X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne inofolic komu pomogl
Odpowiedz

inofolic komu pomogl

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolicma smak? tojachyba jakas podrobe pije

    Niusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto pije z was 2x1 inofolicu ? bo ja pije a nie mam pcos i teraz sie zdziwiłam mi go gin kazała pic hmm?,chyba,że by mi sie poprostu poprawiły .

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja popijam INOFOLIC już od jakiegoś czasu, ale jak do tej pory nie wyczułam, żadnego smaku :)
    Evell, ja pije 2x1 :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuleczka91 wrote:
    Ja popijam INOFOLIC już od jakiegoś czasu, ale jak do tej pory nie wyczułam, żadnego smaku :)
    Evell, ja pije 2x1 :)

    Ale masz stwierdzone pco czy nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    kto pije z was 2x1 inofolicu ? bo ja pije a nie mam pcos i teraz sie zdziwiłam mi go gin kazała pic hmm?,chyba,że by mi sie poprostu poprawiły .
    ja również piję 2x1 dziennie i to dopiero pierwszy cykl z inofoliciem...

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    Inofolicma smak? tojachyba jakas podrobe pije

    :D Ja jestem wrażliwa na tego typu rzeczy :) Nie ma wyraźnego smaku owszem :) Smakuje jak woda z lekkim posmakiem czegoś :)


    Ja przy pcos mam zalecenie pić normalnie 1 dziennie. Jak nie pomoże to stymulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pcos, a mam zalecenie inofolic, bo gince już brakuje pomysłu na nas... mam za wysoką prolaktynę i insulinę. Biorę metformax + bromergon. No i teraz inofolic. Zobaczymy, czy to coś pomoże..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic podobno ogólnie przy staraniach jest pomocny nie tylko przy pcos :)

    Motyl bądź dobrej myśli! :) Ładnie wykres wygląda :) Nie to co mój hehe

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Inofolic podobno ogólnie przy staraniach jest pomocny nie tylko przy pcos :)

    Motyl bądź dobrej myśli! :) Ładnie wykres wygląda :) Nie to co mój hehe
    no pięknie wygląda, tylko zastanawia mnie gdzie ta owulacja :P w poprzednim cyklu była bardzo szybko, a tu coś się ociąga :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz może byc szybciej 2 raz trochę później;)
    Mi gin mówiła że owu może się pojawić do 35dc, bo poźniej nawet jak będzie to już bezowocna niestety :/ A więc jeszcze masz czas :D

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tej ovulacji ehh:( u mnie chyba nie ma tzn mam zawsze w srodku tego sluzu i zawsze mam wilgotno nawet do samej @ ale ten śluz zawsze jest wodnisty nie wiem czy ma taki byc chyba nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Raz może byc szybciej 2 raz trochę później;)
    Mi gin mówiła że owu może się pojawić do 35dc, bo poźniej nawet jak będzie to już bezowocna niestety :/ A więc jeszcze masz czas :D
    dzięki za pocieszenie :D liczę na to, że dziś będzie pozytywny teścik i będziemy działać, co by wspomóc inofolic :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tej ovulacji ehh:( u mnie chyba nie ma tzn mam zawsze w srodku tego sluzu i zawsze mam wilgotno nawet do samej @ ale ten śluz zawsze jest wodnisty nie wiem czy ma taki byc chyba nie ?

    Cięzko jest okreslić jak to ma być dokładnie bo kazdy organizm jej inny. A bierzesz jakieś leki na np śluz? To też może być przyczyną.

    Ja mam np praktycznie cały cykl bóle owu. Nie wiadomo dlaczego. Z jednej strony dobry znak ale z drugiej nie ma takiego skoku tempki jak trzeba więc nie da się owu wykorzystac niestety- za słaba. Może po tym infolicu coś podskoczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dzięki za pocieszenie :D liczę na to, że dziś będzie pozytywny teścik i będziemy działać, co by wspomóc inofolic :D

    Tak tak koniecznie! Mam nadzieję, że + będzie dzisiaj :) Nawet jak nie będzie to warto próbować :)


    PONAWIAM PYTANIE!
    CZY WIECIE CZY INOFOLIC MOŻNA ROZPUSZCZAC W MNIEJSZEJ ILOŚCI WODY NIŻ CAŁA SZKLANKA??

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Cięzko jest okreslić jak to ma być dokładnie bo kazdy organizm jej inny. A bierzesz jakieś leki na np śluz? To też może być przyczyną.

    Ja mam np praktycznie cały cykl bóle owu. Nie wiadomo dlaczego. Z jednej strony dobry znak ale z drugiej nie ma takiego skoku tempki jak trzeba więc nie da się owu wykorzystac niestety- za słaba. Może po tym infolicu coś podskoczy ;)
    biore inofolic już 3 cykle olej z wiesiołka oeparol teraz bede 2 cykl i castagnus chc zalaczyc teraz jak @ przyjdzie bo juz wiem ze przyjdzie niestety bo mnie piersi zaczynaja bolec ehh :( mi sie chyba nigdy nie uda jeszcze biore cyclo progynove htz z estrogenami na regulacje. pije 2 cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Tak tak koniecznie! Mam nadzieję, że + będzie dzisiaj :) Nawet jak nie będzie to warto próbować :)


    PONAWIAM PYTANIE!
    CZY WIECIE CZY INOFOLIC MOŻNA ROZPUSZCZAC W MNIEJSZEJ ILOŚCI WODY NIŻ CAŁA SZKLANKA??
    można np w połowie szklanki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeciez olej z wiesołka jest na sluz więc pewnie przez to ;)

    Nie załamuj się! Wiem, że łatwo nie jest ale jakoś trzeba się podnieść i iść dalej :) Bo w innym przypadku psychika Ci wysiądzie.

    A masz jakąś chorobę stwierdzoną lub partner czy nie wiadomo co jest przyczyną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    można np w połowie szklanki ;)

    Ohhh DZIĘKUJĘ! :*
    Tak się zastanawiałam bo zawsze wszystkie leki rozrabiam w mniejszej ilości ale tu bałam się zaryzykować :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie mam stwierdzonego PCOS. INOFOLIC ogólnie jest polecany i zachwalany przez dziewczyny które zwyczajnie starają się o dzidziusia :)
    Co do rozpuszczania go? nie mam pojęcia. Ja zawsze pije z całej szklanki :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Przeciez olej z wiesołka jest na sluz więc pewnie przez to ;)

    Nie załamuj się! Wiem, że łatwo nie jest ale jakoś trzeba się podnieść i iść dalej :) Bo w innym przypadku psychika Ci wysiądzie.

    A masz jakąś chorobę stwierdzoną lub partner czy nie wiadomo co jest przyczyną?

    Nie u mnie jest wszystko niby ok badania to potwiedzaja poprostu stwierdzam u sibie brak ovu. Mam skąpe i nieregularne @,a małż nie robił jeszcze badania u niego chyba tez ok bo byłam w ciązy już ale poroniłam w 2006 :( w 10 tyg.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ