Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 22 października 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój to całkiem całkiem wygląda, nawet lepiej niż te co oglądałam. A co jak owu była w 14-18dc? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2022, 21:19

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 22 października 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Twój to całkiem całkiem wygląda, nawet lepiej niż te co oglądałam. A co jak owu była w 14-18dc? :D
    To myślę że test juz powinien wyjsc ladny a nie taki bladzioch hahaha
    Poza tym byłam u tej ginekolog w 26dc i mowila ze było trochę płynu jeszcze

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 22 października 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    To myślę że test juz powinien wyjsc ladny a nie taki bladzioch hahaha
    Poza tym byłam u tej ginekolog w 26dc i mowila ze było trochę płynu jeszcze
    A nie spojrzałam na daty. A pokaż dalszą część wykresu. 😁

    Edit: kurna ale mnie teraz jajnik zaczął kłuć. Normalnie jak na zawołanie. Dziad. Żeby jeszcze coś z tego wynikalo. 🤕

    Edit2: a jesteś w stanie mniee dodać z tamtego konta do przyjaciółek? 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2022, 21:30

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 22 października 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    A nie spojrzałam na daty. A pokaż dalszą część wykresu. 😁

    Edit: kurna ale mnie teraz jajnik zaczął kłuć. Normalnie jak na zawołanie. Dziad. Żeby jeszcze coś z tego wynikalo. 🤕

    Edit2: a jesteś w stanie mniee dodać z tamtego konta do przyjaciółek? 🤗

    Wiesz co nie mierzyłam już temp
    Screenshot-20221022-213337-Ovu-Friend.jpg
    Mogę cię dodać ale nic tam nie ma haha.
    To ja trzymam kciuki zeby te kłucia to było to

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 22 października 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Wiesz co nie mierzyłam już temp
    Screenshot-20221022-213337-Ovu-Friend.jpg
    Mogę cię dodać ale nic tam nie ma haha.
    To ja trzymam kciuki zeby te kłucia to było to

    Wiesz co, patrząc na ostatni dzień dobrego śluzu i to plamienie z wczoraj, może tak na dobrą sprawe miałaś pozna owu, późne zagnieżdżenie i teraz wykryło jakąś małą betę? Nie chce dawać nadziei oczywiście, ale to nie takie nieprawdopodobne.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 22 października 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro się wszystko okaże. Bo tak naprawdę teraz to może iść w dwe strony a nie mam na nic wpływu;)

    siesiepy, Anett93, Ancalime lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 22 października 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Jutro się wszystko okaże. Bo tak naprawdę teraz to może iść w dwe strony a nie mam na nic wpływu;)

    Ja trzymam kciuki. 🤞

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Brunetkaa Autorytet
    Postów: 364 375

    Wysłany: 22 października 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Zrobiłabym
    Trzymam kciuki. Wczesną ciąża 🤞

    siesiepy lubi tę wiadomość

    21.08.2021💒
    Starania od Styczeń 2021

    10.08.22💔
    16.10.22 ⏸
    18.10.22 - Beta 87,73; Prog.28,32
    20.10.22 Beta 264,12 przyrost203,4%
    25.10.22 - Progesteron 20,3 😶
    26.10.22 widoczny pęcherzyk w dobrym miejscu. Duphaston 2X1
    9.11.22 mamy ❤ 140 uderzeń. 0.72 cm szczęścia 🥰
    29.11. 22 szpital - krwawienie. Dzidzia cała o tydzień starsza (11tydzien), serducho 160 ❤
    07.12.22- 4centrymetrowy maluch na pokładzie. Kolejny krwiak z tendencją do ponownego opróżnienia 😖
    14.12.22 Prenatalne- 6,12cm małej Damy😻niskie ryzyka 💓
    28.12.22. -100gramowe bobo 😍 plamienia
    5.01.23- 137gram córci🥰
    2.02.23 - 300g 😍
    10.02.23 - 370 g. Stuprocentowej dziewczynki 👨‍👩‍👧
    09.03.23 - 720 g 🥰
    30.p3.23 -1190g


    Pueria Duo ,Magnezin 3x1
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 22 października 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o intensywnych treningach w czasie potencjalnego zagnieżdżenia? 🤔
    A jakie to intensywne treningi, co dokładnie robisz? 😊 pewnie nie jedna dziewczyna trenowała w okresie starań.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 23 października 2022, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @naszcud no czekam na wyniki
    @siesiepy ja sienie zdzwie jak ty szybciej od innych polecisz z tymi górami i dolinami
    ja ze zości chyba zagryze kogoś. wczoraj plamienie chwilę i przeszło.dzisiaj rano patrzę- ok plamienie. cośzostaje na papierze, jakby więcej niż wczoraj. już zadowolona że jednak sie małpa rozkręci. ale niestety. wieczór przyszedł i dupa, no praktycznie nic. jezu jak mnie to wkurza masakrycznie. już mogłaby przyjśc normalnie,minąć i byloby spokojnie...

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 23 października 2022, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    @naszcud no czekam na wyniki
    @siesiepy ja sienie zdzwie jak ty szybciej od innych polecisz z tymi górami i dolinami
    ja ze zości chyba zagryze kogoś. wczoraj plamienie chwilę i przeszło.dzisiaj rano patrzę- ok plamienie. cośzostaje na papierze, jakby więcej niż wczoraj. już zadowolona że jednak sie małpa rozkręci. ale niestety. wieczór przyszedł i dupa, no praktycznie nic. jezu jak mnie to wkurza masakrycznie. już mogłaby przyjśc normalnie,minąć i byloby spokojnie...

    Dwa cykle temu tak 3 dni mnie @ zwodziła. :p
    I polecę chyba w przepaść. 😂

    PS Patrzcie jaki mamy fajny post na pierwszej stronie (tak, chwalę się 😎).

    Anett93, Ancalime, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra H, bardzo dobry pomysł! Kradniemy Choco statystyki 😈😂

    NaszCud, ja też skreśliłam cykl od początku 😂 a tu proszę, bliźniaczko cyklowa, obyś do końca nią była 😏❤️
    Ps tak jakby już w 14 dc coś się działo trochę 🤞

    Lipcowa, niby nie ma jakotakich przeciwskazan, nawet bym się zastanowiła czy nie wspomaga, bo po bardzo intensywnych ćwiczeniach organizm jest osłabiony i może nie "walczyć" z zarodkiem,z drugiej jednak strony są tam zapewne duże czynniki mechaniczne (skurcze, napięcia). Chyba bym raczej dla bezpieczeństwa lekki/średniolekki wysiłek wybrała. Ale ciekawy temat, zgłębię go na pewno 👍

    Edit: Siesiepy, elegancko!🔥 Teraz tylko niech ktoś nowy spróbuje wejść na grupę i zapytać o coś co jest na 1szej stronie 👿🙊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 00:34

    siesiepy, Poziomka9204, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 23 października 2022, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dwa cykle temu tak 3 dni mnie @ zwodziła. :p
    I polecę chyba w przepaść. 😂

    PS Patrzcie jaki mamy fajny post na pierwszej stronie (tak, chwalę się 😎).

    Jesteś genialna! <3

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 23 października 2022, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dwa cykle temu tak 3 dni mnie @ zwodziła. :p
    I polecę chyba w przepaść. 😂

    PS Patrzcie jaki mamy fajny post na pierwszej stronie (tak, chwalę się 😎).
    Jest co chwalić. Mam nadzieję że u mnie też się rozwinie bo 37 DC to mój życiowy rekord. Ale wkurwiajacy strasznie. Bo nawet chcąc badać hormony - uj wie kiedy.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Agwinka Ekspertka
    Postów: 243 415

    Wysłany: 23 października 2022, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Trzymam kciuki za testujace z dziś.
    Życzę samych 2 kresek 🤞🤞🤞

    Czekam na wyniki NaszCud🤞🤞🤞

    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 23 października 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agwinka wrote:
    Cześć
    Trzymam kciuki za testujace z dziś.
    Życzę samych 2 kresek 🤞🤞🤞

    Czekam na wyniki NaszCud🤞🤞🤞

    Dołączam się, też trzymam kciuki :)

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Atram30 Koleżanka
    Postów: 41 89

    Wysłany: 23 października 2022, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud od rana sprawdzam czy jest już info od Ciebie ✊🍀
    Wszystkie dziewczyny z 🐵 tulę i wierzę, że następny cykl będzie tym wyczekanym ⏸️🧡
    Ja też w oczekiwaniu na 🐵, czuję się jak co miesiąc więc nie mam złudzeń na szczęśliwe wiadomości, dodatkowo coś chorobowego mnie łapie chyba 😐
    Uciekam na zajęcia, a Wam życzę dobrej niedzieli 🙂☘️

    justme lubi tę wiadomość

    💑 10.2017
    ⛪ 07.2021
    starania o pierwsze 👶 od 03.2022

    👩‍🦰 30l.
    👉 cykle regularne
    👉 badania hormonalne ✔
    💊 wit. D3, kwas foliowy, magnez

    👨 33l.
    👉badanie nasienia ✔
    👉zdrowy tryb życia
    💊 Fertistim Men, wit. D3, magnez, cynk

    10.2022 monitoring
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz Cud czekamy dzielnie 🤞🍀

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jesteście:* ale nie ma jeszcze wyników.
    Czuje trochę jakbym okresu miala dostać . Ojj chyba będzie twarde ładowanie po becie ;p

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 23 października 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje biel na teście:( Mogłam się tego spodziewać bo nie bolały mnie wcale piersi.Mam wyrzuty sumienia że za rzadko się staraliśmy a w moim wieku każdy cykl jest cenny.Boje się też, że w wyniku łyżeczkowania coś mogło się zepsuć np jajowody mogły się zatkać.Odstawiam Duphaston i czekam na małpę.Następny cykl będę też stymulować Aromkiem.Tym razem musi się udać!

‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ