Forum Starając się - ogólne Hormony potwierdzające owulacje - monitoring intepretacja
Odpowiedz

Hormony potwierdzające owulacje - monitoring intepretacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny - lekarka zleciła mi monitoring cyklu poprzez badania krwi (lh, estradiol i FSH:

moje wyniki:
    5 dc
    fsh 5,34
    lh 7,16
    estradiol 40,40

12 dc
    fsh 13,60
    lh 83,50
    estradiol 328,00

czy na tej podstawie mogę stwierdzić owulację?
    Test owu pokazał mi wczoraj i dzisiaj dekilatną drugą kreskę (od listopada mi się to nie zdażyło). Drugi cykl piję też codziennie zioła ojca sroki.

Dajcie nadzieję girls :)

• Ineczka Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak dlugie masz cykle? Potwierdzić owulacje możesz robiąc progesteron po owulacji najlepiej 7dpo albo kilka dni przed owu codziennie żeby zobaczyć jaki jest przyrost ale to i tak nie daje 100 pewnosci chcesz miec pewnosc to tylko monitoring nawet skok temp jak mierzysz nie daje gwarancji owulacji hormony które zbadalas tez niestety nie ale można zobaczyć czy hormony są oki :)

v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego