X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jeśli doszło do owulacji to torbiel raczej nie mógł się zrobić?! Dość mocno go czuję ten jajnik z którego była owu. Nigdy wcześniej nie miałam torbieli.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część. Oficjalnie melduje @. Szczerze jestem zaskoczona że nie jestem w ciąży :( wykres piękny, cienie na testach, a dzis przyszła. No nic. Powodzenia pozostalym i łce na styczeń.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis wiem co czujesz, w poprzednim cyklu też byłam pewna ze to właśnie ten cykl :-( :-( :-(

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dawno okres dostałam, przyszedł dwa dni wcześniej ;-)

  • M-yoko Koleżanka
    Postów: 54 41

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche mnie nie było, problemy zawodowe i ujemne testy sprawiły ze straciłam na wszystko ochotę...ale wrociłam
    anciaa u mnie oodobnie, @ nie ma a powinna być w piatek
    testy zrobione w srode i piatek - oba negatywne

    jeski nie przyjdzie @ to we wtorek ide na bete.
    nie mam żadnych objawow poza kreceniem sie w głowie i strasznymi mdłosciami rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2016, 14:07

    w57vrjjg0c55ux7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z karo_la? Nic nie pisze, testem sie nie chwali...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Mam nadzieje ze Wigilia przebiegla wspaniale i pysznie :) nie robiłam testu gdyż w czwartek i wczoraj miałam rozciągliwy śluz który u mnie zawsze zwiastuje okres. Widoku jednej kreski chyba bym nie zniosła przed przyjsciem rodzenstwa z małymi dziećmi. Czekam zatem na @ :(

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw + bóle miesiączkowe, więc...tylko czekać małpy

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi możecie wpisać @. Mocne bóle okresowe i rozkreacjace się plamienie plus spadek temp mówią wszystko.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :) A ja mam chyba dobrą wiadomość... Chyba jestem w ciąży ! PO ciuchutku się cieszę ale i tak pewności nabiorę dopiero po terminie @ i po becie! :)

    https://naforum.zapodaj.net/b3a1d41d9510.jpg.html

    mika1987, Lola83, anusiak5, Verdure, santoocha, Anna Stesia, Skrzydlata, kaka470, AiCha4811, nowamamusia, anciaa, aria40, InBlue, Molyx, Gosia1989, kania85, Annie1981 lubią tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:*wyraznie widac kreseczke:)))ale masz prezent piekny:)

    Zgredek lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Gratulacje:*wyraźnie widac kreseczke:)))ale masz prezent piękny:)

    Na razie pociuchutku dziękuję :) będę pewna ciąży jak @ nie przyjdzie :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Hej dziewczyny! :) A ja mam chyba dobrą wiadomość... Chyba jestem w ciąży ! PO ciuchutku się cieszę ale i tak pewności nabiorę dopiero po terminie @ i po becie! :)

    https://naforum.zapodaj.net/b3a1d41d9510.jpg.html

    Gratuluje! Cudowny prezent!! Piekna kreska!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolia:) gratulacje z całego serca!!!

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :* Na razie tylko pocichutku się ciesze... Trochę się boje, że @ do mnie zawita i będzie po wszystkim ale w głębi ducha wierzę, że moje maleństwo da radę :)

    AiCha4811, aria40 lubią tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Dziekuje dziewczyny :* Na razie tylko pocichutku się ciesze... Trochę się boje, że @ do mnie zawita i będzie po wszystkim ale w głębi ducha wierzę, że moje maleństwo da radę :)

    Gratulacje! Kiedy masz termin @? Doskonale Cię rozumiem. U mnie też dwie kreski, dziś znów test pozytywny, ale termin wg Ovu jutro (choć mi się wydaje, że dzień dwa wcześniej)... No i się martwię. Dopiero w środę pójdę na betę i będę cokolwiek wiedzieć. Do tej pory stres. W dodatku badalam szyjkę i wydaje mi się, że robi się coraz bardziej otwarta i miękka.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Gratulacje! Kiedy masz termin @? Doskonale Cię rozumiem. U mnie też dwie kreski, dziś znów test pozytywny, ale termin wg Ovu jutro (choć mi się wydaje, że dzień dwa wcześniej)... No i się martwię. Dopiero w środę pójdę na betę i będę cokolwiek wiedzieć. Do tej pory stres. W dodatku badalam szyjkę i wydaje mi się, że robi się coraz bardziej otwarta i miękka.


    Ja mam termin @ na 29 i strasznie się tego boję... Idę na betę we wtorek i zobaczymy co będzie... pewnie wyniki dopiero w środę będą... kurde mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i u Ciebie i u mnie :) Ja nawet mojemu D. jeszcze nie powiedziałam... Jak będę miała pewność to powiem... Kupię buciki i włożę testy do środka :D Chyba chłopina się domyśli o co kaman :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa. Mam na imię Patrycja. Mam już 3 letniego synka. Staramy się od września. 4 dzień nie ma okresu, test negatywny. Czy któraś tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia, rzepakowepole - nie schizujcie się dziewczyny, bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie ok. Nie sprawdzajcie szyjki żeby nie sprowokować niczego.

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Karooolcia, rzepakowepole - nie schizujcie się dziewczyny, bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie ok. Nie sprawdzajcie szyjki żeby nie sprowokować niczego.


    Staram się ale troszkę stresu mam... Trzymajcie za mnie kciuki do 29 aby @ nie pojawiła się :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ