X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne HCG, 27DC
Odpowiedz

HCG, 27DC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga_93 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    to mój pierwszy miesiąc starań, także proszę o wyrozumiałość.

    Mam regularne, 30 dniowe cykle,
    w czwartek (27DC) zrobiłam test HCG, wynik <1,2 (4 dni przed okresem). Wygląda to słabo, jednakże przez moje "objawy" nie daje mi to spokoju.. mianowicie:

    1) bolą mnie piersi (i są widocznie pełniejsze), z czego przed okresem nie bolały mnie nigdy,
    2) ściemniały mi sutki i są bardzo wrażliwe,
    3) w okolicach sutków pojawiły się delikatne żyły,
    4) bodajże z pon na wt w nocy obudził mnie ból jajnika, aż nie mogłam wstać z łóżka,
    5) częściej chodzę do toalety,
    6) zmniejszył mi się apetyt itp

    Nie wiem już, czy to moje urojenia.. W 28 DC robiłam test i wyszedł negatywny. Myślicie, że jest sens powtórzyć badanie? Czy próbować za miesiąc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiekolwiek objawy są wynikiem poziomu hcg lub progesteronu. Jeśli hcg jest na takim poziomie, to objawy funduje Ci progesteron, który najpewniej za chwilę spadnie.


    edit, powtórz test z moczu w dniu spodziewanej miesiączki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 14:01

  • aga_93 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli szanse małe?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_93 wrote:
    Czyli szanse małe?

    Jak beta z krwi ujemna w takim terminie, to raczej niewielkie, chyba że owulacja Ci się z jakiegoś powodu opóźniła.

    Objawy, które opisujesz, są w większości typowe dla drugiej fazy cyklu i właśnie wzrostu progesteronu. Nie ma się co nimi sugerować. Objawy ciążowe, jak już są, pojawiają się nieco później.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 93 tak jak napisala kolezanka wyzej taki wynik bety w tym dniu cyklu powinien byc juz dosyc miarodajny...przykro mi...

    Ze swojego doswiadczenia wiem ze jak sie starasz i bardzo chcesz (zwlaszcza na poczatku drogi) objawow masz bardzo duze i tak piersi wydaja sie pelniejsze, wychodza zylki ktorych wczesniej nie widzialas, chodzisz czesciej siku po prostu zwracasz na to uwage i nietety wbijamy sobie niektore objawy...a tak swoja droga to czestsze wizyty w loalecie sa oczywiscie objawem ciazy ale jest to pozniejszy objaw - wtedy kiedy dzieciatko naciska juz na pecherz - dlatego czesciej sie lata do toalety :D watpie zeby na poczatku:D

    Zycze ci zebys jak najszybciej zaszla w ciaze bez zadnych problemow ale wiekszosci par udaje sie to w pzeciagu 6 - 12 msc staran wiec cierpliwosci :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ