Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 11 października 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg
    za bardzo pod światło. może inaczej zrobić? połóż i zrób z góry

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 października 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    za bardzo pod światło. może inaczej zrobić? połóż i zrób z góry
    Jak zrobiłam z góry to nie widać… niestety aparat tego nie wychwytuje

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 11 października 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 biedactwo 😔 zdrowiej szybciutko 💛

    Madziq6 lubi tę wiadomość

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 11 października 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg

    Kochana powtórz jutro z rana. 😘

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 11 października 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Jesteś pod opieką endo?
    Póki co nie. Nie robiłam też do tej pory badań żadnych hormonalnych oprócz podstawowego TSH które wyszło w normie (1 z kawałkiem o ile dobrze pamiętam). Czytałam też że po poronieniu powinnam się wstrzymać z badaniami hormonów na jakiś czas bo będą niemiarodajne.

    W zazadzie to dopiero zaczynam jakiekolwiek badania. Po pierwszym poronieniu wszyscy lekarze przekonywali mnie, że nie ma sensu nic badać.

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 11 października 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg
    Widzę delikatną druga kreskę bez negatywu 🤩🤩

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • PaniJulietta Autorytet
    Postów: 309 449

    Wysłany: 11 października 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety 🐒🐒🐒 miałam nadzieję...

    29 👱‍♀️
    31 👨‍🦱

    starania od 02.2022 👶

    Suple 👱‍♀️: inozytol, olej z wiesiołka, zioła ojca sroki, pregnastart

    Suple 👨‍🦱: kwasy omega 3, wit D

    🍀✊
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 11 października 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg

    Ja póki co nic nie widzę ale jest jeszcze wcześnie 😊 powtórz jutro to może moje ślepe oko coś wypatrzy 😁😁

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 października 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam z góry, kurczę ciężko to złapać aparatem. Polecam mocno przybliżyć bo zrobiłam za daleko zdjęcie 😂
    AD5-C771-A-6797-49-DF-AD59-D105-F9-B9-BEE7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2022, 18:39

    Niaha, SandraH.97, siesiepy, Nataliii, 2+3, Namisa, Poziomka9204, Anett93 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • PaniJulietta Autorytet
    Postów: 309 449

    Wysłany: 11 października 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy miesiąc i znowu będę ja. Mam wrażenie że wy wszystkie na około też już zachodzicie, a zostaje ja.
    Odezwę się za kilka dni. Trzymam kciuki za Was! 🍀

    29 👱‍♀️
    31 👨‍🦱

    starania od 02.2022 👶

    Suple 👱‍♀️: inozytol, olej z wiesiołka, zioła ojca sroki, pregnastart

    Suple 👨‍🦱: kwasy omega 3, wit D

    🍀✊
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 11 października 2022, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster
    Coś majaczy, a jakże! Oby ktoś! ✊🏻

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 11 października 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg
    Coś jakby . Bardziej od dołu. Do powtórki:*✊
    Ale na tym drugim nie widać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2022, 18:30

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 11 października 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster coś widzę🍀💚🤞

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 11 października 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, ja widzę. Oby po dosikaniu w kolejnych dniach nie było wątpliwości!

    PaniJulietta, ja też zostaje. Przez to, że męża nie ma w okolicach owu to nawet nie mam szanse na pelnoprawne starania 😔!

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 11 października 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przestańcie już robić te facelle. Kupcie bobotest w rosmanie, on wyłapuje naprawdę małe bety. Mówię to z doświadczenia.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 października 2022, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Dziewczyny, przestańcie już robić te facelle. Kupcie bobotest w rosmanie, on wyłapuje naprawdę małe bety. Mówię to z doświadczenia.
    Ja używam facelle od 5 miesięcy i póki co nigdy mnie nie oszukały.. uważam ze są dobre

    MalaEw, SandraH.97, Putka2022, Karo1234 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 11 października 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg

    Widzę coś jak przyblizylam. Jutro proszę ładnie dosikać z rana. ❤️

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 października 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🥺🥺 czyli nie mam zwidów. Ta kreseczka jest cieniutka jak włosek, mam nadzieje ze to nie jest oszukaniec. Jutro sikam ✊

    Niaha, MalaEw, Madziq6, SandraH.97, siesiepy, Nataliii, czarneniebo, Putka2022, Amunicja, 2+3, Poziomka9204, Anett93 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 11 października 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dzięki dziewczyny 🥺🥺 czyli nie mam zwidów. Ta kreseczka jest cieniutka jak włosek, mam nadzieje ze to nie jest oszukaniec. Jutro sikam ✊
    Trzymam kciuki 🤞🤞🤩

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 11 października 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziewczyny majaczy coś? 🥺Czy to po prostu ja na siłę chce tam widzieć dwie kreski? Zdjęcie zrobione minutę po wykonaniu testu. Proszę o absolutną szczerość.
    F98-FB87-D-B920-47-EF-BFA1-153-F814-C0-A9-D.jpg

    Ja widzę cień także dosikaj rano ^^ 😊

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ