Forum Starając się - ogólne Grzybica pochwy, a starania
Odpowiedz

Grzybica pochwy, a starania

Oceń ten wątek:
 • vanessa Autorytet
  Postów: 3207 1962

  Wysłany: 18 czerwca 2014, 18:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A robiłyście wymaz z pochwy + antybiogram i antymycogram? dopiero teraz trafiłam na lekarza który najpierw zlecił te badania i wyszło jaki gatunek grzyba, na jakie leki odporny a na jakie wrażliwy i jest czarno na białym czym to leczyć a nie tak jak do tej pory na ślepo a może to a może tamto.

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
 • Ewik Autorytet
  Postów: 2293 1385

  Wysłany: 18 czerwca 2014, 20:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam te badania ale już wyszło szydło z worka,że wszystkie infekcje były od zakażenia układu moczowego gdzie infekcja rozwijała się bezobjawowo na początku dopiero później dała objawy i tak po badaniu posiewu

  mhsv2n0ahsxqjiji.png
 • beszka Autorytet
  Postów: 2285 1443

  Wysłany: 18 czerwca 2014, 20:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja wymazu nie robilam, ale tutaj (w Norwegii) z takimi spr. chodzi sie do ogolnego. mnei nawet lekarka nie zbadala. zapisala lek i tyle. ze wzgl. na potencjalna ciaze wymienilam na caanesten. farmacuetka pow.,ze bezpiecznijeszy w ciazy. oba sa u nas bez recepty. rano po pierwszej dawca bylo duzo lepiej...a teraz znow czuje pieczenie. mam jeszcze jedno op. wiec jesli jutro nie bedzie znacznej poprawy, to wezme.

  ***** Gang 18+ *****
  epAcp2.png

  NO
 • czekajaca000 Koleżanka
  Postów: 47 31

  Wysłany: 6 października 2014, 11:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy biorąc fuconazole (on i ona) można począć chlopca? Czy ten lek zmienia w jakis spodob ph?

  bhywh371ilfltdjs.png
  4c3tflw1301snnns.png[/link]
 • agnes175 Autorytet
  Postów: 615 327

  Wysłany: 29 listopada 2014, 01:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja polecam pliva fem F na grzybka muchomorka ;) zapisała mi go moja gin,ktora powiedziala,ze tylko apteczne plyny sa coś warte a nie drogeryjne,koszt ok 30zł ale mam go od 9mcy i od tamtej pory zero problemu ze swedzeniem czy upławami.Jest jeszcze pliva fem B ale to na bakterie a nie grzybice.

  f2wli09kno5rlzcx.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego