Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna wrote:
    Dziewczyny melduje biel na teście:( Mogłam się tego spodziewać bo nie bolały mnie wcale piersi.Mam wyrzuty sumienia że za rzadko się staraliśmy a w moim wieku każdy cykl jest cenny.Boje się też, że w wyniku łyżeczkowania coś mogło się zepsuć np jajowody mogły się zatkać.Odstawiam Duphaston i czekam na małpę.Następny cykl będę też stymulować Aromkiem.Tym razem musi się udać!
    Tule mocno i trzymam kciuki aby następny cykl byl wasz. Najgorszej człowiek żałuję jak się nie uda wiedząc że nie wykorzystało się cyklu w 100% my tak mieliśmy nie raz

    StaraniowaOna lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 23 października 2022, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozkręca się 🐒 Cykl był wakacyjny i takim pozostał. Też nie ❤️ wystarczająco.. :(

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 23 października 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi, Staraniowaona - przytulam za biel i rozkręcająca się małpę 😟🤗
    Staraniowaona o jajowody nie masz się co martwić, ten zabieg w nie nie ingeruje. Po łyżeczkowaniu istnieje niewielkie ryzyko uszkodzenia macicy, pojawienia się blizn czy zrostów w jej obrębie, co w efekcie zmniejsza zdrową przestrzeń w której miałby zagnieździć się zarodek. Ale to jest niewielkie ryzyko, po poprawnie wykonanym zabiegu powinno być wszystko w porządku. Trzymam kciuki za kolejny cykl 🤞🍀
    NaszCud czekamyyy 🍀🤞🤞🤞🤞💚

    StaraniowaOna, Bambi92 lubią tę wiadomość

  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 23 października 2022, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jedyna ! Namisa jesteś tu naprawdę niemożliwa 😱
    Ja tu błądzę jak dziecko we mgle !
    A spróbuj od nas z listopada sobie pójść to znajdę Cię gdziekolwiek będziesz/ jesteś ! 🤗

    Cudek ja już też na baczność !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 08:06

    Namisa, Poziomka9204, Lipcowa, siesiepy, Kil lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma ech.. nie lubię w tym alabie robić

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 23 października 2022, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Matko jedyna ! Namisa jesteś tu naprawdę niemożliwa 😱
    Ja tu błądzę jak dziecko we mgle !
    A spróbuj od nas z listopada sobie pójść to znajdę Cię gdziekolwiek będziesz/ jesteś ! 🤗

    Cudek ja już też na baczność !

    Nigdzie się nie wybieram 😍😍😍😍 Mam nadzieję pozostać w roli rozsiewajacej na wszystkie strony świata wirusy mamasity 😁🦠🤰

    Agwinka, Cotakoza, MalaEw, Ancalime, Mart768, Poziomka9204, Anett93, agentka93, Vivico, Emka06, Nataliii, 2+3, Lipcowa, siesiepy, Kil lubią tę wiadomość

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5515 6253

    Wysłany: 23 października 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy 👏🏻👏🏻 Dobra robota

    Namisa, siesiepy lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 23 października 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy brawo!

    Cud - ja również czekam z niecierpliwością. Bol brzucha nie musi zwiastować okresu 😉

    Bambi i Staraniowa - bsrdzo mi przykro i trzymam kciuki za kolejny cykl.

    Bambi92, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 23 października 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud, czekamy 🤞 Ten Alab to jakiś felerny 😥

    Siesiepy, super info ❤️

    Staraniowaona, Bambi tulę mocno ❤️
    My niby ❤️ co drugi dzień, a i tak nie wyszło. 🤷‍♀️ Nie obwiniajcie się, ważne, że wykorzystaliście tyle ile mogliście, nie zawsze są możliwości i chęci na więcej.

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 października 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel, ale może za wcześnie się wytestowałam. Trzy dni do planowanej @, no i może największą głupota, ale test był krótko po terminie, wierzycie że mogło mieć to wpływ na wynik? 🤣

    Jestem trochę w kropce, bo ciąża rozwiązałaby mi temat obecnej pracy, nie wyrobie tam za długo. 😭

    Ps. A jakiś dobry ginekolog w Poznaniu lub okolicach, który porządnie się mną zajmie i wyśle na dodatkowe badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 09:01

    Eniana lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 23 października 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud, czekamy tu i razem z Tobą psioczymy na Alab!

    Siesiepy, Twój post (i ogólnie prowadzenie wątku!) robią wrażenie 💪🏼.

    Namisa, dobrze, że nie planujesz nas opuszczać 🥰. Musiałabym wspomóc Cotakoza w poszukiwaniach 😁. Dziękujemy, że nas tak wspierasz swoją wiedzą.

    Bambi, staraniowaona - tulę. Kolejny miesiąc jest nasz!

    A mi załączają się beznadziejne myśli, typowe chyba dla każdej staraczki - a co jak plemniory starego okażą się supermocne i przetrwają te 4 dni (nigdy nie przetrwały do tej pory). A co jak owu jednak była i przyszła wcześniej (haha) i standardowe - po cholerę odwołałam ten monitoring, mówiąc sobie yolo, szkoda czasu 🤦🏻‍♀️. Dobrze, że ovufriend daje te badanie, będzie przynajmniej wiadomo czy owulka się potencjalnie odbyła 😀.

    Z plusów to dziś cheat day, zabieram młoda na pizzę i jakiś deser. Chodzi za mną tiramisu!

    Namisa, Bambi92, Beezi, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 23 października 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy- dobra robota! 👏 Ty czujesz cza-cze w tym 😬

    Staraniowa, Bambi, Bezimienna przykro mi. Wiem doskonale co czujecie :/

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 października 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    Siesiepy- dobra robota! 👏 Ty czujesz cza-cze w tym 😬

    Staraniowa, Bambi, Bezimienna przykro mi. Wiem doskonale co czujecie :/

    Ja sobie już nie robię nadziei, mimo że do terminu @ dwa dni. Ale chętnie przejdę się do lekarza, który po prostu mną się porządnie zajmie. Polećcie kogoś, plis 😝.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 23 października 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna wrote:
    Dziewczyny melduje biel na teście:( Mogłam się tego spodziewać bo nie bolały mnie wcale piersi.Mam wyrzuty sumienia że za rzadko się staraliśmy a w moim wieku każdy cykl jest cenny.Boje się też, że w wyniku łyżeczkowania coś mogło się zepsuć np jajowody mogły się zatkać.Odstawiam Duphaston i czekam na małpę.Następny cykl będę też stymulować Aromkiem.Tym razem musi się udać!
    Tulę i powodzenia w kolejnym cyklu 🤞🤞❤️

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 23 października 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    U mnie rozkręca się 🐒 Cykl był wakacyjny i takim pozostał. Też nie ❤️ wystarczająco.. :(
    Tulę ❤️

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 23 października 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z Poznania, mogę Ci polecić mojego lekarza, chociaż on jest dla mnie osobiście trochę zbyt chłodny. Ale podobno z niepłodnością sobie świetnie radzi. Napis na priv 😉

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 października 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Ja też jestem z Poznania, mogę Ci polecić mojego lekarza, chociaż on jest dla mnie osobiście trochę zbyt chłodny. Ale podobno z niepłodnością sobie świetnie radzi. Napis na priv 😉
    Dodałam cię do przyjaciółek, ale nie mogę znaleźć gdzie mogę wysłać wiadomość. 🙈

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5515 6253

    Wysłany: 23 października 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    U mnie biel, ale może za wcześnie się wytestowałam. Trzy dni do planowanej @, no i może największą głupota, ale test był krótko po terminie, wierzycie że mogło mieć to wpływ na wynik? 🤣

    Jestem trochę w kropce, bo ciąża rozwiązałaby mi temat obecnej pracy, nie wyrobie tam za długo. 😭

    Ps. A jakiś dobry ginekolog w Poznaniu lub okolicach, który porządnie się mną zajmie i wyśle na dodatkowe badania?

    Czytałam dobre opinie o dr Andrzeju Breborowiczu,
    Jeśli ktoś z dziedziny naprotechnologii to Laura Grześkowiak.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud, to po co dają te terminy! 👿

    Staraniowa, Bambi, przykro mi 😔

    Bezimienna, to czekamy na re testy 😁 Wydaje mi się, że jak krótko po terminie to nie będzie mieć wpływu, choć po coś są te terminy.

    Ancalime, zazdroszczę cheat day-a😂
    Kciuki za pływaków 😏

    Edit:
    Naprawdę mam ochotę na chipsy i frytki, a tu nie można 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 09:49

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tule za biel :( przykro mi
    U mnie nadal brak wyników

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ