X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Hormony potwierdzające owulacje - monitoring intepretacja
Odpowiedz

Hormony potwierdzające owulacje - monitoring intepretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jodła30 Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny - lekarka zleciła mi monitoring cyklu poprzez badania krwi (lh, estradiol i FSH:

    moje wyniki:
    5 dc
    fsh 5,34
    lh 7,16
    estradiol 40,40

    12 dc
    fsh 13,60
    lh 83,50
    estradiol 328,00

    czy na tej podstawie mogę stwierdzić owulację?
    Test owu pokazał mi wczoraj i dzisiaj dekilatną drugą kreskę (od listopada mi się to nie zdażyło). Drugi cykl piję też codziennie zioła ojca sroki.

    Dajcie nadzieję girls :)

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak dlugie masz cykle? Potwierdzić owulacje możesz robiąc progesteron po owulacji najlepiej 7dpo albo kilka dni przed owu codziennie żeby zobaczyć jaki jest przyrost ale to i tak nie daje 100 pewnosci chcesz miec pewnosc to tylko monitoring nawet skok temp jak mierzysz nie daje gwarancji owulacji hormony które zbadalas tez niestety nie ale można zobaczyć czy hormony są oki :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ