającaSię
    24.
    25.
    26. Ounai
    27.
    28.
    29.
    30. Lalia
    31.

    Legenda:
    BOBO-👶
    NOWY CYKL-🍷

    Kochana mała pomyłka - ja testuję po przesunięciu owulacji 08.12 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra tak pobieżnie przejrzałam forum, ale i tak bardziej je ogarnę jak pojadą goście.. 😀 Szwagierka jakie już brzusio ma ładne.... Aż jak patrzylam to pozazdriscilam trochę.... I ten widok jak siostrzenica patrzy na bajkę i tuli się do mojego męża....

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Anniu ja sama zbadałam. Robiłam w 3dc: glukozę, insulinę, TSH, ft3, ft4, estradiol, LH, FSH, testosteron i prolaktynę.
    Teraz sama nie wiem co robić, byłam u takiego fajnego ginekologa i on powiedział, że skoro u mnie była ciąża pozamaciczna (2 cs), to nie ma potrzeby badania na razie spraw hormonalnych, męża itp, bo wg niego znaczy to, że problem był z miejscem zagnieżdżenia a cała reszta jest okej. Jeśli w tym cyklu się nie uda to robimy sono HSG w grudniu, jeśli w tym HSG wyjdzie wszystko ok i nadal przez 2-3 cykle nie zajdę to zacznę oznaczać... Sama nie wiem. :/ Boję się tak naprawdę wyniku tego HSG :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 12:28

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Widziakyscie takie coś? Domowy test ciążowy z krwi?

    https://allegro.pl/oferta/test-babycheck-ultraczuly-test-ciazowy-z-krwi-8530525148

    Ja testowałam go w zeszłym cyklu. Wyszła mi druga kreska widoczna gołym okiem, nawet na zdjęciu była ładnie widoczna a beta była negatywna. Z tym, że ja dałam troszkę mniej krwi niż powinno być bo nie mogłam już więcej z palca wycisnąć. Może dlatego wynik był niewiarygodny? Nie wiem, ale ja chyba wolę tradycyjnego sikańca :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 21:09

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Prawdopodobnie 2 dni. Niestety taką ma pracę, że zwykle nie ma problemu żeby wyszedł wcześniej, wziął przepustkę, ale jeśli jest taka potrzeba musi się spakować i lecieć. Najgorsze jest to, że Ci którzy o tym decydują są nieogarnieci i tak właśnie z dnia na dzień często informują. A można było zdecydować wcześniej, bo już od piątku debatuja czy go wysłać czy nie
    Ech, takie nagłe wezwania muszą bardzo dezogranizować życie. Ciężko coś zaplanować jak mogą człowieka w każdej chwili wysłać na delegację na kilka dni. :| Dobrze, że przynajmniej nie są to długie wyjazdy...

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Teraz sama nie wiem co robić, byłam u takiego fajnego ginekologa i on powiedział, że skoro u mnie była ciąża pozamaciczna (2 cs), to nie ma potrzeby badania na razie spraw hormonalnych, męża itp, bo wg niego znaczy to, że problem był z miejscem zagnieżdżenia a cała reszta jest okej. Jeśli w tym cyklu się nie uda to robimy sono HSG w grudniu, jeśli w tym HSG wyjdzie wszystko ok i nadal przez 2-3 cykle nie zajdę to zacznę oznaczać... Sama nie wiem. :/ Boję się tak naprawdę wyniku tego HSG :(

    Myślę, że lekarz dobrze Ci powiedział. Jesteście płodni, tylko może jajowód jest niedrożny. Może być też jak najbardziej drożny tylko po prostu tak się niefortunnie stało 😔

    Annia lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 21:10

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Kochana mała pomyłka - ja testuję po przesunięciu owulacji 08.12 😘
    Już zmieniłam u siebie w tabeli :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Myślę, że lekarz dobrze Ci powiedział. Jesteście płodni, tylko może jajowód jest niedrożny. Może być też jak najbardziej drożny tylko po prostu tak się niefortunnie stało 😔
    Kitko dziękuję za merytoryczne wsparcie. :*

    I właśnie dlatego trochę się boje HSG, bo teraz trochę się łudzę, że oba są drożne. ;) No cóż, ale zawsze lepiej wiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 13:44

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam was w grudniu. Życzę wszystkich w tym świątecznym miesiącu. Wszystkim życzę żeby tak jak się będą zielenić choinki w naszych domach niech tak się zazieleni na w waszych testach. Ja już odliczam czas do zabiegu. Jeszcze 16 dni. Mój M tak mnie wkurwia że hej patrzeć normalnie od jakiś 2 tygodni nie mogę. Wiecznie się czepia mojej mamy. A że jego nie żyje odgryść się nie mogę a miła to ona nie była. Masakra dobrze ze teraz się nie staramy bo nie zniosłabym go.
    Takie mi się dzisiaj żale wylały...

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że nie powinnam ale porównałam po wyschnięciu dzisiejszy test i wczorajszy i na dzisiejszym troszkę jakby ciemniejszy ten cień jest.

    Klaudia9212, nick nieaktualny, Ignissa lubią tę wiadomość

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Tutaj masz nasza tabele :)


    1. Kagu3 -👶, Doomi03-? , joana_aska89 -? , Ounai - 🍷
    2.
    3 . Agus92, Laila
    4. Samosiowa88- 🍷
    5. AleOla26
    6. Mrs.C, Biedronka89, Pszczolka36l, izqa88, Annia
    7.
    8. megson91
    9. Turkusowa90, *KasiaS*
    10. Mała_gwiazdka, Kitka87
    11. Mama Alicji, Edyciak
    12.
    13. boo123, Klaudia9212, Sleepyhead, Justyna1719
    14. lorinka9191
    15.
    16.
    17.
    18. KR, Skrzydlata
    19. Niedziela_2007, bebetka.b
    20. MO46IKA, Sylwucha, Ignissa
    21.
    22. motylek1909
    23. StarającaSię
    24.
    25.
    26. Ounai
    27.
    28.
    29.
    30. Lalia
    31.

    Legenda:
    BOBO-👶
    NOWY CYKL-🍷

    Poproszę na 18.12 :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam jeszcze tak dla sportu facelle (taaak tak wiem facelle bee, ale tylko jego nie było mi szkoda na popołudniowe siku, a byl w domu xD)... I na nim ten cień już bardziej ma jakiś zarys kreski... Tylko teraz się zastanawiam czy coś jest jednak na rzeczy czy to tylko facelle 😂 i jak to czesto ma w zwyczaju, robi w ciula 😂.

    7c9a11296a05.jpg

    6f0d7f8d442e.jpg

    Klaudia9212, nick nieaktualny, Ignissa, megson91 lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 14:35

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi coś tak przebija jutro rano sikaj znowu. ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

    doomi03 lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Zrobilam jeszcze tak dla sportu facelle (taaak tak wiem facelle bee, ale tylko jego nie było mi szkoda na popołudniowe siku, a byl w domu xD)... I na nim ten cień już bardziej ma jakiś zarys kreski... Tylko teraz się zastanawiam czy coś jest jednak na rzeczy czy to tylko facelle 😂 i jak to czesto ma w zwyczaju, robi w ciula 😂.

    7c9a11296a05.jpg

    6f0d7f8d442e.jpg
    Kochana ja tam też coś widzę. Koniecznie powtórz teścik z rana! Kciuki zaciśnięte cały czas 🤞🤞✊✊

    doomi03 lubi tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Zrobilam jeszcze tak dla sportu facelle (taaak tak wiem facelle bee, ale tylko jego nie było mi szkoda na popołudniowe siku, a byl w domu xD)... I na nim ten cień już bardziej ma jakiś zarys kreski... Tylko teraz się zastanawiam czy coś jest jednak na rzeczy czy to tylko facelle 😂 i jak to czesto ma w zwyczaju, robi w ciula 😂.

    7c9a11296a05.jpg

    6f0d7f8d442e.jpg

    Doomi03 trzymam kciuki 😘

    To jutro testujemy razem 😆

    doomi03 lubi tę wiadomość

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2020, 21:27

    doomi03 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ