Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 23 października 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik

    Ojej tulę najmocniej, nienawidzę testów oszustów 🤬😡

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 października 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik

    Przykro mi 🥺

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 23 października 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud, bardzo mi przykro 🥺💔

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, jak ja dawno nie jadłam domowych! Z 10 lat? Może nawet więcej? Ahh teraz jeszcze bardziej mi ślinka cieknie 🙈

    Bezimienna, wielu nas też tak ma, a to coś czego się nie zmieni, to ten czas właśnie 😶

    Nasz Cud, czyli się potwierdzą, facelle oszukują 🤬 bardzo mi przykro 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 10:51

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A6 negatywna beta jest. Czułam ale mowie ta kreska wyszla of razu xd No cóż. Szkoda . Mąż się ucieszył ze bedxie bobo

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 października 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik

    Listopad będzie twój ;), głowa do góry, trzymam za Ciebie kciuki. 💪

    NaszCud lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 23 października 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze będzie bobo😍 przykro mi.

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    A6 negatywna beta jest. Czułam ale mowie ta kreska wyszla of razu xd No cóż. Szkoda . Mąż się ucieszył ze bedxie bobo
    No to będzie musiał troszkę dłużej poczekać, mam nadzieję, że tylko miesiąc 🍀

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 23 października 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik
    o świniak test. dostaje minusa .przykro mi ale z drugiej strony będziesz z nami i zibaczysz ani sie obejrzysz jak będzie maluszek

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 23 października 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud przykro mi 😪

    A wiecie że ja wczoraj robiłam domowe frytki, to samo nam chodzi po głowie 😊

    okejka, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • okejka Autorytet
    Postów: 952 1790

    Wysłany: 23 października 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik
    Tulę 😘

    Korzystałaś z testów z Rossmanna, dobrze kojarzę?

    Kurczę, i teraz mam taką małą refleksję - Pinki niby takie złe, bo pokazują dopiero wynik pozytywny przy wysokiej becie, ale nie wiem czy takie testy oszukańcze nie są gorsze...

    Eniana, jo_ana, siesiepy, agentka93, justme, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34 👦🏻 35
    08.22 - w 13 cs ⏸️ ➡️ 05.23 👧🏻 53cm, 3.05 kg szczęścia ❤️
    05.24 decyzja o rodzeństwie dla M: badania, kontrola blizny - teoretycznie wszystko ✅️

    08.24, 3 cs... ⏸️ 🥹 : 17 dpo bHCG 673, 19 dpo 1549
    27.08 0.21 cm fasolki 🥹
    10.09 1.34 cm fasolki 💓
    25.09 2.96 cm fasolki z ❤️
  • okejka Autorytet
    Postów: 952 1790

    Wysłany: 23 października 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    NaszCud przykro mi 😪

    A wiecie że ja wczoraj robiłam domowe frytki, to samo nam chodzi po głowie 😊
    A mi teraz zaczęły przez Was chodzić po głowie 🙈🙈 chyba pierwsza zachcianka ciążowa majaczy na horyzoncie 🙈🙈

    EwelinaNowa 😊, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34 👦🏻 35
    08.22 - w 13 cs ⏸️ ➡️ 05.23 👧🏻 53cm, 3.05 kg szczęścia ❤️
    05.24 decyzja o rodzeństwie dla M: badania, kontrola blizny - teoretycznie wszystko ✅️

    08.24, 3 cs... ⏸️ 🥹 : 17 dpo bHCG 673, 19 dpo 1549
    27.08 0.21 cm fasolki 🥹
    10.09 1.34 cm fasolki 💓
    25.09 2.96 cm fasolki z ❤️
  • 2+3 Autorytet
    Postów: 661 1197

    Wysłany: 23 października 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud przykro mi 😥 też wchodziłam i odświeżałam forum czekając na wynik... Ech aż strach testować 😐

    Siesiepy mistrz prowadzenia, super pierwszy post, ale i tak znajdzie się jakaś zabłąkana duszyczka z pytaniem, gdzie odp jest w pierwszym poście 😁

    Choco z tą ankietą, a raczej możliwością jednej odpowiedzi to dałaś czadu, jak można z tylu wybrać tylko jeden 🤦‍♀️🤪 ale zagłosowane 💪

    My od wczoraj u teściów... Ja czuję się fatalnie dostałam mega uczulenia oczu, mam strasznie spuchnięte powieki i pod oczami 😥 swędzi, łzawie, koszmar jakiś 😥 może by Zyrtec pomógł ale się boje.. dziś 9/10 dpo, wiem że niby nic nie powinno się stać, ale... Jakaś obawa jest... Co myślicie?
    Ogólnie nie wiem o co chodzi, co praktycznie cały czas miałam owu wyznaczoną w tym cyklu na 14dc dzisiaj wchodzę i nagle jest 13dc 🤦‍♀️ skąd to przesunięcie.. chociaż sama nie wiem czy owu była i kiedy dokładnie.. ale jutro może zatestuje... 😁

    Miłej niedzieli i niecierpliwie czekam na kolejne 🤰 a w tym miesiącu tak fajnie co kilka dni jest.. pamiętam miesiące gdzie było kilka początkiem i kilka końcem, a między czasie cisza 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 12:38

    siesiepy, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Na pokładzie:
    💙 09.2012 sn
    💜 04.2015 cc
    💜 05.2017 cc

    09.2019 cichutko marzy mi się 4...
    01.2022 starania na serio...
    03.2022 BC 💔😭

    16 cykl starań po BC...
    17.05.23 15:15 szok ⏸️ ❤️🌈
    18.05.23 beta 261,90 // prog 28,10 ❤️🙏
    29.05.23 beta 29165 😲❤️ // prog 17,20 😥🙏
    30.05.23 wizyta - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka ❤️🙏
    13.06.23 1,5 cm dzidzi i jest serduszko ❤️
    22.06.23 [wizyta kontrolna przez plamienia] 2,44 cm i bije ❤️
    03.07.23 wizyta 4 cm i bije ❤️
    12.07 14:00 prenatalne
    preg.png
  • 2+3 Autorytet
    Postów: 661 1197

    Wysłany: 23 października 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa co do domowych frytek uwielbiam 😍 mieliśmy chyba z rok przerwy, to teraz przez ostatnie 2 tygodnie robiłam 3 razy, ostatnio w środę 😁
    W ciąży spokojnie takie można, prędzej niż z fastfooda czy mrożone.. ja wykładam na ręcznik papierowy i też od góry go daje żeby jak najwięcej tłuszczu wciągnąć 😉 i dokładnie frytki czy chipsy od czasu do czasu nie zaszkodzą dzidzi w przeciwieństwie ile szkód może narobić alkohol czy papierosy..

    Babova, okejka, Madziq6, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Na pokładzie:
    💙 09.2012 sn
    💜 04.2015 cc
    💜 05.2017 cc

    09.2019 cichutko marzy mi się 4...
    01.2022 starania na serio...
    03.2022 BC 💔😭

    16 cykl starań po BC...
    17.05.23 15:15 szok ⏸️ ❤️🌈
    18.05.23 beta 261,90 // prog 28,10 ❤️🙏
    29.05.23 beta 29165 😲❤️ // prog 17,20 😥🙏
    30.05.23 wizyta - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka ❤️🙏
    13.06.23 1,5 cm dzidzi i jest serduszko ❤️
    22.06.23 [wizyta kontrolna przez plamienia] 2,44 cm i bije ❤️
    03.07.23 wizyta 4 cm i bije ❤️
    12.07 14:00 prenatalne
    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 października 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okejka wrote:
    Tulę 😘

    Korzystałaś z testów z Rossmanna, dobrze kojarzę?

    Kurczę, i teraz mam taką małą refleksję - Pinki niby takie złe, bo pokazują dopiero wynik pozytywny przy wysokiej becie, ale nie wiem czy takie testy oszukańcze nie są gorsze...
    Tak fascelle z rosska. Wolę chyba już żeby pokazał przy dużej becie niż takie coś. No ale człowiek zawsze sie musi przejechać

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 23 października 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiedziałam, że mogą być takie różnice w testach tej samej czułości. Zawsze kupowałam, taki jak był w aptece obok.
    Przy pierwszej ciąży, zrobiłam płytkowego pinka i pokazał jasną drugą kreskę, była jasna ale na tyle widoczna że nie trzeba było jej szukać. Po 3h pojechałam na bete, wynik był 39.
    Przy cp i przez ostanie 2 cykle testowania nawet nie pamiętam jakie używałam, wiem że płaciłam po 6zl w aptece 😅

    Ale za 10 dni kupię ten z rosmana, bo pewnie już od 9dpo będę niecierpliwa i będę sprawdzała po 2x dziennie 🙈😅

    O ❤️
    Z ❤️
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 23 października 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Facelle nigdy nie oszukał, a zrobiłam ich dziesiątki. Jak miał pokazać ciążę to pokazał taka przy becie mniej niż 10, jak ciąży nie było to i cienia nie było. Nie wiem o co chodzi że niektóre z was mają takie przypadki, współczuję bardzo :/ Może jakoś źle są przechowywane w rossmanach niektórych? Ciężko powiedzieć.
    Edit. Ale dodam że mi i pink (z tym że strumieniowy) bardzo wczesna ciążę wykrył, taka gdzie kolejnego dnia beta wynosiła 21.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2022, 12:48

    okejka, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 23 października 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    0.1 beta także mnie oszukał teścik
    Szok 😳 perfidny oszukaniec!!! 🤬😡 przykro mi ☹️

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5515 6253

    Wysłany: 23 października 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2+3 w ciąży dopuszczono do stosowania leki doustne przeciwalergiczne zawierające ceteryzynę i loratydynę, zyrtec zawiera jeden z nich, więc można stosować.

    siesiepy, 2+3, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 23 października 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2+3 oczywiście że wszystko można, ale z umiarem, ale chyba bym się powstrzymała od powiedzenia, że "spokojnie można", wiadomo nie popadajmy w skrajności ani w jedną ani w drugą 😉. Zbyt dużej różnicy pomiędzy domowymi, a mrożonymi nie ma, jeżeli o akrylamid akurat chodzi.

    Namisa, może jak facelle są wadliwe to pokazują kreski tam gdzie nie ma, pinki to na odwrót, jak wadliwe to pokazują dobrze kreskę, tak jak mają od 10 🤔😂

    Namisa lubi tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ