X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hsg

Oceń ten wątek:
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Hej dziewczyny. Mam stwierdzone PCOS, staramy się 1,5 roku bez efektów i zastanawiam się nad HSG. Mam pytanie, czy skierowanie na badanie bez problemu dostanę od ginekologa gdzie chodzę prywatnie ? Zastanawiam się też czy nie lepiej będzie mi jechać na badanie HSG do białegostoku do kliniki, bo u mnie w mieście w szpitalu strach iść na jakie kolwiek badanie.

    posluchaj jesl lekarz do ktorego chodzisz prywatnie ma podpisana umowe też z NFZ mozesz skorzystac z badania hsg na kase chorych!sama zasugeruj lekarzowi ze przy tak dlugich staraniach należało by wykluczyc zapchane jajowody(ja osobiscie nie myslalam ze moga mnie zapchane jajowody spotkac jako efekt uboczny poronienia) a jednak.
    wiec jak najbardziej nalezy Ci sie to badanie, mnie kosztowal jedyne cewnik do hsg za ok 130z ale to kwestia lekarza...pozdrawiam i porusz ten temat u lekarza nie obawiaj sie. :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • RIP + ? Znajoma
    Postów: 20 16

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze poczytać o Waszych doświadczeniach, ja idę w piątek na "dmuchanko" (słowa mojego lekarza ;) ) jestem już spokojna, zwarta i gotowa. pozdrawiam dziewczynki :)

    gosiunia, Marudaruda lubią tę wiadomość

    It make's me fighter...
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RIP + ? wrote:
    dobrze poczytać o Waszych doświadczeniach, ja idę w piątek na "dmuchanko" (słowa mojego lekarza ;) ) jestem już spokojna, zwarta i gotowa. pozdrawiam dziewczynki :)

    powodzenia kochana :) super dobrych wyników :) <3

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ