X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Histeroskopia na NFZ-Slask
Odpowiedz

Histeroskopia na NFZ-Slask

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mona894 Przyjaciółka
    Postów: 202 38

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Dostalam skierowanie od ginekologa na histeroskopie po trzech poronieniach. Czy moglybyscie doradzic gdzie zrobię to badanie na NFZ na śląsku? Kiedy dostaje się wynik takiego badania? Jak to wygląda? Dzwoniłam już na raciborska, lubinowa oraz do rudy śląskiej (mam termin na 16.10). Zależy mi na szybszym terminie. Co polecacie?

  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Histeroskopie na NFZ wykonują w klinice Angelius Provita w Katowicach.

  • Mona894 Przyjaciółka
    Postów: 202 38

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janda serio???? A jak tam się dostać? Normalnie dzwonie i umawiam sie? Wiesz może jak długo się czeka na zabieg? Jak długo czeka się na wynik?

  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat ja tam chodze do lekarza, więc on przy mnie dzwonił na oddział i zapisał mnie zabieg . Miałam histeroskopie i laparoskopie. Na zabieg czekała 3 miesiące. Wynik miałam w ten sam dzień. Tam jest, że rano zgłaszasz się na oddział, a w godzinach po południowych wypuszczają do domu

  • Mona894 Przyjaciółka
    Postów: 202 38

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące czeka się na zabieg?? Masakra długo :-( a do kogo chodisz?

  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy długo się czeka. Chodzę do dr Grzegorza Mańki, do niego na wizyty czeka się czasem kilka miesięcy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ