Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Kat.luna Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 31 października 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avelinee wrote:
    U mnie dziś kolejna wizyta z uwagi na plamienia i niestety dobre i złe wieści. Krwiak się wchłania i nie ma już po nim śladu. Ale serduszko zaczęło wolniej bić, dodatkowo pęcherzyk powinien być większy w stosunku do zarodka. Lekarz powiedział, że ten tydzień będzie decydujący :(

    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

    Avelinee lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17997

    Wysłany: 31 października 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avelinee wrote:
    U mnie dziś kolejna wizyta z uwagi na plamienia i niestety dobre i złe wieści. Krwiak się wchłania i nie ma już po nim śladu. Ale serduszko zaczęło wolniej bić, dodatkowo pęcherzyk powinien być większy w stosunku do zarodka. Lekarz powiedział, że ten tydzień będzie decydujący :(

    Trzymam mocno kciuki za Ciebie i kropka. 🥺

    Avelinee lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Agwinka Ekspertka
    Postów: 243 415

    Wysłany: 31 października 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avelinee wrote:
    U mnie dziś kolejna wizyta z uwagi na plamienia i niestety dobre i złe wieści. Krwiak się wchłania i nie ma już po nim śladu. Ale serduszko zaczęło wolniej bić, dodatkowo pęcherzyk powinien być większy w stosunku do zarodka. Lekarz powiedział, że ten tydzień będzie decydujący :(
    Będzie wszystko dobrze.. zobaczysz 🥰
    Trzymam mocno kciuki ✊🤞

    Avelinee lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Avelinee Ekspertka
    Postów: 238 304

    Wysłany: 31 października 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    Co może być przyczyna takiego małego pęcherzyka? Bierzesz dwie formy kwasu foliowego czy tylko jedna? Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku 🤞🤞🥺🥺🍀
    Niestety nie wiem.. Zażywam pragna start od około 2 miesięcy przed ciąża i teraz w trakcie lekarz mówił żeby zażywać do końca 1 trymestru. Nie mówił nic o czymś innym. Polecasz może coś innego?
    :(

    01.12 👫

    06.22 💒

    11.22 poronienie samoistne 8/9 tydz. 💔

    03.23 rozpoczęcie starań o 🌈 dzidzię
    04.23 cb 💔
    06.23 ⏸💙

    👩30 👨32
  • farfalla92 Ekspertka
    Postów: 215 437

    Wysłany: 31 października 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg

    MimiM29, Rica, Agwinka, smoothie, Madziq6, oli23, Beezi, Basniowa, Namisa, ELka, Lipcowa, SandraH.97, Smerfetka_1988, KiniuśiKinio, Idawoll, edka85, czarneniebo, Avelinee, Marteczka92, Natala26, 2+3, Emka06, Claire, Cotakoza, justme, Anett93 lubią tę wiadomość

    08.2021 <3
    07.2023 <3
    09.2024 <3

    4 szczęście...starać się czy nie? Rozeznaje ❤️
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 31 października 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg
    Tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki, tule mocno!! 🥰 Obyś znalazła ukojenie ❤️ tatuś na pewno czuwa 😍

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 31 października 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg


    Farfalla! próba chyba wysłuchana! Zrób betę! Mocno trzymam kciuki! ✊

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 31 października 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg

    Taka piękna kreska na Pinku to nie może być nieprawda🙂

    Łezka się w oku kręci bo też zaszłam w ciążę ( jedyną udaną jak do tej pory) zaraz po śmierci Taty.
    Oby to był prezent dla Ciebie od Taty i niebos 😊😊

    Kciuki ❤️

    Madziq6, farfalla92, Rica lubią tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 31 października 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92, myślę, że potrafię zrozumieć Twój ból, straciłam Tate 11 lat temu. Do tej pory bardzo boli...

    Ogromne kciuki 🤞🤞🤞 leć na betę ❤️

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • farfalla92 Ekspertka
    Postów: 215 437

    Wysłany: 31 października 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloska wrote:
    farfalla92, myślę, że potrafię zrozumieć Twój ból, straciłam Tate 11 lat temu. Do tej pory bardzo boli...

    Ogromne kciuki 🤞🤞🤞 leć na betę ❤️

    Dzisiaj na betę już troszkę późno. Test zrobiłam dopiero godzinę temu..Najwcześniej w środę, bo jutro Święto.
    Ojejku, bardzo współczuję ;(((( To jest koszmar stracić Rodzica :( Tulę mocno do serca <3

    08.2021 <3
    07.2023 <3
    09.2024 <3

    4 szczęście...starać się czy nie? Rozeznaje ❤️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17997

    Wysłany: 31 października 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg

    Pinki przekłamują co najwyżej w drugą stronę, a Ty masz tu kochana piękną, tłustą krechę na nim! Leć na betę, to możesz zrobić niezależnie od pory dnia. 🤞
    To chyba cudowny prezent od Twojego taty. ❤️🥺

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 31 października 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg
    Przykro mi kochana z powodu straty taty 😥😥😥kreseczki na pinku są bardzo dobrze widoczne 😍więc może tata czuwa nad tobą i w ten sposób chciał ci wynagrodzic twoje obecnie cierpienie i tęsknotę za nim🙏🙏🙏

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Agwinka Ekspertka
    Postów: 243 415

    Wysłany: 31 października 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg
    To znak od twojego taty.
    Chciał sprawić Ci trochę radości.😊
    Badz dobrej myśli.
    Mój tata też nie żyje. Straciłam go na 2 roku studiów. Miał koło 40 lat wiem co czujesz.
    Zobaczysz będzie tylko lepiej
    A mały kropek przyspieszy Ci wiele dobrych chwil 🥰

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 31 października 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg
    Jeszcze zapytam, po ilu dniach od owulacji zrobiłaś test?

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 31 października 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farfalla bardzo widoczna kreska, beta już powinna być dość wysoka 💪

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8523

    Wysłany: 31 października 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farfalla ❤️ Oby to było to 🤞 Chociaż Pinki raczej mylą się w drugą stronę, więc wierzę mocno, że Tata czuwa i zesłał Ci malucha ❤️

    Aveline, trzymam mocno kciuki, żeby jednak wszystko było w porządku i Kropek podrósł ✊✊✊

    Avelinee, farfalla92 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Basniowa Ekspertka
    Postów: 151 93

    Wysłany: 31 października 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farfalla92 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Pisałam Wam, że ostatni czas był dla mnie bardzo trudny. Straciłam Tatę i bardzo ciężko mi się po tym pozbierać. Minął już miesiąc...Codziennie modlę się i strasznie tęsknie..;( Po trzech nieudanych podejściach chciałam porzucić starania i pisałam Wam, ze żegnam się z Ovufriend na jakiś czas. Dwa tygodnie temu poprosiłam Tatę, żeby jak spotka Pana Boga wspomniał Mu, że bardzo marzę o drugim maluszku...

    Dziewczyny....

    Przed chwilą zrobiłam test...są dwie kreski...

    Nie chcę się jeszcze cieszyć, w mojej głowie są myśli o biochemach i wadliwych testach, bo to w końcu Pink...ale co jeśli jednak pod moim sercem naprawdę rośnie drugie maleństwo...?

    IMG-20221031-133128.jpg
    Trzymqm kciuki zeby beta byla dobra :)

    farfalla92 lubi tę wiadomość

    Stwierdzone pcos.
    💔 czerwiec 2021, ciaza naturalna

    Starania na powaznie od maja 2022
    Termin: 21.06 chlopak 🥰
    Polowkowe: 01.02 (pepowina dwunaczyniowa)
  • Basniowa Ekspertka
    Postów: 151 93

    Wysłany: 31 października 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avelinee wrote:
    Niestety nie wiem.. Zażywam pragna start od około 2 miesięcy przed ciąża i teraz w trakcie lekarz mówił żeby zażywać do końca 1 trymestru. Nie mówił nic o czymś innym. Polecasz może coś innego?
    :(
    Wlasnie - ja tez sie chetnie dowiem bo biore mama dha a tez zamowilam little me.

    Stwierdzone pcos.
    💔 czerwiec 2021, ciaza naturalna

    Starania na powaznie od maja 2022
    Termin: 21.06 chlopak 🥰
    Polowkowe: 01.02 (pepowina dwunaczyniowa)
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3919

    Wysłany: 31 października 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avelinee wrote:
    U mnie dziś kolejna wizyta z uwagi na plamienia i niestety dobre i złe wieści. Krwiak się wchłania i nie ma już po nim śladu. Ale serduszko zaczęło wolniej bić, dodatkowo pęcherzyk powinien być większy w stosunku do zarodka. Lekarz powiedział, że ten tydzień będzie decydujący :(

    Trzymam kciuki bardzo mocno by wszystko okazało się dobrze 😊

    Avelinee lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 31 października 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 i dyrektor nie będzie występował o objęcie ubezpieczeniem? Kurde dziwna sprawa, bo przecież mogłoby to pokryć państwo a nie wy 😶

    Farfalla bardzo smutna ale i bardzo piękna historia 😔 trzymam kciuki za Kropka - prezent od Taty 🥺

    Siesiepy dziękuję za prowadzenie wątku - byłaś prowadzącą na medal 🥇🏆
    Na zakończenie miesiąca możesz mi wpisać 🐒 przyszła o jeden dzień wcześniej niż zawsze 🙄 dobrze, że Mąż już jest w domu - we dwoje zawsze łatwiej przeżyć kolejne niepowodzenie. Pojechaliśmy dzisiaj na przejażdżkę crossami trochę odświeżyć głowy i po powrocie taka niespodzianka 🐵 dziwi mnie tylko, że temperatura spadła dopiero w dzień okresu a nie 1-2 dni przed ale nie chce już sobie wkręcać czegokolwiek 🙄

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ