X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Informacja o ciąży a partner
Odpowiedz

Informacja o ciąży a partner

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie Wasz partner dowiedział się o ciąży? O ile nie mialyscie mdłości. Dopiero po potwierdzeniu u lekarza czy od razu po zrobieniu testu? Czy jakas wasza znajoma/przyjaciółka wiedziała wcześniej? Jestem ciekawa jak to u Was było

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 20 marca 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano przed praca siknelam zachęcona wysoka temperatura i od razu wyszły 2 kreski wiec wyskoczyłam z kibelka i biegiem do kuchni pokazać mężowi który robił sobie kanapki do pracy😅 ogólnie planowałam mu jakoś fajnie to przekazać ale tak mi adrenalina skoczyła ze nie wytrzymałam ciśnienia😂

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Karciak Ekspertka
    Postów: 176 168

    Wysłany: 20 marca 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chcialam jakaś niespodziankę zrobić a wyszło tak, że dziś zrobiłam test i powiedziałam narzeczonemu, że jak zadzwoni budzik to razem przekręcamy test i sprawdzamy :)
    Przekręciłam, zobaczyłam 2 kreski i zaczęłam krzyczeć, chłop się popłakał i wypił że szczęścia całego szampana 🤣🤣🤣
    Sąsiedzi wezwali policję bo pomyśleli że cos się dzieje 🤣🤣🤣🤣

    Britta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2022, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karciak wrote:
    Ja zawsze chcialam jakaś niespodziankę zrobić a wyszło tak, że dziś zrobiłam test i powiedziałam narzeczonemu, że jak zadzwoni budzik to razem przekręcamy test i sprawdzamy :)
    Przekręciłam, zobaczyłam 2 kreski i zaczęłam krzyczeć, chłop się popłakał i wypił że szczęścia całego szampana 🤣🤣🤣
    Sąsiedzi wezwali policję bo pomyśleli że cos się dzieje 🤣🤣🤣🤣
    Gratulacje 🥳🥳🥰

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 20 marca 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karciak wrote:
    Ja zawsze chcialam jakaś niespodziankę zrobić a wyszło tak, że dziś zrobiłam test i powiedziałam narzeczonemu, że jak zadzwoni budzik to razem przekręcamy test i sprawdzamy :)
    Przekręciłam, zobaczyłam 2 kreski i zaczęłam krzyczeć, chłop się popłakał i wypił że szczęścia całego szampana 🤣🤣🤣
    Sąsiedzi wezwali policję bo pomyśleli że cos się dzieje 🤣🤣🤣🤣
    Gratuluje ☺️ Pięknie i romantycznie😂 na pewno zostanie w pamieci na długo😆❤️

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 21 marca 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karciak wrote:
    Ja zawsze chcialam jakaś niespodziankę zrobić a wyszło tak, że dziś zrobiłam test i powiedziałam narzeczonemu, że jak zadzwoni budzik to razem przekręcamy test i sprawdzamy :)
    Przekręciłam, zobaczyłam 2 kreski i zaczęłam krzyczeć, chłop się popłakał i wypił że szczęścia całego szampana 🤣🤣🤣
    Sąsiedzi wezwali policję bo pomyśleli że cos się dzieje 🤣🤣🤣🤣
    Piękne wspomnienia!
    Gratulacje!!!


    My wróciliśmy z cudownych wakacji, na drugi dzień po powrocie ja spałam do 14🙈 wstałam i stwierdziłam, ze zrobie test pojechałam do rossmanna kupiłam test skiknelam a tam cień kreski ale dobrze widoczny jeszcze majtek nie założyłam a już dzwoniłam do męża który wracał z pracy 😁😁 ze przywieźliśmy pasażera na gapę. I zaraz potem wysłałam przyjaciółce zdjęcie testu czy widzi 😁 widziała 😀

    age.png
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ