Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17994

    Wysłany: 18 października 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    kurde laby ogarnęłam a 1 fazy cyklu nie, ah ten pośpiech :D

    Powinnaś zdążyć jak nie pyknie. A jak pyknie to OF chyba nie będzie miało Ci za zle. 😁

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 października 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:59

    siesiepy, oloska lubią tę wiadomość

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 18 października 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oloska, wyniki cacy, tylko rzeczywiście z Bromergonem pewnie warto już przystopować. Pokaż endokrynologowi na kolejnej wizycie 😁

    oloska, czarneniebo, inome, siesiepy lubią tę wiadomość

  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 18 października 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję ❤️

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 18 października 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za te posty o badaniach z ovu !
    Zapisana w jednym i drugim ! :)
    Powinnam się załapać na te z pierwszej fazy cyklu.. dziś 4dc :)
    Nie odzywam się nic bo nie mam nic mądrego do powiedzenia czekam na wizytę w następny czwartek na monit :)

    Pytaliście jak moja kostka.. nabiera kolorów!
    O proszę ! Chociaż dziś już lepsza :)

    93-CED0-A5-FAC3-4-A30-BCE2-1984-CC9-C17-A9.jpg

    Niaha, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 18 października 2022, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 15 dni po poronieniu, beta spadła do 8 i chyba nawiedziła mnie znowu owulacja. Od dwóch dni śluz rozciągliwy, gdzie zwykle prawie go nie mam i dziś ciągnie mnie lewy jajnik. Wydawało mi się że dodatnia beta blokuje owulację 🤔

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Jemarta Przyjaciółka
    Postów: 106 118

    Wysłany: 18 października 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Testy owulacyjne na 100% nie potwierdzą ci owulacji. Chyba tylko monitoring daje gwarancję czy owulacja była czy nie. Ale na pewno są pomocne. Mi w połączeniu z mierzeniem temperatury + obserwacja objawów takich jak kłucie jajników się sprawdzało. Trzeba też trafić na swoje testy :) Niektóre są czulsze inne mniej. Mi np. testy z domowe laboratorium się sprawdzały, a wiele dziewczyn mówiło, że im są za czułe. Wyrzut LH potrafi być krótkotrwały albo niewielki i testując np. raz dziennie można przegapić. U mnie właśnie chyba tak jest. W cyklu ciążowym testowałam jakimiś randomowymi testami z allegro i piku nie wyłapałam. Według instrukcji, żaden z testów nie był pozytywny, ale widziałam tendencję, że najpierw cieminały i nagle zrobiły się znów jasne.

    Natalii bardzo dziękuję Ci za tą odpowiedź! A także za info odnośnie elektroniczne vs paskowe, nawet nie miałam wiedzy że mamy taki wybór. Dzięki wielkie dziewczyny!

    Nataliii lubi tę wiadomość

    👩🏼32;
    IX 22 BMI 25.2
    XI 22 BMI 24.24
    nadciśnienie
    💊 Ovarin, Dopegyt, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez , wit. C

    👨🏽33
    IV 22: morfologia 1%, mało żołnierzyków
    XII 22: kolejne bad.
    💊 Folandrol, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez, Wit. C
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 18 października 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze aplikacja Premom, która na podstawie zdjęc testów pomaga oceninc czy to pik ;) . Osobiście nie korzystałam,ale widziałam że na forum kilka dziewczyn używało

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 18 października 2022, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że Wam się przyda ;) zawsze to kasa w kieszeni przy diagnostyce. Powodzenia 💗

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Nieboraczek Debiutantka
    Postów: 15 33

    Wysłany: 18 października 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Jest jeszcze aplikacja Premom, która na podstawie zdjęc testów pomaga oceninc czy to pik ;) . Osobiście nie korzystałam,ale widziałam że na forum kilka dziewczyn używało

    W tym cyklu sprawdzałam z ciekawości jak działa, wydaje mi się, że całkiem nieźle interpretuje kreski. Zastanawiam się tylko jak jest ze światłem - czy zmiana światła przy zdjęciu nie będzie wpływała na porównywanie testów przez aplikację

    👩🏻 27 lat

    ❌ AMH 0,059 ng/ml
    ❌ FSH - czasem 12, czasem 25 mIU/ml
    ✅ LH, prolaktyna, progesteron, estradiol

    ❌ Hashimoto
    TSH - 0,08 ➡️ redukcja dawki, zobaczymy 🙈

    💊 Lametta, Ovitrelle, Luteina, Euthyrox, Pregna Start
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 18 października 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra jestem już po wizycie i mam mieszane uczucia 😥😥na USG jest widoczny narazie tylko pęcherzyk bez zarodka ginekolog twierdzi że to wczesna ciąża może jeszcze nie być oraz że ma w gabinecie słabszy sprzęt więc niewidzi zarodka...przy pęcherzyku mam krwiaka więc mam brać luteinę kolejna wizyta dopiero 2 listopada ale 27mego mam przyjść na samo USG na ten lepszy sprzet. Kazał się niemartwic i czekać na rozwój. Krwiakiem się niemartwie bo poprzednio też miałam ale szczerze martwi mnie to że pęcherzyk jest pusty a przecież według apek mam już 6+4tc mam mieszane uczucia 😭😭

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 października 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:59

  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 18 października 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieboraczek wrote:
    W tym cyklu sprawdzałam z ciekawości jak działa, wydaje mi się, że całkiem nieźle interpretuje kreski. Zastanawiam się tylko jak jest ze światłem - czy zmiana światła przy zdjęciu nie będzie wpływała na porównywanie testów przez aplikację
    Raczej nie powinno. Na mój rozum to porównuje stosunek ciemności dwóch kresek z tego samego zdjęcia, więc jak zdjęcie będzie nieco ciemniejeszcze to obie kreski testowa i kontrolna będą ciemniejsze :D
    Też planuje zacząć używać jak już wrócimy do starań pełną parą :)

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 18 października 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 przytulam mocno 🥺

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17994

    Wysłany: 18 października 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Dzięki dziewczyny za te posty o badaniach z ovu !
    Zapisana w jednym i drugim ! :)
    Powinnam się załapać na te z pierwszej fazy cyklu.. dziś 4dc :)
    Nie odzywam się nic bo nie mam nic mądrego do powiedzenia czekam na wizytę w następny czwartek na monit :)

    Pytaliście jak moja kostka.. nabiera kolorów!
    O proszę ! Chociaż dziś już lepsza :)

    93-CED0-A5-FAC3-4-A30-BCE2-1984-CC9-C17-A9.jpg

    Czyli wkraczasz w fazę tęczy. 😎

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17994

    Wysłany: 18 października 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieboraczek wrote:
    W tym cyklu sprawdzałam z ciekawości jak działa, wydaje mi się, że całkiem nieźle interpretuje kreski. Zastanawiam się tylko jak jest ze światłem - czy zmiana światła przy zdjęciu nie będzie wpływała na porównywanie testów przez aplikację

    Ja w różnym świetle próbowałam robić jeden test, pod różnymi kątami, na różnych podłożach i jeżeli już jakas różnica jest to praktycznie kosmetyczna w wyniku.

    Nataliii lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 18 października 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Jestem załamana 😔 Z nasieniem mojego męża dzieje się coś niedobrego. Dzisiejsza konsystencja mnie bardzo zaniepokoiła. Nie wiem co robić, a urolog dopiero 2 listopada. Czuję się taka bezradna. Do momentu rozpoczęcia starań jakoś wszystko było okej. Boję się kolejnych badań, wyników, antybiotykoterapii i tego, że nigdy się nam nie uda 😭
    Jeśli mogę zapytać lub gdzieś pominęłam informacje to przepraszam... Jaka była ta konsystencja, że cię zaniepokoiła?

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Brunetkaa Autorytet
    Postów: 364 375

    Wysłany: 18 października 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Cudownie!!!!!!!!!
    Beta chyba niska.. Niecałe 88. Zakres niby od 202..
    Progesteron ładnie nawet 28.32 ( w 1 trymestrze od 2.8 do 147,3)
    Co o tym myśleć ...?

    21.08.2021💒
    Starania od Styczeń 2021

    10.08.22💔
    16.10.22 ⏸
    18.10.22 - Beta 87,73; Prog.28,32
    20.10.22 Beta 264,12 przyrost203,4%
    25.10.22 - Progesteron 20,3 😶
    26.10.22 widoczny pęcherzyk w dobrym miejscu. Duphaston 2X1
    9.11.22 mamy ❤ 140 uderzeń. 0.72 cm szczęścia 🥰
    29.11. 22 szpital - krwawienie. Dzidzia cała o tydzień starsza (11tydzien), serducho 160 ❤
    07.12.22- 4centrymetrowy maluch na pokładzie. Kolejny krwiak z tendencją do ponownego opróżnienia 😖
    14.12.22 Prenatalne- 6,12cm małej Damy😻niskie ryzyka 💓
    28.12.22. -100gramowe bobo 😍 plamienia
    5.01.23- 137gram córci🥰
    2.02.23 - 300g 😍
    10.02.23 - 370 g. Stuprocentowej dziewczynki 👨‍👩‍👧
    09.03.23 - 720 g 🥰
    30.p3.23 -1190g


    Pueria Duo ,Magnezin 3x1
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17994

    Wysłany: 18 października 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 wrote:
    Dobra jestem już po wizycie i mam mieszane uczucia 😥😥na USG jest widoczny narazie tylko pęcherzyk bez zarodka ginekolog twierdzi że to wczesna ciąża może jeszcze nie być oraz że ma w gabinecie słabszy sprzęt więc niewidzi zarodka...przy pęcherzyku mam krwiaka więc mam brać luteinę kolejna wizyta dopiero 2 listopada ale 27mego mam przyjść na samo USG na ten lepszy sprzet. Kazał się niemartwic i czekać na rozwój. Krwiakiem się niemartwie bo poprzednio też miałam ale szczerze martwi mnie to że pęcherzyk jest pusty a przecież według apek mam już 6+4tc mam mieszane uczucia 😭😭

    Madziq, a nie masz możliwości pójść gdzie indziej na USG jutro? Dla własnego spokoju? Może to faktycznie wina sprzętu? A może ciąża jednak trochę wolniej się rozwija i nadrobi potem. 🤞

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17994

    Wysłany: 18 października 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Jestem załamana 😔 Z nasieniem mojego męża dzieje się coś niedobrego. Dzisiejsza konsystencja mnie bardzo zaniepokoiła. Nie wiem co robić, a urolog dopiero 2 listopada. Czuję się taka bezradna. Do momentu rozpoczęcia starań jakoś wszystko było okej. Boję się kolejnych badań, wyników, antybiotykoterapii i tego, że nigdy się nam nie uda 😭

    Kurcze. Nie wiem. Nie pomogę. Nie znam się na nasieniu. 😔 A co dostrzegłas tam niepokojącego?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ