Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jeśli doszło do owulacji to torbiel raczej nie mógł się zrobić?! Dość mocno go czuję ten jajnik z którego była owu. Nigdy wcześniej nie miałam torbieli.

Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Katiś Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część. Oficjalnie melduje @. Szczerze jestem zaskoczona że nie jestem w ciąży :( wykres piękny, cienie na testach, a dzis przyszła. No nic. Powodzenia pozostalym i łce na styczeń.

Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • AiCha4811 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis wiem co czujesz, w poprzednim cyklu też byłam pewna ze to właśnie ten cykl :-( :-( :-(

"Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dawno okres dostałam, przyszedł dwa dni wcześniej ;-)

• M-yoko Koleżanka

Wysłany: 25 grudnia 2016, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche mnie nie było, problemy zawodowe i ujemne testy sprawiły ze straciłam na wszystko ochotę...ale wrociłam
    anciaa u mnie oodobnie, @ nie ma a powinna być w piatek
    testy zrobione w srode i piatek - oba negatywne

jeski nie przyjdzie @ to we wtorek ide na bete.
    nie mam żadnych objawow poza kreceniem sie w głowie i strasznymi mdłosciami rano

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2016, 14:07

w57vrjjg0c55ux7v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z karo_la? Nic nie pisze, testem sie nie chwali...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Mam nadzieje ze Wigilia przebiegla wspaniale i pysznie :) nie robiłam testu gdyż w czwartek i wczoraj miałam rozciągliwy śluz który u mnie zawsze zwiastuje okres. Widoku jednej kreski chyba bym nie zniosła przed przyjsciem rodzenstwa z małymi dziećmi. Czekam zatem na @ :(

• aria40 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw + bóle miesiączkowe, więc...tylko czekać małpy

p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Makowa_Panna Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi możecie wpisać @. Mocne bóle okresowe i rozkreacjace się plamienie plus spadek temp mówią wszystko.

Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Karooolcia :) Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :) A ja mam chyba dobrą wiadomość... Chyba jestem w ciąży ! PO ciuchutku się cieszę ale i tak pewności nabiorę dopiero po terminie @ i po becie! :)

https://naforum.zapodaj.net/b3a1d41d9510.jpg.html

mika1987, Lola83, anusiak5, Verdure, santoocha, Anna Stesia, Skrzydlata, kaka470, AiCha4811, nowamamusia, anciaa, aria40, InBlue, Molyx, Gosia1989, kania85, Annie1981 lubią tę wiadomość

Ignaś ❤ 11.09.2017

👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • mika1987 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:*wyraznie widac kreseczke:)))ale masz prezent piekny:)

Zgredek lubi tę wiadomość

iv09krhme1fe56cn.png

f2w3rjjgc0akmsfq.png

Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Gratulacje:*wyraźnie widac kreseczke:)))ale masz prezent piękny:)

Na razie pociuchutku dziękuję :) będę pewna ciąży jak @ nie przyjdzie :)

Ignaś ❤ 11.09.2017

• Lola83 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Hej dziewczyny! :) A ja mam chyba dobrą wiadomość... Chyba jestem w ciąży ! PO ciuchutku się cieszę ale i tak pewności nabiorę dopiero po terminie @ i po becie! :)

https://naforum.zapodaj.net/b3a1d41d9510.jpg.html

Gratuluje! Cudowny prezent!! Piekna kreska!

Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolia:) gratulacje z całego serca!!!

Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :* Na razie tylko pocichutku się ciesze... Trochę się boje, że @ do mnie zawita i będzie po wszystkim ale w głębi ducha wierzę, że moje maleństwo da radę :)

AiCha4811, aria40 lubią tę wiadomość

Ignaś ❤ 11.09.2017

• rzepakowepole Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Dziekuje dziewczyny :* Na razie tylko pocichutku się ciesze... Trochę się boje, że @ do mnie zawita i będzie po wszystkim ale w głębi ducha wierzę, że moje maleństwo da radę :)

Gratulacje! Kiedy masz termin @? Doskonale Cię rozumiem. U mnie też dwie kreski, dziś znów test pozytywny, ale termin wg Ovu jutro (choć mi się wydaje, że dzień dwa wcześniej)... No i się martwię. Dopiero w środę pójdę na betę i będę cokolwiek wiedzieć. Do tej pory stres. W dodatku badalam szyjkę i wydaje mi się, że robi się coraz bardziej otwarta i miękka.

ex2bvcqgjnvonbri.png

Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Gratulacje! Kiedy masz termin @? Doskonale Cię rozumiem. U mnie też dwie kreski, dziś znów test pozytywny, ale termin wg Ovu jutro (choć mi się wydaje, że dzień dwa wcześniej)... No i się martwię. Dopiero w środę pójdę na betę i będę cokolwiek wiedzieć. Do tej pory stres. W dodatku badalam szyjkę i wydaje mi się, że robi się coraz bardziej otwarta i miękka.

Ja mam termin @ na 29 i strasznie się tego boję... Idę na betę we wtorek i zobaczymy co będzie... pewnie wyniki dopiero w środę będą... kurde mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i u Ciebie i u mnie :) Ja nawet mojemu D. jeszcze nie powiedziałam... Jak będę miała pewność to powiem... Kupię buciki i włożę testy do środka :D Chyba chłopina się domyśli o co kaman :)

Ignaś ❤ 11.09.2017

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa. Mam na imię Patrycja. Mam już 3 letniego synka. Staramy się od września. 4 dzień nie ma okresu, test negatywny. Czy któraś tak miała?

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia, rzepakowepole - nie schizujcie się dziewczyny, bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie ok. Nie sprawdzajcie szyjki żeby nie sprowokować niczego.

Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Karooolcia, rzepakowepole - nie schizujcie się dziewczyny, bądźcie dobrej myśli, wszystko będzie ok. Nie sprawdzajcie szyjki żeby nie sprowokować niczego.

Staram się ale troszkę stresu mam... Trzymajcie za mnie kciuki do 29 aby @ nie pojawiła się :)

Ignaś ❤ 11.09.2017

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego